BOLEK cały POsłany. BOLEK uciekaj , wydało się!!!

Łoooo matko , wydało się !!! Akta Bolka u krwawego czerwonego Cześka się znalazły!!! A taki był wielki AŁTORYTET , mędrzec nad mędrcami!!! No jaja nie do wytrzymania . Jak się mówiło że to KAPUCHA to ludziska się w głowę pukali . A to zwykła flanela jak zwykł mawiać Tomek  „ Seawolf”. Dlatego zważywszy na POwyższe że się wydało wnioskuje aby UWOLNIĆ MATKĘ BOSKĄ Z KLAPY TEGO DONOSICIELA. Gość jak już wcześniej pisałem grywał namiętnie w SB-lotka i wygrywał sprzęt AGD do domu trafnie skreślając stoczniowców w roku 1970 . No  cóż , należy tez zawnioskować aby oddał Nobla bo przecież kapusiowi się on nie należy a przyznać go trzeba SOLIDARNOSCI. BOLEK UCIEKAJ a ja już ci wysłałem DHL-em pełną pake POmpersów żebyś Gdańska nie zasłał. Nie będę się wyrażał ale nie wymawiam rrrrrrr….. Ny Boliek ty dumał szto twaje akta na łubiance a tu masz babo bolka i krwawy Czesiek trzymał dokumentacje w domku żebyś mu z ręki jadł gnido. Bolek tak od serca Ci radze ty sobie weź teraz sznurek i idż się zważyć , żebyś przynajmniej chonorowo z tragedyji wyszedł. Baw się dobrze Boluś bo taniec chocholi już się zaczął


I jeden Pierwy Eksperymentalny Ruskij DOLlar zwany pierdolem

POdsumowanie.... wszystkie kable kończą w....... gruncie

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mada

16-02-2016 [21:06] - mada | Link:

jego papiery dotarły nawet do biskupa, pewnie otrzymał biskupie rozgrzeszenie albo był zmuszany do współpracy z biskupem , albo donosił biskupowi, albo razem z biskupem prowadzili rozmowy z Kiszczakiem w celu jego nawrócenia, albo Kiszczak ich nawrócił

Obrazek użytkownika kat

16-02-2016 [21:22] - kat | Link:

Mada
może ten biskup był zaufanym krwawego cześka? Ciekawe ilu takich "biskupków" jest w Polskim kościele?

Obrazek użytkownika terenia

16-02-2016 [21:57] - terenia | Link:

Szanowny Kacie

W latach osiemdziesiątych,już po zamordowaniu księdza J.Popiełuszki czytałam wywiad z "człowiekiem honoru" w którym powiedział "Mam wielu zaprzyjaźnionych hierarchów kościoła,grywam z nimi w szachy i mam o nich wiadomości i gdyby je poznała opinia publiczna,to wielu z nich (hierarchom) pospadałyby aureole".
Tak więc gromadził informacje na temat ludzi kościoła,kultury (artyści,pisarze),polityki i czuł się pewnie.Działania zaś Kiszczakowej to realizowany jej rękoma plan zza grobu tego ścierwa mający wywołać zamęt i jakoś dziwnie wpisuje się to w plan wywołania protestów ulicznych w Polsce na wiosnę zapowiadanych przez KOD.A to,że tak chętnie i szeroko komentowane jest to na onetach,i innych bzdetach zdaje się potwierdzać moje przypuszczenie o celowej prowokacji mającej destabilizować sytuację w "tym kraju"
.

Obrazek użytkownika kat

16-02-2016 [22:13] - kat | Link:

Tereniu
jesteśmy na wojnie i na POdminowanym gruncie....RÓBMY SWOJE... 3MAJ SIĘ CIEPŁO

Obrazek użytkownika Celarent

19-02-2016 [21:40] - Celarent | Link:

Znałam kiedyś człowieka, ateistę, komunistę do szpiku kości - jeździłam na wakacje tam, gdzie on co roku bywał z rodziną. Spal z nożem pod poduszką i pistoletem przy głowie. Ten człowiek opowiadał niestworzone rzeczy o ludziach Kościoła i niestety wiele z nich czas zweryfikował pozytywnie (znaczy przypal nie kłamał. Abp. G. należał do tych całkowicie zaprzedanych. ks. Zalewski pisał swego czasu o 70 do 80 % episkopatu. Do tej pory "kadra" ta trochę się przerzedziła, ale i tak sądzę, że są...

Obrazek użytkownika Kaśka

17-02-2016 [00:33] - Kaśka | Link:

Witam-)
A mnie się to wszystko jakoś w głowie nie mieści, chyba zlecenie na kogoś przyszło albo w celu prowokacji, a w "papierach" figa i znowu śmiech z PIS będzie. Czemu nikt Kiszczakowej nie "przekonał" do powierzenia tych dokumentów? Pieniędzy nie mieli? Nie dziwi was iż poszła sprzedać IPN owi, jakoś dla mnie nielogiczne. A resortowe dzieci nie były zainteresowane? Dla mnie niewypał.

Obrazek użytkownika HenrykInny

17-02-2016 [02:03] - HenrykInny | Link:

Wlasnie cos tu jest nie tak. kKiszczak juz troche temu padl. Nie dam wiary temu ze nikt po tej smierci nie byl u Kiszczakowej. Zainteresowani musieli wiedziec ze on ma takie papiery zgromadzone w domu. Mnie to sie wydaje ze te papiery zostaly celowo rzucone na zer po to by te najbardziej "wartosciowe" ocalic i schowac. Nie sadze by te wlasciwe Kiszczak trzymal w domu.
Cos tu jest skrywane.

Obrazek użytkownika Art

17-02-2016 [02:02] - Art | Link:

Wiewiórki szeptały,że promotorem niejakiego Arabskiego był/jest bp Gocłowski.Może być ten sam dla Bolka.Swoją drogą,czy opublikują?Ten szef IPNu nie wygląda na naszego.

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

17-02-2016 [08:48] - StachMaWielkieOczy | Link:

Bajki z Mchu i Paproci…. Czyli wstrząs kontrolowany
Umówmy się ze dokumenty niewygodne dla systemu
System zabezpiecza tak jak w willi Jaroszewiczów. Krwawo i bezwzględnie ... nie oszczędzając „swoich”

Zona człowieka który za zbrodnie na narodzie Polskim zamiast na lawę oskarżonych bawił się jako śmiertelnie chory
z psem i chodził na ryby ( w asyście paparazzich)
... tak tak ... tego którego pochowano w obrządku prawosławnym
Znajduje w szafce po generale dokumenty wagi :
„“Wstrzymał słońce,ruszył ziemie, wydało go ruskie plemię.”

i w przypływie honorowej ( taka tradycja rodzinna) sprawiedliwości zanosi wszystko do Polskiego IPN...

Jednego można być pewnym .... zaniosła w trosce o .... „ Ten Kraj”

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

17-02-2016 [11:29] - StachMaWielkieOczy | Link:

Ps:
Na czołówce samej tylko niezaleznej.pl
na stan o 11:20 wisi 11 niezależnych od siebie wątków o Walesie i Kiszczakowej.
Na wpolityce.pl 19 Wątków !!!

... z tendencją rozwojową i odmieniane przez wszystkie możliwe przypadki i deklinacje..

Obrazek użytkownika HenrykH.

17-02-2016 [09:41] - HenrykH. | Link:

Witam.Oglądam polsat news i na pasku '"sprawa bolka łączy się z Lechem Wałesa ",w tym samym czasie prof.Henryk Domanski mówi: że był agentem to żaden news ,wszyscy wiedzą:).Ciekawe co na to sądy.Pan redaktor nawet okiem nie mrugnął ,trenują to w tych stacjach czy co.Oczywiście atak na IPN ..Bawią się w tych mendiach ,bawią , tylko o ofiarach "komuny "nikt nie wspomina .Może trzeba wprowadzić jakiś bojkot produktów reklamowanych w tych stacjach ,inaczej tych niby wolnych mediów nie uleczy.

Obrazek użytkownika Kaśka

17-02-2016 [16:03] - Kaśka | Link:

I ten dziwny zbieg okoliczności - Bolek chce debaty i znajduje się jego teczka tylko czy na pewno będzie tam, że to jego teczka.

Obrazek użytkownika emilian58

18-02-2016 [00:08] - emilian58 | Link:

Ze ścierwami jak na Dzikim Zachodzie-najpierw strzelać potem pytać!