Komisja Vendecka i Rzygliński

Wendeta, vendetta, wróżda – zemsta jednej grupy na drugiej za zabójstwo krewnego. Rodzi to stosunek społeczny oparty na wzajemnej morderczej wrogości.
Za śmierć Platformy Odbytwatelskiej Komisja Vendecka karze PIS czyli Polskę !!!Ludzie …… do jasnej cholery znowu nas próbują rozegrać!!! Całe to petrowisko z kodowiskiem to czysta komuna i postkomuna!!! To potomkowie tych co wjeżdżali do Polski na sowieckich czołgach!!! Rzygliński upsss Rzepliński to taki namaszczony przez komunę BOCHATER !!! W Polsce trwa wojna i kto tego nie rozumie to kiep. Nam tu trzeba KOPNĄĆ W DUPĘ tego rzyglinskiego co to z targowicy POchodzi. Cała postkomuna gra na wcześniejsze wybory a MY???? My , proszę państwa jesteśmy grzeczni i kulturalni upss ….. nie MY ale Ci których wybraliśmy . PIS a raczej ludzie z PIS ratują dupska swoich kolesi w Polsce D …. Polsce która jest w czarnej dupie układów i układzików wszelkiej maści powiatowej , wioskowej i wojewódzkiej . W telewizji zmiany ….. ale czy tak na pewno??? We władzy zmiany …ale czy tak na pewno??? W przepisach zmiany….. ale jakie??? Ja się więc pytam czy Walec  PISOWSKI jest w stanie zmieść antypolaków??? Czas na mocne uderzenie w komunę…. OPCJA ZEROWA to najlepsze rozwiązanie . Wyrzygajmy komunę i rzyglinskiego . Zresztą jest mi to obojętne , którą stroną …. Czy górą czy dołem …..BYLEBYŚMY TO SZYBKO ZROBILI bo organizm zaczyna być coraz bardziej ZATRUTY.
Myślenie  nie boli więc do jasnej cholery czas aby PIS zaczął myśleć . Ustawa podatkowa gwarantująca polskim przedsiębiorcom , iż prawo podatkowe się nie zmieni przez najbliższe 100 lat niezbędnie konieczna . PIS-owcy uczcie się od wilczka …. Który był wprawdzie komuchem ale do tej pory nie wymyślono bardziej pro-polskiej ustawy o przedsiębiorczości . Czas stworzyć warunki dla Polaków by nie drżeli przed sowieckim Urzędem Skarbowym a pracowali dla siebie i dla Polski .Przestańcie myśleć jak okuPOnci  a zacznijcie myśleć jak Polacy. Nie możecie rabować Polaków bo już sowieci , komuna i postkomuna nas obrabowała . Jeśli będziecie rabować polskich przedsiębiorców to skończycie jak PZPR i platforma .
Czas na DOBRĄ ZMIANĘ a nie na DOBRA ZAMIANĘ……..pozdrowienia dla Pana Jarosława i życzenia by pisowcy zaczęli myśleć ….po Polsku a nie po sowiecku….BOGATY OBYWATEL TO BOGATY POLAK …. 3MAJCIE SIĘ CIEPŁO….i żadnych układów z ludźmi z PO, PSL i postkomuną……. JEŃCÓW NIE BIERZEMY!!!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Studentka

14-03-2016 [22:33] - Studentka | Link:

Popraw Pan to -kara- na -karze- w drugim akapicie. Dziękuję.

Obrazek użytkownika kat

14-03-2016 [22:42] - kat | Link:

Studentka
dziękuje za info....pozdrówka ....poprawione...a reszta ok?

Obrazek użytkownika Studentka

14-03-2016 [23:11] - Studentka | Link:

Jak zawsze mocno i dosadnie, ale przecież Kat to nie ciepłe kluchy.

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

14-03-2016 [22:51] - StachMaWielkieOczy | Link:

Wojne Totalna wypowiedział Polsce Schetyna po tym jak rzad RP kategorycznie nie wydal zgody opozycji
na eksterytorialny korytarz do Berlina i Brukseli..

W akcie rozpaczy przywódcy opozycji wykupili bilety miesięczne do Berlina i Brukseli

Obrazek użytkownika kat

14-03-2016 [23:07] - kat | Link:

Witaj
to raczej kaPO obozowe UE niż oPOzycja.....pozdrówka

Obrazek użytkownika marco.kon

15-03-2016 [00:33] - marco.kon | Link:

Witaj. DOBRA ZMIANA będzie możliwa TYLKO wtedy kiedy pokażemy gest Kozakiewicza jewrejopejskiemu lewactwu, zażądamy od usraela biliona dolarów za lojalność w stosunku do NATO.
Żadnych ustępstw. Jeden krok PiS w tył i ubywa 20 % poparcia społecznego. Głosujący na PiS i Prezydenta Dudę to nie tylko zwolennicy PiS. Zagłosowali bo mieli dość patologii PO/PSL/SLD/TR. I ci Polacy mają głęboko w .... opinie komisji weneckiej, junii jewrejopejskiej czy usraela. Chcą być suwerennym Narodem w suwerennym państwie.
Sądziłem że Narodowcy RP nie powinni stawać po stronie PiS ale wobec rozwoju sytuacji doszedłem do wniosku że MUSIMY wystąpić w dniu 3 Maja w obronie konstytucyjnych praw Polaków a jednym z tych praw jest sprawowanie władzy za pośrednictwem swoich przedstawicieli wybieranych w demokratycznych wyborach. Póki co w naszym imieniu władzę sprawuje PiS i należy wszelkimi siłami nie dopuścić aby opozycja wbrew Konstytucji mogła ich pozbawić władzy.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

16-03-2016 [09:30] - NASZ_HENRY | Link:

Canal Grande Camorra Wenecka ;-)