Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Plan opozycji

Ryszard Czarnecki , 29.12.2015
Idąc w niedzielny poranek do programu TVP Info „Woronicza 17”, myślałem co napisać do poniedziałkowej „GPC”. Uznałem, że będzie to tekst o tym, jak opozycja która przegrywa demokratyczne wybory chce odzyskać (lub zdobyć w przypadku .Nowoczesnej) władzę, wyprowadzając ludzi na ulice, ściągając na pomoc zagranicznych sojuszników, robiąc zadymę. Po to, aby zachwiać chęcią inwestowania w Polsce przez zagraniczne firmy, a potem to jeszcze „sprzedać” w nieprzychylnych rządowi mediach i jeszcze bardziej podburzyć opinię publiczną, aby w końcu – właśnie poprzez ulicę – próbować wymusić dymisję rządu. Tymczasem w owym telewizyjnym programie przedstawiciel partii Ryszarda Petru zakomunikował, z godną podziwu szczerością, taki plan na 2016 rok! Powołał się na przykład Rumunii, gdzie to demonstracje uliczne doprowadziły do ustąpienia Rady Ministrów. Zostawmy, że rumuński ekspremier Ponta był oskarżony o korupcję, a polska premier Beata Szydło jest człowiekiem o nieposzlakowanej uczciwości. Zostawmy, że Rumunią za kadencji rządu lewicy wstrząsały afery korupcyjne ‒ a w Polsce PiS doszedł do władzy, bo poprzednia władza skażona była wieloma aferami, także korupcyjnymi.
Przynajmniej wiemy, że opozycja ‒ czy też jej część ‒ nie chce szanować wyniku demokratycznych wyborów i chce uciec się do „kryterium ulicznego”. Cóż, dla mnie prawdziwy KOD, to skrót od: „Kaczyński Obroni Demokrację”...
*tekst ukazał się w „Gazecie Polskiej Codziennie” (28.12.2015)
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 2778
Lektor

Lektor

29.12.2015 16:20

... A nasz plan: 1. Stosować rozpiżdżanie demonstracji tych przygłupów z KOD. W chwili kiedy ta targowica zbierze się w kupę, należy ogłosić informację, że w pobliżu podłożono bombę i wszyscy muszą natychmiast opóścić miejsce zgromadzenia. 2. Tych ludzi siedzących w sejmie, myślę o opozycji PO, PSL i Nov., należy po prostu ignorować. Ich należy nawet na każdym kroku ignorować. A jak już muszą gdzieś byś słuczani, to najlepiej ich wyśmiać . Nie ma innego sposobu w sejmie tylko dzielenie debat na części. W jednej części wypowiadaliby się normalni posłowie, a w drugiej części opcja gorszego sortu. O co chodzi ? Ano w tym czasie posłowie normalni mogą robić sobie przerwy, wychodzić z Sali sejmowej na dyskusje, na papieroska, na kawkę itd. Wtedy nie będą musieli słuchać tych bredni, głupot i manipulacji. To jest najlepszy sposób aby tych przygłupów ignorować !!! 3. Rzepliński już nie podskoczy ! To są jego ostatnie podrywy, bo to co zrobił PIS a zwłaszcza Prof., Prof. Piotrowski i Pawłowicz to majstersztyk najlepszego kalibru !!! O co chodzi: Jeśli ten głąb nie włączy nowych sędziów do procedowania to nie będzie pełnego skąadu TK i wszyskie jego wyroki będą bezprawne i nieważne. Jeśli będzie ignorował i nie podporządkuje się nowelizacji ustawy o TK, to będzie się musiał podać do dymisji albo na wniosek Prezydenta i Marszałka Sejmu zostanie z niego usunięty. Prawdziwy majstersztyk !!! 4. Następnym krokiem - odebrać im media państwowe. Nara
Domyślny avatar

staryst

02.01.2016 18:02

Dodane przez Lektor w odpowiedzi na ... A nasz plan: 1.

I tak trzymać !!
NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

29.12.2015 17:57

Odzyskać utracone ;-)
Ryszard Czarnecki
Nazwa bloga:
Blog autorski

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 6, 995
Liczba wyświetleń: 8,139,234
Liczba komentarzy: 11,169

Ostatnie wpisy blogera

  • MALI LUDZIE,WIELCY IDIOCI.
  • BRZYDSZA TWARZ MUNDIALU
  • MIAŁEM RACJĘ CZYLI TERAZ WSZYSCY MĄDRZY

Moje ostatnie komentarze

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • EKSHUMACJA ŚP. WASSERMANA I MILCZENIE PIĄTEJ KOLUMNY
  • Najnowszy kawał o Tusku i Gierku
  • Nowy kawał o Tusku i raju

Ostatnio komentowane

  • u2, "Niemcy tłuką Polaków'Z tego co widziałem na krótkich filmikach na X to niemiecka Polizei nie utworzyła kordonu wokół głazu i była wolna amerykanka, czyli tłuczenie pojedynczych Polaków stawiających…
  • Mrówka, Bez urazy... Ktoś ogląda to żenujące widowisko?
  • u2, "uczestniczy w nim aż 48 państw co stanowi… 25 procent wszystkich państw należących do ONZ" Czyli wielki sukces organizacyjny. Ale dlaczego nie ma na tym Mundialito Polski? Spoczęli na laurach…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności