Pogoda dla służb widnych, tajnych i dwupłciowych

Chyba dożyliśmy najciekawszych chwil w całej historii IIIRP. Oto na naszych oczach, jakiś prestidigitator wyciągnął z kapelusza zakolczykowanego palanta z kucykiem - dla baranów jeszcze głupszych niż się państwu wydaje - twórcę nowego tworu o nazwie KOD. Tworu, który już w chwilę po ujawnieniu swojego istnienia posiadał struktury, rozsiane po całej Polsce gęściej niż niejedna partia, latami działająca na politycznej scenie, oraz bogatą logistykę do jego obsługiwania, czyli inaczej mówiąc do obalania rządu powołanego wolą wyborców.

 Przy okazji tych magicznych sztuczek pojawiła się chyba realna szansa na to, że po dwudziestu sześciu latach dowiemy się wreszcie co to za mityczny Wajchowy, niczym demiurg, powoływał do istnienia i strącał w niebyt różne wcześniejsze i dzisiejsze obrzydlistwa. Przez którego Tusku nigdy nie znał dnia ani godziny. Nigdy nie wiedział, co go czeka rano, czy będzie ważne to, co ogłosił zanim ułożył się do snu. Czy będzie strażnikiem żyrandoli, czy też nadal pozostanie premierem, czy zostanie tak jak oznajmił w Warszawie, czy przeniesie się do Brukseli.

Mam bowiem nieśmiałą nadzieję, że właściwe służby, chroniąc demokratycznie wybrane władze, wykorzystają tę niebywałą okazję i wędrując tropami zakolczykowanego, tudzież nowoczesnego półinteligenta, dotrą do Wajchowego i to, co odkryją zaprezentują szerokiej publiczności

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika twardek

25-01-2016 [02:25] - twardek | Link:

Że też dałem się ubiec z takim pomysłem. Tylko z tą dwupłciowością - obyś waszeć nie został oskarżony o brak tolerancji dla "transu" (zakładam, że nie chodzi o te zwykłe płcie, bo to już przecież nacjonalistyczna ciemnota...)
pozdrawiam

Obrazek użytkownika gal

25-01-2016 [09:54] - gal | Link:

Miejmy nadzieję, że służby nie dadzą się ubiec palantowi

Obrazek użytkownika Eneasz

25-01-2016 [06:43] - Eneasz | Link:

Oczywisty postulat. Chyba "logistyka", a nie "logika". Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika gal

25-01-2016 [09:52] - gal | Link:

Dzięki, już poprawione. Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Mikołaj Kwibuzda

25-01-2016 [08:32] - Mikołaj Kwibuzda | Link:

Niestety. "Właściwe służby" trzeba dopiero stworzyć, bo to, co było, zostało odwłaściwione do gruntu.

Obrazek użytkownika gal

25-01-2016 [09:51] - gal | Link:

Kierownictwo co się zowie już jest

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

25-01-2016 [10:07] - NASZ_HENRY | Link:

Widać KOD ma linię kredytową u Sorosa otwartą ;-)

Obrazek użytkownika gal

25-01-2016 [16:24] - gal | Link:

Ideowo zbankrutował, też kolej na finanse

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-01-2016 [23:07] - Ula Ujejska | Link:

Jest także inny sposób na sitwę ...

Genialne posunięcie Kukiza z referendum w sprawie imigrantów to nasz as w rękawie. Już widzę nagłówki w GWnie które namawiają Polaków do przyjęcia dziesiątek tysięcy arabów przy wtórze opozycji ... i tak się zakończy kariera POgłowia i KODziarzy oraz łże mediów. Polacy im tego nie darują, bo wobec faktów płynących z zachodu, referendum wyraźnie wygra opcja anty arabska.

Obrazek użytkownika gal

26-01-2016 [09:00] - gal | Link:

Ten pomysł Kukiza, to faktycznie lekarstwo na kilka bolączek naraz. :)