KOD – Kapusie Oraz Donosiciele

Jakim trzeba być gnojem żeby donosić na własny kraj??? Jakim trzeba być Nowoczesnym POdalcem aby kablować do UE na Polskę??? Nigdy nie lubiłem kapusiów i donosicieli na podwórku a tym bardziej lubił nie będę kapusiów na skale europejską. To kolejna odmiana targowiczan co to do obcych biegną z donosami na własny kraj . TUSK PLATFORMIE W BRONKA  w Platformę Odbytwatelską!!! Lemingi wy powinniście wiedzieć że wszystkie KABLE kończą w ziemi….. no to 3MAJCIE SIĘ CIEPŁO i nie kapujcie na Polskę do Unii . Dla Pani Premier wielkie brawa za wystąpienie i debatę !!! Gratuluje zwycięstwa !!!

KOD-owcom czyli Kapusiom Oraz Donosicielom z dedykacją

Ja jestem z PO..., ja z jestem PO..., ja jestem z PO..., Ja jestem z PO..., ja jestem PO- wokator. Pionek historii, władzy trzon, Co wyzwala w was emocje, burzy krew! Ja funkcjonariusz nieuchwytny, Po cichu zjawiam się w UE  i niknę, I z igły widły robię, wodę z mózgu, ludu gniew! To ja wyciągam ludzi na zwierzenia I ja najgłośniej zawsze w tłumie krzyczę, A jeśli mi uwierzą i jeśli zawtórują, To wielu z nich dość długo będzie milczeć! To ja wychodzę, gdy nadchodzi ciemność, Człowieka szukam, który dzisiaj zgrzeszy. Być może go obrażę, być może się uniesie. Bo chcę uderzyć, lecz niech on uderzy pierwszy! To ja szeptałem w uszy przed wiekami, Że czarownice stanowią wielkie zło. I wystarczyło potem, by jeden wskazał palcem, A już krzyczeli wszyscy: Na stos! Na stos! Na stos! Na moim grzbiecie Merkel stawiała stopę, Ja byłem gotów na każde zawołanie. To ja nad brzegiem Tybru nocami mordowałem I ja krzyczałem potem: To wszystko chrześcijanie! To ja pracuję i drukuję nocą, Ulotki się rozlepi jutro w mig. I wszyscy się dowiedzą, i wszyscy się dowiedzą, Że taki jeden w kraju jest z PIS,PIS PIS! To ja pisuję artykuły w GWprasie, od których już z daleka czujesz swąd. To wszystko jest celowe i dobrze przemyślane, Niech ktoś zareaguje i popełni błąd

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika bolesław

20-01-2016 [22:31] - bolesław | Link:

Witaj Kacie !
Kapuś, Donosiciel to kawał gnoja
Taka jest opinia moja.
Pozdrówka.

Obrazek użytkownika kat

20-01-2016 [22:59] - kat | Link:

Bolesławie
100% racji.... to także moja opinia .....pozdrówka

Obrazek użytkownika gość z drogi

27-01-2016 [01:55] - gość z drogi | Link:

Super ,nocne pozdrowienia :)

Obrazek użytkownika Secesh

21-01-2016 [00:51] - Secesh | Link:

Panowie, co tak delikatnie?
To są zdrajcy a dla takich jest tylko jedna kara. Taka, jaką stosowało Polskie Państwo Podziemne. Nie, nie tak tchórzliwie jak w Katyniu. Między oczy!
Pozdrowienia Kacie.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

21-01-2016 [11:14] - NASZ_HENRY | Link:

KOD - Kapusie Ordynusy Donosiciele ;-)

Obrazek użytkownika piotr słaboszewski

21-01-2016 [23:16] - piotr słaboszewski | Link:

Przypominacie nastolatków grupowo masturbujących się nad filmem porno. Chcecie strzelać? A potraficie? Zapewne nie odróżniacie Glocka od Glockenspiel. Boso ale w ostrogach.