Doktor Lasek bliżej prawdy?

Facet słynie z jasności i stałości poglądów. Gdy rozważjąc przyczyny tragedii smoleńskiej powziął przekonanie, że brzoza ścięła skrzydło samolotu, a w efekcie spowodowała śmierć wszystkich obecnych na jego pokładzie, to nie potrzebował żadnych dodatkowych badań ani ekspertyz. Pytany dlaczego, wyjaśnił, że dlatego, bo już wie co się stało. I tyle!

Dzisiaj posunął się o krok dalej i uchylił rąbek z tego, co w związku z pracą byłego, głównego objaśniacza tragedii smoleńskiej, nurtuje jego duszę. Komentując informacje o zniszczeniu czterystu meldunków zarzucił, że to słowa sugerujące zdradę stanu. Zarzut miał wyraźnie charakter zaczepno-obronny i skierowany był w stronę Antoniego Macierewicza, ale przy okazji ujawnił również i to, jakie słowa i pojęcia, tuż pod czupryną, doktorowi Laskowi kołaczą. Pamiętając o jego przywiązaniu do głoszonych spostrzeżeń można założyć, że i ta nieznośna myśli, o zdradzie stanu, będzie mu wiernie towarzyszyć już do końca.

Czego końca, nie wiadomo, a jakiego końca, to już jest pewniejsze, że z takimi myślami krążącymi po głowie, to raczej marnego.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

05-02-2016 [17:09] - Ula Ujejska | Link:

W tej sprawie takich jak Lasek nurtuje tylko jedno: Czy przypadkiem "seryjny" nie wrócił z urlopu.
Wkrótce się okaże.

Obrazek użytkownika mada

05-02-2016 [18:03] - mada | Link:

Za dużo wiedzą.

Obrazek użytkownika Dzidek

05-02-2016 [18:13] - Dzidek | Link:

Seryjny wroci napewno...Bedzie to tzw sygnal "ostrzegawczy" dla innych na wypadek jak by przypadkiem cos im sie przypomnialo na temat Smolenska.Ale zobaczcie jak trolownia w internecie pracuje ...Podejrzewam ze łapki im sie grzeja od pisania tych bzdur..Wystarczy wejsc na niemiecki onet np...I pierwszy lepszy z brzegu glupawy komentrz na temat smolenska jest pluswany na ponad kilkaset a pradziwych komentarzy wogole nie ma ..Nie sa dopuszczane. Czyli pokazuje to jak sie boja...Dawaj Antek "jazda z kurw...I!" Bedzie sie dzialo cos czuje ....

Obrazek użytkownika Optymista1930

05-02-2016 [18:36] - Optymista1930 | Link:

Lubię to!

Obrazek użytkownika gal

05-02-2016 [19:20] - gal | Link:

Nie znam się na "seryjnym", ale nie wykluczone, że na "seryjnego" sposobem może być wizyta u Macierwicza. A onet, to makrela, czyżby i ona miała coś za uszami.

Obrazek użytkownika Lektor

05-02-2016 [18:50] - Lektor | Link:

Lasek brał pieniądze za okłamywanie narodu polskiego !!! Będzie siedział za manipulacje i wprowadzanie obywateli polskich w błąd. To jest też karalne !!!

Obrazek użytkownika gal

05-02-2016 [19:20] - gal | Link:

@Lektor

Może każą mu zwrócić, to co pobrał

Obrazek użytkownika Lektor

05-02-2016 [19:42] - Lektor | Link:

Nie, nie karzą, bo cham i tak nie zwróci. Ale wyrok parę lat pracy w kamieniołomach pozwoliłby mu na oczyszczenie z winy !

Obrazek użytkownika gal

05-02-2016 [20:02] - gal | Link:

@Ula Ujejska

Amerkańska policja bierze czasem sprawy w swoje ręce i zabija kryminalistę podczas akcji. A później krótko tłumczą, że stwiał opór z bronią w ręku. Gdy ktoś wścibski się dogrzebie, to może się okazać, że tą bronią był np. śrubokręt.
To oczywiście nie to samo, ale efekt jest ten sam. :)

Obrazek użytkownika HenrykInny

05-02-2016 [22:32] - HenrykInny | Link:

pare dni temu pojawila sie informacja iz szef parti CSU Seehofer czyli koalicjant parti Merkel ,
tu cytat -
"Najpierw wysłał do kanclerz list – który jest odczytywany jako jawna prowokacja – a teraz wbrew jej woli zamierza pojechać do Moskwy, aby spotkać się tam z Władimirem Putinem".

Zaraz tez odezwala sie z apelem sama Merkel , do przywodcy rosyjskiego. Ten "apel" Merkel do Putina dziwnie mi sie kojarzy z takim krzykiem rozpaczy.
Przypomina mi ta "planowana" wizyta , w Moskwie,roznych kacykow komunistycznych z bloku wschodniego ktorzy tam jezdzili po zgode na zmiane pierwszego sekretarza w kondominium. Czyzby tam w Moskwie ustalalo sie przywodztwo w Niemczech ?!.

Mam takie nieodparte wrazenie ze Smolensk jest tu tez kluczem. Dlaczego ... ???
Tez cytat ;-
"Merkel z kolei – jak nakręcona – ciągle mówi o konieczności przyjmowania islamskich imigrantów, także przez kraje Europy Środkowej i Wschodniej" -

Czy ta akcja z uchodzcami ma cos przykryc ???!!!.

Dalej , tez cytat ;- "Informacja o podróży Seehofera natychmiast wywołała ostre reakcje, zarówno całego obozu rządzącego, siostrzanej CDU, jak i opozycji. Politycy nie przebierają w słowach, nazywając samodzielne decyzje bawarskiego polityka działaniem dywersyjnym."

Hmmm ... tak niesmialo pytam - jak to sie ma do podrozy tych naszych zaprzancow do Brukseli ?!.

Taaa ... komentarze to tylko komentarze.
Tu na tym blogu ... warto go czytac Pan ma ciekawe spostrzezenia. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika gal

06-02-2016 [09:50] - gal | Link:

Trzeba przy tym zawsze pamiętać, że mgła przeszkodziła Makreli w dotarciu na pogrzeb Lecha Kaczyńskiego. Ameryka na razie milczy, ale może w myśl znanej zasady, że ciszej jedziesz, dalej budziesz, jest to dla pana Berczyńskiego dobrym znakiem.

Obrazek użytkownika Joan

05-02-2016 [23:23] - Joan | Link:

Dziwię się tylko, że ten Arabski jest taki spokojny mając tyle "za uszami". Albo mi się tak wydaje?

Obrazek użytkownika gal

06-02-2016 [09:41] - gal | Link:

Szuler, który nie może niestety kopnąć w stolik do gry i go wywrócić. :)

Obrazek użytkownika Noemi

06-02-2016 [07:48] - Noemi | Link:

Spokój Arabskiego być może wiąże się z zabezpieczeniami jakie otrzymał od zlecających. Odgrażał się przecież,że mamy "za krótkie łapki".

Obrazek użytkownika gal

06-02-2016 [09:37] - gal | Link:

"Krótkie łapki" - sądząc po losach wraku samolotu i czarnych skrzynek, to chyba ma rację. Przynajmniej do czasu. :)

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

06-02-2016 [10:44] - NASZ_HENRY | Link:

Prawda Laska, prawdą ПРАВДЫ ;-)

Obrazek użytkownika gal

06-02-2016 [14:15] - gal | Link:

Inaczej mówiąc: cała prawda, całą dobę

Obrazek użytkownika Janko Walski

06-02-2016 [13:18] - Janko Walski | Link:

Jaruzelski miał powiedzieć kiedyś: "jesli Kukliński jest bohaterem to ja jestem zdrajcą"... I co? Nikt nie zaprotestował...

Obrazek użytkownika gal

06-02-2016 [14:13] - gal | Link:

I słusznie! Bo pan gienierał powiedział prawdę