Instrukcja obsługi przy odrywaniu świni od koryta

 Odrywacz korytowy winien być obywatelem nieczułym na kwik, wrzask, ryk, płacz i obelgi .Powinien przejść zaprawę w uciążliwych warunkach działania np. rzeźnia polityczna , oprawa parzystokopytnych koloru czerwonego ewentualnie w żłobkach dzieci resortowych .Mimo nabytego doświadczenia Odrywacza korytowego załączam instrukcje odrywania świń od koryta celem uniknięcia zdziwień:
 
1.Nalezy zajść świnie od tyłu , ewidentnym przykładem działania niewskazanego jest poinformowanie na wprost  świni , iż zostanie oderwana ( przypadek LISajdupy czyli wrzask , kwik , ryk ) .W przypadku działania na wprost zalecane jest użycie nauszników a w skrajnych przypadkach dopuszcza się zdzielenie obuchem.
 
2.Wskazanym jest aby odrywaczy było dwóch gdyż chwycić należy za jedną tylną nogę jeden a za druga nogę tylną drugi . Ciągniemy ile sił aż poczujemy że ryj dotknął ziemi a przednie racice majtają na przemian bezradnie .
 
3.Nieodzownym elementem odrywania jest przygotowanie wora lub klatki metalowej .Ciągnąc za nogi należy zwrócić uwagę na odbyt , gdyż albowiem świnia będąc ciągniona może zaatakować  przetrawionymi właśnie ośmiorniczkami czy też ozorkami  w wytrawnym winie. Dopuszcza się korkowanie odbywatelskiego odbytu jako skuteczną obronę przed POdsrywaniem odrywanego.
 
4.Umieściwszy oderwanego w miejscu odosobnienia należy sprawdzić czy nie uwolni się samoistnie przez przypadek lub naszą nieuwagę .Dla pewności nie zaszkodzi POtraktować  odrywanego obuchem by w pierwszych chwilach konsternacji nie uczynił sobie i nam krzywdy .
 
5.W przypadkach szczególnych stan znieczulenia obuchowego należy powtarzać wielokrotnie az do momentu gdy oderwany uświadomi sobie , że to nie żarty i gdy pogodzi się z utratą koryta.
 
6.Nie należy umieszczać świń w stadach  gdyż  POwołają Komitet Obrony jakiś tam……
 
7. Po wyciągnięciu oderwanych z TVP ,Radia, Gazet , Spółek Skarbu Państwa, Samorządów , US , ZUS i innych schronień świńskich czym prędzej zmienić zamki w drzwiach i postawić strażników przy drzwiach i oknach .
 
NO TO POWODZENIA I DO ROBOTY!!!!!!! Życzę wam jak namniej kwików , ryków i wrzasków!!!!!3MAJCIE SIĘ CIEPŁO
Poniżej film instruktażowy z transportu gdzie nie dochowano BHP przy transporcie świń , oczywiście ku przestrodze

Watek erotyczny od lat 18 ( dzieci nie patrzeć  bo to TUSKOMIA I KOMORIA)

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika twardek

05-01-2016 [23:29] - twardek | Link:

Pęknąć można. Tak trzymać !

Obrazek użytkownika kat

06-01-2016 [00:36] - kat | Link:

Twardek
pozdrówka

Obrazek użytkownika twardek

06-01-2016 [18:29] - twardek | Link:

Bóg zapłać, odwzajemniam.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

06-01-2016 [00:57] - krzysztofjaw | Link:

Dawno się tak nie uśmiałem. Powielę... i te świnie majtające przednimi racicami. Przednie! :)

A tak na powaznie... to dobra instrukcja... )

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika kat

07-01-2016 [20:35] - kat | Link:

Krzysztofjaw
dzieki i pozdrówka

Obrazek użytkownika skipol

06-01-2016 [01:51] - skipol | Link:

Dzieki Kacie za poprawienie mi humoru
Zglaszam sie Na "obuchowego"nieodplatnie
Najlepszego w Nowym 2016 Roku
z powazaniem skipol

Obrazek użytkownika kat

07-01-2016 [20:35] - kat | Link:

Skipol
Najlepszego , Naszego w Nowym roku.....pozdrówka

Obrazek użytkownika Marcus Polonus

06-01-2016 [16:57] - Marcus Polonus | Link:

Dawno już nie czytałem tak znakomitej instrukcji! Powielić i natychmiast zacząć kolportować wsrod normalnych Polaków - pozdrawiam, MP.

Obrazek użytkownika kat

07-01-2016 [20:36] - kat | Link:

Marcus
dzięki i pozdrówka