Jak i czy ... zdelegalizować PO???

Jak i czy ... zdelegalizować PO???

Uważamy,
że Platforma Obywatelska może i powinna być - zgodnie z przepisami prawa - zdelegalizowana, za to, co uczyniła złego dla Polski i Polaków, w tym ponad jej 2500 afer (wg http://markd.pl/)

Czy jest możliwa droga prawna, żeby to uczynić, czy to tylko nasze marzenie???

Przygotowujemy teraz właśnie analizy prawne w tej sprawie!

(+RAŚ+)

ZEBRAŁ/Opracował: Roman Andrzej Śniady, dr inż., Wrocław, 29/10/2015 r. 12:30

© NOS - Niezależny, Obywatelski, Społeczny Monitoring Środowiska Politycznego, Społecznego, Ekonomicznego, Naukowego, Medycznego, Przyrodniczego, Rolniczego, Rolno-Spożywczego oraz Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Polsce.

e-mail: ekodoradca@o2.pl
https://www.facebook.com/roman...
https://twitter.com/Roman_A_Sn...
@Roman_A_Sniady

***

"Prawda jest tym, co władza uzna za wygodne dla siebie i demaskując władzę, dekonstruujemy prawdę” - Roger Scruton

"Aby urzeczywistnić to, co możliwe, trzeba wciąż próbować niemożliwości" – Hermann Hesse

"Jesteś zupełnie kimś innym, gdy się boisz" - Warren Zevon

„W czasach powszechnego oszustwa mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym” - George Orwell

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem” - Hrabia Aleksander Fredro herbu Bończa

„Nasze życie zaczyna się kończyć wtedy, kiedy zaczynamy milczeć w ważnych sprawach”- Martin Luther King

„Kto milczy, ten przyzwala” - Mikołaj Rej

„Kto zła nie karze, każe je czynić”- Leonardo da Vinci

„Kiedy krajem rządzi zgraja bandytów, ludzie zachowują się jak bestie" - Ma Jian – „Czerwony Pył”

***

Jeśli czytasz Drogi Czytelniku te informacje, wyszukane i zebrane przeze mnie w jednym miejscu, żeby Ci było łatwiej poznać problem/temat/sprawę i uznasz, że warto, to prosiłbym gorąco o wpłatę darowizny na konto:

Roman Andrzej Śniady – Wrocław
mBank 48 1140 2004 0000 3302 5407 4944

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika gorylisko

29-10-2015 [15:37] - gorylisko | Link:

moim zdaniem, trzeba poczekać... aż się sami za łby wezmą, bo już niema dostępu do koryta, tedy walka bedzie ostra... mozna dolac oliwy do ognia, dając kilku wybranym jakies stanowiska, zrobic nadzieje na wiecej... bedzie to miało dwi korzyści, wsadzi sie kij w szprychy roweru pełooo i zdyscyplinuje tande ziobro, gowin wewnatrz PiS... a ścislej mówiac prawicy RP... potem kolejno kawałek po kawałku, procesy o... i kawałek po kawałku, rozbierać pełooo do naga... moze sie okazać że to tylko bezpłciowe obojnaki...