Łóżka z BURDELU PEeeeRELU wystawione!!!

Warto było czekać na te lepsze czasy!!!!! Jakże miło robi się na sercu jak człowiek patrzy na kwiczące bydło idące na rzeź!!! Jakąż sprawia radość widok GANGU OLSENA nie mogącego odnaleźć się w roli oPOzycji. Jakie piękne sentencje zamieszcza gregory ze schetyna , że to niby oni będą reprezentować Polskę w UE. PEŁNA BEKA z idiotów. Adaś jąkała wali się na ryj ze swoją agora , kradnoludy z PSL-u lądują na bruku . No mówię wam , miód , malina na moje wqrwione serducho……. W telewizornii Jacuś robi porządki i telewizja zaczyna gadać ludzkim głosem , no mówię wam wigilia , POLSKA WIGILIA!!! MOnika zanika , LIS jak jakiś oPOntany z piana na pysku na ulicach!!! Może należy zawiadomić służby weterynaryjne że „dzikie” lisy chadzają po chodnikach i ulicach w KOD-ach???  I czy nie należy je USPAĆ? No się wyrabia w tej Polsce ….. się wyrabia . Łóżka z ku….. nie mylic z prostytutkami , które zarabiają na życie,  wynoszone na ulice …… i płaczące Berlina i Moskwy ladacznice….. no dzieje się moi drodzy , dzieje się . Czyścimy gówna do POdszewki oczywiście w gumowych rękawiczkach żeby jakiego syfiLISa nie złapać . Brawo PIS i cała zjednoczona prawica…..BRAWO. BUT NA SZYJE KOMUNIE I DAWKOWAC TLEN. Wszystkim moim szanownym czytelnikom z dedykacją , wspominamy rządy Bolszewików i POlszewików …… warto było czekać…..no i STARUCHA uniewinnili ….jaja nie do wytrzymania …..BRAWO !!!BRAWO!!!BRAWO!!!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika anka1958

07-02-2016 [18:26] - anka1958 | Link:

Dodam jeszcze tylko jeden fakt, arabela ma wyznaczony termin rozprawy na 31 marca,no ,faktycznie koniec swiata,a taki się czuł bezpieczny i doceniony ,a teraz trzeba się stawić w sądzie.

Obrazek użytkownika kat

15-02-2016 [21:23] - kat | Link:

Aniu
3MAJ SIĘ CIEPŁO