List otwarty do Angeli Merkel

Droga Anielo przepraszam za poufałość ale te twoje G vel Germany jakoś nie pasuje do tak przyjaznej Polsce damy . Pozwolisz więc , że będę się do Ciebie zwracał Anielo .Dochodzą do nas słuchy , że ci Twoi podopieczni za bardzo się ASYMILUJA  z Niemkami . Być może powinnaś się droga Anielo zwrócić o pomoc bo jak widać nie radzicie sobie dobrze wy , Niemcy z najazdem barbarzyńców , których sami zaprosiliście. Droga Anielo jeśli to jest dla was problem to dzwoń , zmontujemy ekipe pomocową i z chęcią pomożemy i obronimy niemieckie kobiety przed brudasami .Droga Anielu mam prośbę po starej znajomości , przekaż swoim spec służbom że zostanie ujawniona wasza lista płac . Tak więc nie pozostaje Ci nic innego tylko uklęknąć na Placu Piłsudskiego i przeprosić za wasza ingerencje w sprawy Polski . A’ propos , wyślij proszę zdjęcia Tuska jak wychodzi z reklamówkami marek od Kohla i Lisa jak targa Euro za Newswek Polska i swoja tania propagandę na rzecz Niemiec. Aniela ty mi wyjaśnij jedną rzecz , jak to jest , że sojusznik z NATO podsłuchuje swoich sojuszników i płaci swojej koterii żeby pracowała dla Niemiec. Czy ja Ci Aniela robię rewolucje w Niemczech ? Aniela jak chcesz to będziesz miała ta rewolucje u siebie!!! Jeszcze jest nas trochę i możemy Ci zamieszać w Niemczech . Aniela przechodzimy do spraw poważnych . Powiedz mi ,moja droga , kiedy zapłacicie za zniszczenie Warszawy . No ja wiem , że to nie teraz ale Żydom zapłaciliście więc pora rozliczyć się za II wojnę światową . Aniela umówmy się na spotkanie i obgadamy ile powinniście  zapłacić za zabicie Polaka, ile za zgwałcenie Polki , ile za okaleczenie Polaka oraz ile za grabież i zniszczenia . Aniela ty tylko nie myśl , że ja tak wiesz obcesowo o tym pisze ale jak mawiają bracia Szechtera : kochajmy się jak bracia ale liczmy się jak żydzi” . Doszły do mnie słuchy , że chcecie przeforsować na PE przesłuchanie Polski .Wiesz co, to ja proponuje żebyśmy tez obgadali na forum ile złota pozyskaliście z powyrywanych zębów w Oświęcimiu!!! Aniela wiesz co , dajmy se spokój z tymi waszymi służbami w Polsce co to kupują na usługi  świnie rodzaju ludzkiego bez narodowości , zostawmy te szmaty bo i tak nic z nich nie będzie . Spotkajmy się na kawie i obgadamy jak wybrnąć z sytuacji , że 80 % mediów jest w waszych rękach . Aniela to jest po prostu niesmaczne i zalatuje Hitlerem a przecież obydwoje nie lubimy Hitlera. Aniela , zapraszam do Warszawy na kawusie i ciasteczko i pogadamy o przyszłości no i jak wam pomóc z tymi Kozo..bcami. Całuski przesyłam .Kat

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika manko1492

07-01-2016 [21:16] - manko1492 | Link:

Czy tłumaczowi Angeli uda się przekazać po niemiecku tak prawdziwy i finezyjny tekst? Kilku tysięcy, milionów? przedstawicieli pokłosia nazi Mutter nazi Vater na zdjęciu brakuje. Dodał bym jeszcze europedofila cohbandita i żniwiarza grossa, gwiazdy gw.

Obrazek użytkownika kat

07-01-2016 [22:02] - kat | Link:

Manko1492
życzmy powodzenia tłumaczowi...pozdrówka

Obrazek użytkownika anakonda

07-01-2016 [21:19] - anakonda | Link:

" List otwarty do Angeli Merkel "

Drogi Kacie, dlaczego NIE zwracasz sie do tej pani uzywajac jej nazwiska RODOWEGO?:))

Obrazek użytkownika kat

07-01-2016 [22:03] - kat | Link:

Anakonda
Pozwoliłem sobie zamieścić piosenkę , która powinna wyjaśnic skąd jest frau Merkel...pozdrówka

Obrazek użytkownika anakonda

07-01-2016 [23:16] - anakonda | Link:

Nie bede sie juz dalej uprzykrzac ale chcialem jeszcze tylko zwrocic Twoja, Drogi Kacie, uwage
ze rodaczka Wasza, p. Kazimierczak, dziala w POLSKIM INTERESIE rujnujac nieodwracalnie niemiecka kraine.

http://natemat.pl/54225,prabab...

http://natemat.pl/54069,angela...

Obrazek użytkownika bolesław

07-01-2016 [21:42] - bolesław | Link:

Witaj Kacie!
Znałem Cię Kacie z ciętego języka i ostrego topora.
A tu raptem napisałeś bardzo ciepły, prawie miłosny liścik
do Anieli/Angeli. Czasem tak trzeba. Każda metoda jest dobra,
która prowadzi do skutku.
Mam głęboką nadzieję, że Aniela zaproszenie przyjmie a wtedy
przywalisz Jej z grubej rury. Powodzenia!!!!
Gdybyś potrzebował pomocy to do Warszawy mogę zawitać.
Pozdrówka przesyłam, bolesław.

Obrazek użytkownika kat

07-01-2016 [22:05] - kat | Link:

Bolesławie
to taka modliszkowata miłość z tym ze pożerającym jest samiec......pozdrówka

Obrazek użytkownika kat

07-01-2016 [22:28] - kat | Link:

Bolesławie
coś się zacieło na administracji...pozdrówka

Obrazek użytkownika Adam66

08-01-2016 [01:16] - Adam66 | Link:

Czy ktoś oblatany w programach graficznych mógłby wstawić gębę Tuska i Petru zamiast tych anonimowych żołnierzy?
Wprawdzie nie byłby to komplet zdrajców ale tą fotkę można by rozpowszechnić i bardziej by oddawała rzeczywistość...

Obrazek użytkownika Wisia

09-01-2016 [13:20] - Wisia | Link:

Śliczny liścik napisałeś Kacie! Gratulacje!
Ale w realu mają coraz więcej problemów z korespondencją z Polski. Czytałeś może list Bp Meringa napisany do Martina Schulza ? http://gloria.tv/media/3QhAXnz... - piękny, dwu-języczny, polecam przeczytać!