Osaczeni przez KOD

Schetyna zakłada „kluby”. A kto w tych „klubach”? KOD. Brudna kitka Kijowskiego na pierwszym planie. Przekaz – jak zwykle. Prowokacja i oszczerstwo, jakoby PiS dążyło do przelewu krwi w Polsce.
I to wszystko po „wypadku” na A-4, oczywiście jak zwykle niewyjaśnionym.
Po Smoleńsku winni byli ci, których udało się zabić, a próbie dokonania zamachu na życie Prezydenta Andrzeja Dudy winien jest... upływ czasu,czyli sześć lat. Czyli 2010-2016. 
Po Smoleńsku nie można było drażnić Putina, WSI, zbirów- organizatorów, zbirów- wykonawców, być może także nie można było drażnić niektórych „sojuszników” z UE. Po „incydencie” na A-4 nie można drażnić Putina, WSI, zbirów – organizatorów, zbirów- wykonawców, niektórych „sojuszników” z UE, nie można narażać na psychiczny dyskomfort „polityków” PO, PSL, Nowoczesnej, a nade wszystko nie można drażnić KOD.

Dwa dni przed wyborami uzupełniającymi do Senatu banda zwyrodnialców dokonuje prowokacji w Suwałkach, lży pamięć generała Andersa, opluwa jego córkę, a minister Błaszczak stoi z bezradnym półuśmiechem i nieśmiało proponuje, żeby „państwo, którzy nie chcą uczestniczyć” w uroczystości rozważyli możliwość opuszczenia otwieranego właśnie muzeum, bo przecież „nie muszą tu być”.
Ależ muszą, Panie Ministrze! Wystarczyło popatrzeć na te gęby, żeby nie mieć wątpliwości, że muszą! Pecunia non olet! Nie chodziło przecież o żadne „dwa złote do emerytury”, lecz o to, żeby w przeddzień wyborów zrobić zamówioną zadymę, mogącą zaszkodzić Annie Marii Anders. Klasyczna ustawka koalicji gotowej na wszystko, żeby tylko wygrać te wybory. Gotowej także na przelew krwi, i to wcale nie KOD-owskiej. Pańskiej krwi, Panie Ministrze, i krwi wszystkich obecnych stojących po Pańskiej stronie, z Anną Marią Anders na czele!

Ja nie będę się nawet wdawać w dywagacje, jakim cudem ta hałastra przed przestąpieniem progu muzeum nie została odesłana do autokarów, którymi ją przywieziono, bo to akurat jest jasne.
DEMOKRACJA.
Trudno stanowczo się przeciwstawiać anarchii i politycznemu bandytyzmowi, jeśli z anarchii i politycznego bandytyzmu czyni się argument świadczący o przestrzeganiu demokracji w Polsce - i wymachuje nim przed nosem unijnych urzędników, choć przecież dobrze wiadomo, że unijni urzędnicy grają do jednej bramki  i będą grali do jednej bramki, że za całym tym cyrkiem rozpętanym przez KE nie stoi  żadna „troska o przestrzeganie prawa”, lecz unijna zemsta za to, żeśmy się ośmielili odsunąć zbirów od władzy.
Trudno odpowiednio do wagi problemu reagować na akcję KOD na Facebooku bez narażenia się na zakwestionowanie takiego argumentu, prawda? Co tam groźby karalne, grunt że DEMOKRACJA KOD ma się dobrze, o czym zaświadczyć powinni Schetyna, Neumann, Halicki, Petru, Kijowski, gdyby mieli choć trochę honoru; na razie jeszcze nie chcą, ale jak im honor wróci…
 
Ludzie!
Jak długo jeszcze będziecie udawać, że nic złego się nie dzieje?
Pozwoliliście się osaczyć. Taka jest prawda. Z tej matni, zastawionej przez mieżdunarodną koalicję umoczoną w zbrodnię  smoleńską, w rozkradanie kraju, w sprowadzenie nas do poziomu niemieckich niewolników już dziś wyjść będzie bardzo trudno, a za parę tygodni stanie się to całkiem niemożliwe! Przyzwyczailiście bandziorów do poczucia bezkarności, licząc na to, że popełniając kolejne błędy sami się anihilują. Sądy też same miały się oczyścić! Profesor Strzembosz świadkiem!
Jeszcze nie wiecie, co jest niewybaczalnym błędem w świecie wartości skutecznie odwracanych przez PO-PSL- Petru- KOD? W świecie odwróconych wartości błędem jest normalność. Błędem jest uczciwość. Błędem jest wolna Polska. Czyli to wszystko, co Wy sobą reprezentujecie. Błędem wkrótce będzie życie każdego z nas, bo gdyby nie my, to koalicja PO-PSL- Nowoczesna- KOD wspierana przez mieżdunarodnych komisarzy osiągnęłaby pełnię szczęścia, taki bandycko-polityczny orgazm wielokrotny, dodatkowo ubogacony przez syryjskich delegatów Putina.
Kto pozwolił Kijowskiemu dotknąć drzwi KPRM? Czy to, że dywersant bez przeszkód dociera do tych drzwi, umieszcza na nich co chce, jest argumentem na rzecz przestrzegania zasad państwa prawa, czy też może świadczy o całkowitej bezradności służb odpowiedzialnych za ochronę państwowych obiektów?
A jak Kijowski ustawi pod drzwiami KPRM ścieżkę zdrowia (kadry ma, narzędzia zapewne też) i przepędzi nią urzędujących ministrów, to też będzie argument na przestrzeganie DEMOKRACJI w Polsce??
 
Co się dzieje z mediami?
Miały być narodowe, a są tak bardzo „kijowskie”, że żaden kamerzysta nie ośmiela się sfilmować demonstracji KOD stojąc! Łażą na klęczkach taplając się w błocie, bo chyba prikaz jest taki, żeby  pokazywać nie to, co widać naprawdę, lecz herosów Kijowskiego wiodących ciemny lud na barykady!
Dlaczego oprócz tych taplających się w błocie, łażących na klęczkach przed Kijowskim  reporterów TVN, Polsatu, TVP - nie ma ludzi, którzy potrafiliby sfilmować tych „demokratów” od środka, nagrać ich zachowania „nie na sprzedaż”, zadać parę niewygodnych pytań i nagrać reakcje, oczywiście w warunkach zapewniających bezpieczeństwo? Kiedyś coś takiego zrobili chłopcy z TV Republika, ale.. kto im pomógł? Nikt? Dlaczego???
 
GDZIE JEST NARÓD W TVP?
Czy według władz TVP  narodem są jedynie Schetyna, Halicki, Neumann, Petru, Gasiuk-Philowicz, Kamysz, Kijowski i gęby profesorskie gadające pod ich dyktando?
GDZIE JEST NARÓD W TVP?
Oprócz KOD nikogo w Polsce nie ma? KOD jako sztandar, KOD jako obrazek święty rozdawany bez umiaru złoczyńcom, w nadziei że się nawrócą?
Gdzie są informacje o niedziałającym systemie komputerowym w ARiMR, o tym, że rolnicy do dziś nie dostali dopłat bezpośrednich, z czyjej winy nie dostali, jakie i czyje przekręty to spowodowały? PSL paple przed kamerami o wszystkim, bo nie ma to jak przykrywka dla przekrętu - a TVP tkwi na klęczkach przed KOD, zamiast zająć się tematem dotyczącym milionów polskich obywateli! Parę wypowiedzi prezesa Obajtka to jest kropla w morzu potrzeb, bo w obliczu takiego sabotażu wyniki śledztwa i wyniki działań naprawczych powinny być podawanie na bieżąco, nie od przypadku do przypadku.
Wiem, niewdzięczny temat. Dla GPW w TVP niewygodny prawie tak, jak dyrektor TVP Info Michał Rachoń.
 I co dalej? Naród milczy, bo mówić nie ma gdzie. Bo mówić musi KOD, bardzo niebezpieczna ALTERNATYWA dla naszego państwa , zdolna zanarchizować każdą instytucję i opluć każdą wartość.  „Kiedyś się wypalą” „znudzi im się”, znikną? Nieprawda!
PECUNIA NON OLET.

Kiedy wreszcie, rządzie mój kochany - oczekiwany przez tyle długich lat, wybrany dzięki między innymi mojemu warowaniu nad urną wyborczą i znoszeniu szykan liczących na powtórkę z 2014 roku platformerskich aparatczyków, dzięki wysiłkowi tylu patriotów z RKW, dzięki mobilizacji polskiej wsi i polskich miast - zaczniesz walczyć o prawo do swojego, do NASZEGO zwycięstwa? Kiedy przestaniesz pozwalać na zawłaszczanie DEMOKRACJI prowokatorom, dywersantom, pętakom?
Oni nie po to przekraczają kolejne granice, nie po to przeszli drogę od żałosnego podrygiwania na chodnikach do gróźb karalnych pod adresem naszego Prezydenta, do czynnej napaści na ministrów RP i wezwań do rozlewu krwi, żeby zniknąć. Paru ubeków drżących o swoje wypasione emerytury nie mogłoby tego animować. Na to prawdopodobnie idą duże pieniądze i Waszym zadaniem jest dowiedzieć się, skąd.
I wyciągnąć wszelkie prawnie dopuszczalne konsekwencje, nie bacząc na Schulzów, Tusków oraz berlińskie i kremlowskie opoki tego ruchu. Obserwując ich "polskie" polityczne zaplecze i oszalałą kampanię przeciw PiS w UE podejrzewam, że delegalizacja KOD może być tylko jednym z wielu niezbędnych działań. 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zofia

12-03-2016 [16:43] - Zofia | Link:

Danuto,mam taki sam osąd tego co się aktualnie dzieje. Dość tych konwenansów. Tej poprawności "demokratycznej"!
Uczciwi Polacy oczekują od demokratycznie wybranego Rządu zdecydowanego działania.Mam wiele żalu w sobie do współczesnych czasów. Z wielkim trudem wykształciliśmy nasze dzieci,które są niestety skutecznie agitowane przez petru, tusków,neumanów,schetynów i innych im podobnych.Bo im się wmawia,że są europejczykami bez przynależności do Kraju,który od nich wymaga życia wg.wypracowanych przed wiekami zasad.Jak im się nie podoba normalność i moralność naszej Ojczyzny to mają drogę otwartą na emigrację gdzie tam będzie im lepiej.Tylu już pyszczyło,że wyjadą za granicę gdy PiS dojdzie do władzy i co? Cholewę z gęby zrobili.Wolą donosić na własnych rodaków do zdemoralizowanych lewaków niż spełnić swoje obietnice wyjazdu!

Obrazek użytkownika danuta

12-03-2016 [21:37] - danuta | Link:

Ja mam szczerą nadzieję, że wkrótce doczekamy zdecydowanych działań. Chociażby dlatego, że tak jak jest dalej nie może być. Wszelkie granice pokojowego protestu zostały już przez KOD przekroczone. Jawnie dążą do rozlewu krwi. A'propos - czy ktoś wpadł na pomysł, żeby sprawdzić, czy na swoje marsze "w obronie demokracji" przychodzą uzbrojeni? Jeśli tak bardzo zależy im na siłowej konfrontacji, to muszą być do niej przygotowani!
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika jdj

12-03-2016 [17:25] - jdj | Link:

Najwyższy ajatollah Rzepliński (tak się zamianował) & Co zwykle odwołują się do
**Art. 2. Rzeczpospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym, urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej.**
Czy da się ten artykuł, używając falandyzacji (modne za Wałęsy, więc i teraz chyba bez protestu!), zinterpretować tak, żeby 'rozpirzyć' to towarzycho, jako nie zlustrowane i powołać nowy skład? Zgodziłbym się wówczas na orzecznictwo jednoosobowe, pod warunkiem, że będzie to odpowiednia osoba...

Obrazek użytkownika danuta

12-03-2016 [22:38] - danuta | Link:

Może trochę nie na temat, ale jestem za!
Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika mmisiek

12-03-2016 [18:18] - mmisiek | Link:

Sama prawda, podpisuję się oburącz.
Niepojęte natomiast, że praktycznie wszyscy to widzą oprócz samego rządu i PiSu.
Czy oni są aż tak bardzo oderwani od rzeczywistości, że nie wiedzą co się dzieje i że żaden program 500+ nie jest i nie będzie cudownym lekarstwem?
A może tak naiwni, że za wszelką cenę, nawet własnego upadku, chcą udowodnić jaka to w Polsce panuje wielka demokracja? Nie zdają sobie sprawy, że nie ma komu niczego udowadniać bo to wszystko tylko preteksty do bicia w Polskę?
Ten rząd już stracił szansę na narzucenie swojej narracji, a teraz zaczyna grzęznąć i buksować w miejscu. I to wszystko ledwo po kilku miesiącach od wyborów.
Po prawdzie to PiS nigdy nie cechował się jakąś nadzwyczajną skutecznością więc z problemami należało się liczyć, ale ta nieporadność jaką obserwujemy jest jednak absolutnie porażająca.

Obrazek użytkownika danuta

12-03-2016 [22:12] - danuta | Link:

Szansa zawsze istnieje i trzeba ją odzyskać, choć będzie już bardzo trudno pod presją nieprzyjaznej UE, w obliczu nieustannego donosicielstwa PO i Petru, pod gradem bezczelnych kłamstw i oszczerstw. Ale okaże się to całkowicie niemożliwe, jeśli PiS pozwoli na narastanie anarchii i na bezkarne niszczenie demokracji pod płaszczykiem jej obrony. Tzw. "KOD" dostarczył już chyba dość dowodów na to, że marzy mu się wojna domowa. Szeregowi KOD-ziarze, tacy jak Kijowski, nie ruszyliby nawet palcem, gdyby nie mieli bardzo mocnego wsparcia. I nie byliby tak bezczelni, gdyby rząd powiedział "dość" zanim się rozbestwili. Jeszcze raz powtarzam: niewykluczone, że wśród nich są tacy, którzy stawiają się na marsze z bronią. Staruszki z głupimi transparentami to tylko przykrywka, podobnie jak żałosna uliczna pląsawica. Facet z kitką posłusznie recytuje sms-y, bo od tego jest. Kto jest od planowania wojny domowej?

Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika Obywatel

12-03-2016 [19:02] - Obywatel | Link:

Od dawna grają w odwracanie pojęć. Najgorliwsi putinowcy z lat 2007-2014 mają czelność mówić o putinizacji i putinowskich standardach; postkomunistyczną oligarchię nazywają demokracją, próby przywrócenia elementarnej sprawności organom ochrony prawa nazywają zamachem na wolność obywateli. Naród nie obroni się przed tą perfidią bez dostępu do prawdy, bez rzeczywistego pluralizmu w środkach społecznego przekazu.

Obrazek użytkownika danuta

12-03-2016 [22:20] - danuta | Link:

Więcej! Naród nie może dać się sprowokować, bo o to im chodzi. Tu trzeba przemyślanych, konsekwentnych działań organów państwowych. Tak daleko zaszli!
Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika Obywatel

12-03-2016 [23:59] - Obywatel | Link:

Zgadzam się. Chodzi o spokojne przedstawianie faktów i wyłuszczanie swoich racji. I ciężką codzienną niekoniecznie widowiskową pracę demontażu postkomunizmu. Dziękuję za pozdrowienia, które odwzajemniam. Pani wpisy zawsze czytam z wielkim zaciekawieniem.

Obrazek użytkownika Gniewko

12-03-2016 [20:56] - Gniewko | Link:

Już dzisiaj w TVP info widać było dużą zmianę. Komentujący demonstrację KOD pokazali w bardzo inteligentny sposób całą ich perfidie i zakłamanie. Jest także przygotowany bardzo dobry spot PiS. Zaczęły się sprawozdania z audytu tak, że sprawy idą w dobrym kierunku. Przydałoby się jeszcze ukarać parę osób za groźby karalne i to będzie łabędzi śpiew Targowiczan. Tak że nie jest tak źle, idzie ku dobremu. Wyrywanie antypolskich chwastów;
http://naszeblogi.pl/54142-mat...

Obrazek użytkownika danuta

12-03-2016 [22:32] - danuta | Link:

Nie oglądałam. Słyszałam te histeryczne wrzaski przez ścianę. Sowiet ma to do siebie, że brak reakcji go rozbestwia, zdecydowana reakcja otrzeźwia. Dlatego przydałoby się parę wyroków za groźby karalne. Na początek. I więcej czujności, o czym poniżej.
Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika JJC

13-03-2016 [11:15] - JJC | Link:

Ostro, ale tak właśnie trzeba! TVP robi wrażenie tuby KOD-u. Dopiero wczoraj wieczorem dano większy i dobry komentarz pokazujący "kodziarzy" we właściwym świetle. Może to jakiś wreszcie zwrot. Trzeba w nich walić mocno i bez pardonu. Ale trzeba też nie pozwalać narzucać sobie tego tematu, w istocie trzeciorzędnego, i zagłuszać nim spraw ważnych. Trzeba z jednej strony mówić codziennie i głośno, znacznie głośniej niż dotychczas, o złodziejstwie ich rządów, a z drugiej o tym, co PiS robi dobrego dla zwykłych Polaków. Wczoraj na przykład podano informację o uchwaleniu ustawy antylichwiarskiej, ale poświęcono temu minutę lub dwie. A powinno się mówić cały dzień, cały tydzień, bo jest to temat wagi porównywalnej z 500+! Inna doniosła sprawa to wdrażany właśnie niezwykle ważny program budowy tanich mieszkań Ważny społecznie, ale będzie to również mocny impuls rozwojowy dla rynku pracy i gospodarki. Codziennie pojawiają się kolejne przykłady dobrej zmiany, którą PiS realizuje w naprawdę szybkim tempie.
Sukces Polski pod rządem PiS jest kwestią niedługiego czasu, ale władza powinna być sprawowana twardą ręką. Twardszą niż dotychczas.
Pozdrawiam serdecznie.