Cel -> Duda: – Pal!

 

 
No i zaczęło się...
Jak tylko zjednoczone umysły Kremla i Berlina poczują swąd, oznaczający, że w Polsce idzie ku lepszemu; że przypadkiem, nie daj Boże, Paljaczki/Polacken zechcą wybijać się na niezależność, to natychmiast przystępują do akcji, żeby im te głupie pomysły wybić z głowy.
Oraz oczywiście po to, by cały świat widział, że ta cała Polska, to taki lekko cuchnący grajdołek, awanturnicy i wichrzyciele, antysemici i ksenofobi.
Trzeba więc zacząć Polskę dołować na międzynarodowej arenie.
 
 
Ambasador Rosji Siergiej Andriejew, to nie żaden młokos, chlapiący językiem, jak nie przymierzając ex-prezydent Komorowski. To wytrawny polityk i dyplomata i jak się wypowiada w telewizyjnym wywiadzie, nie wiadomo ile wódki by wypił, to każde słowo ma dokładnie przemyślane. A cała wypowiedź ma konkretny cel.
Więc jakiż to cel miały bezczelnie zakłamane słowa o czynnej roli Polski w wywołaniu II Wojny Światowej, jak również, że 17 września 1939 Armia Czerwona nie napadła na Polskę, tylko ją wyzwoliła.[1]
Andriejew dobrze wiedział, że jego słowa odbiją się szerokim echem nie tylko w Polsce. I o to mu właśnie chodziło.
W świecie, gdzie już naziści i Niemcy to już dwa różne byty, a Rosja zawsze tylko broni pokoju i jest masa ludzi, którzy w to wierzą, trzeba znaleźć potwora, który w Europie bez przerwy knuje, wprowadza bałagan i prowokuje do agresji.
To właśnie Polska, która według ruskiego ambasadora, wraz z Hitlerem rozpętała tragiczną wojnę światową.
 
Wysublimowani wąchacze z której strony wiatr wieje; i w Moskwie i w Berlinie, wyczuli, że wybrany w czerwcu polski prezydent Andrzej Duda, niestety nie zostanie spolegliwą marionetką, jak jego poprzednik. Wprost przeciwnie, to nowy przywódca, który autentycznie zamierza dokonać zasadniczych zmian. Nie można do tego dopuścić. Już jeden Orban stwarza dosyć kłopotów, więc gdyby jeszcze Polska dołączyła do tego, to byłoby bardzo źle.
Także ci sami przenikliwi analitycy stwierdzili, że polskie październikowe wybory są już w zasadzie przesądzone i ponownie wypłynie na wierzch, o zgrozo, ta paskudna partia obrzydliwego kartofla Kaczyńskiego.
To najgorszy z możliwych scenariuszy dla Niemiec i Rosji. Trzeba więc, jak najszybciej rozpętać wielką międzynarodową, antypolską histerię. Polska siedziała osiem lat cicho, jadła z ręki, merdała ogonem, a tu wkrótce może mieć roszczenia! Zacznie mówić – NIE! Może nawet dobrotliwą rękę ugryźć...
 
Trzeba na arenie międzynarodowej stworzyć jak najgorszy obraz Polski, jej władz i jej narodu.
 
Mówi więc ambasador Rosji w Polsce:
 
"Polityka Polski doprowadziła do tej katastrofy we wrześniu 1939 roku, bo w ciągu lat 30. XX wieku Polska przez swoja politykę wielokrotnie blokowała zbudowanie koalicji przeciwko Niemcom hitlerowskim. Częściowo Polska była więc odpowiedzialna za tę katastrofę, do której doszło we wrześniu..." [1]
 
Tym zdaniem zrobił z Polski, z ofiary agresji paktu Ribbentrop – Mołotow, o czym na zachodzie nie uczą, współsprawcę masakry wojennej, o czym na zachodzie właśnie się dowiedzą z telewizji i gazet.
 
Niemcy też już wtórują ruskiemu ambasadorowi.
Opiniotwórcza gazeta Die Welt udostępniła swoje łamy paskudnemu polakożercy, Janowi Grossowi, gdzie on napisał:
 

"To ohydne oblicze Polaków pochodzi jeszcze z czasów nazistowskich. Dla mordowanych Żydów też nie mieli współczucia..." I dalej: "Polacy byli nie bez racji dumni z oporu, jaki stawiali nazistowskim okupantom, ale faktycznie podczas wojny zabili więcej Żydów niż Niemców..." [2]

Oto właśnie my, Polacy, jak nas przedstawiają na świecie Andriejew i Gross: - współwinni wybuchowi II WŚ, mordercy Żydów, ciemni prymitywni ksenofobowie.
Moskwa i Berlin, przewidując możliwe dramatyczne zmiany w Polsce, wybijanie się na suwerenność, a na dodatek na przywództwo możliwego Międzymorza (Lepiej – ABC, czyli Adriatyk, Bałtyk, M. Czarne), zaczynają tworzyć spójny, czarny obraz naszego kraju.
To dopiero początek tych działań, ale pewien jestem, że będą się one nasilać.
 
Nie dość tego, że sąsiedzi i przez tysiąclecie odwieczni wrogowie znowu są wobec Polski napastliwi, to chwilowo jeszcze będąca u władzy koalicja nie przepuści żadnego momentu, by nie atakować prezydenta Dudę i swoich politycznych przeciwników – PIS z Jarosławem Kaczyńskim.
Dokładnie powielają wytarte schematy z akcji podkopywania śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego przez Donalda Tuska.
Przywódczyni Platformy, Kopacz, czyni to jeszcze bardziej wulgarnie i prostacko. Określenie, "jak baba z magla" byłoby obrazą dla tych maglujących kobiet. Kopacz, nie mam najmniejszych wątpliwości na czyje polecenie, a wiemy także, że pierwszy telefon zaczyna się w Berlinie, posiada nieprzebrane zasoby chamstwa, jadu i obelżywości. Widocznie taka rola jej naturalnie pasuje.
 
W taki to oto sposób, do budowania antypolskiej histerii przez duet Moskwa – Berlin, dołącza się niby polska, niby postępowa Platforma Obywatelska. Smutna nasza historia pokazuje, że zawsze mieliśmy zdrajców na swoim łonie.
Już pokonani, lecz kąsać będą do końca.
 
Prezydent i przyszły rząd muszą się z tym liczyć, że przez pewien czas będą funkcjonować we wrogim otoczeniu. Ich sile i niezłomności, miejmy nadzieję, będziemy zawdzięczać, że wreszcie wybijemy się, po raz pierwszy od 70 lat na prawdziwą suwerenność.
 
 
 
[1]   http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/ambasador-rosji-w-polsce-w-rozmowie-z-reporterka-czarno-na-bialym,580483.html
 
[2]   http://wpolityce.pl/polityka/265269-skandaliczny-tekst-grossa-w-die-welt-to-ohydne-oblicze-polakow-pochodzi-jeszcze-z-czasow-nazistowskich-dla-mordowanych-zydow-tez-nie-mieli-wspolczucia
 
.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika anakonda

28-09-2015 [11:39] - anakonda | Link:

" Wysublimowani wąchacze z której strony wiatr wieje; i w Moskwie i w Berlinie, wyczuli, że wybrany w czerwcu polski prezydent Andrzej Duda, niestety nie zostanie spolegliwą marionetką, jak jego poprzednik. Wprost przeciwnie, to nowy przywódca, który autentycznie zamierza dokonać zasadniczych zmian. Nie można do tego dopuścić. Już jeden Orban stwarza dosyć kłopotów, więc gdyby jeszcze Polska dołączyła do tego, to byłoby bardzo źle."

----------------------
----------------------
No, no, co za megalomania, Polska mocarz swiata,
roztawi po katach i Niemcow i Ruskich.

p.s.

Moze tak wziasc przyklad z Orbana, ogrodzic
Polske murem i zasiekami z drutu kolczastego,
aby przypadkiem Niemiec z Ruskim nie zrobili
Polsce " kuku ".

Obrazek użytkownika jazgdyni

28-09-2015 [15:58] - jazgdyni | Link:

Przykro, jak Polacy nie mają należytej dumy i godności i krzywym okiem widzą to jako megalomanię.
Cóż... niedostateczne wychowanie i lata cynizmu stworzyła grupę, która nie pomoże popychać Polski do przodu.
Pół biedy, jak tylko piszą głupoty.

Obrazek użytkownika anakonda

28-09-2015 [16:31] - anakonda | Link:

" jak Polacy nie mają należytej dumy i godności "
( ??? )

Przykro mi, ale to wlasnie PRZEROST " dumy i godności "
jest przyczyna, ktora nam nie pozwala na pewne sprawy
z naszej przeszlosci spojrzec realistycznie i trzezwo
je ocenic.
Niestety tak sie sklada, ze tez mamy niezla
porcje brudu za uszami i dlatego NIE jestesmy narodem
wybranym pomimo ze niektorzy z nas bardzo by tego chcieli.

Obrazek użytkownika Adam66

28-09-2015 [18:32] - Adam66 | Link:

Nie czytaj tak dużo g...a wybiórczego to może zrozumiesz różnicę między dumą a megalomanią...
Postawienie się komuś a rozstawianie kogoś to też dwie różne rzeczy, jeśli tak bardzo podoba ci się lizanie dooopy szkopom czy sowietom to może rozważ przeprowadzkę do któregoś z tych "rajów" na ziemi...
A brud za uszami to najpierw sobie umyj a nie zarzucaj innym na zasadach promowanych przez jąkatego parcha i jemu podobnych "moralistów".

Obrazek użytkownika anakonda

28-09-2015 [19:31] - anakonda | Link:

OK, szkoda czasu i atłasu.
Pozdrawiam serdecznie.

Obrazek użytkownika jazgdyni

28-09-2015 [18:35] - jazgdyni | Link:

Acha, widzę, że pan aptekarz i potrafi precyzyjnie określić i rozróżnić niedobór od przerostu.
70 lat Polakom wmawia się, jakimi to są chamami i nieudacznikami.
Ci, którzy nadal tak twierdzą, mają fatalne braki w wykształceniu i znajomości historii swojego kraju, nawet od 2000 lat.

Obrazek użytkownika jdj

28-09-2015 [18:43] - jdj | Link:

mów, kochasiu, za siebie. Jeśli masz brudny życiorys o którym wspominasz, byłeś w Armii Czerwonej komunistycznym politrukiem i tępiłeś polskich patriotów, to bierz na to własne barki, a nie obciążaj innych i mnie między innymi, bo ja Ciebie nie obrażam. Nie wstydź się za mnie, ja - będę wstydził się za Ciebie.

Obrazek użytkownika PIOTR Z GDAŃSKA

28-09-2015 [12:05] - PIOTR Z GDAŃSKA | Link:

Tak święta prawda! Armia radziecka wyzwoliła Polskę ze wszystkiego.
Mój ojciec wspomina jak to w parę dni po wejściu sowietów do Lwowa zamożne polskie sklepy świeciły pustkami. Rada Najwyższa uchwaliła, że ceny będą przeliczane w stosunku 1/1 (1 złotówka za 1 rubla), w związku z tym wyzwoliciele kupowali dobra, których u siebie nigdy nawet nie widzieli, za bezcen. Za to Kraj Rad był do bólu praworządny, moi dziadkowie w 39 roku (jeszcze przed wojną) kupili na raty maszynę do szycia Singera, władza radziecka ściągnęła z nich należność co do kopiejki.
Rada Najwyższa w swojej dobroci nadała wszystkim mieszkańcom "zachodniej Ukrainy i Białorusi" obywatelstwo ZSRR. Niektórym zafundowała bezpłatny wypoczynek w Kazachstanie i na Syberii.
Ponieważ tak się złożyło, że po 22 czerwca sowieci taktycznie wycofali się w głąb ZSSR (we wrześniu Niemcy o przepraszam naziści stanęli pod Moskwą), więc po prawie czterech latach niezwyciężona Armia Czerwona musiała wyzwalać Polaków ponownie. Ponieważ mieszkańcy wschodnich terenów Polski byli (i są do dzisiaj - nikt tego nie odwołał) obywatelami Związku Sowieckiego z automatu trafili w sołdaty. Wielu w ten sposób wyzwoliła ze wszystkich trosk doczesnych.

Obrazek użytkownika jazgdyni

28-09-2015 [16:02] - jazgdyni | Link:

Rosja od lat fałszuje historię. Armia Czerwona to były święte anioły i bohaterowie. Wracają teraz powoli do stalinizmu. A Stalin Polaków nienawidził.
Prowokacja miała jeden cel - zmusić nas do nierozważnych kroków.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika ba.a

28-09-2015 [12:55] - ba.a | Link:

Cel jest raczej oczywisty w tych stwierdzeniach.Ponieważ rzadko pamięta się "od czego to się zaczęło" ruski robi zawieruchę,bo Putin już od mocno /w jego przekaonaniu/ przedłużającym się czasu chce wywołać konflikt zbrojny.Chce wywalczyć sobie na nowo pozycję Imperatora,tylko warunki muszą nastać takie,aby móc kogoś o to oskarżyć.Jak zawsze przecież.

Obrazek użytkownika jazgdyni

28-09-2015 [16:05] - jazgdyni | Link:

To prawda. Judzą i prowokują. A uzdrowiona Polska wybitnie im się nie podoba. Prezydent Duda już dwukrotnie w stosunku do Rosji stwierdził o konieczności przestrzegania prawa międzynarodowego. A na tym punkcie oni są bardzo czuli.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika seaman25

28-09-2015 [13:11] - seaman25 | Link:

A jednak..... jest coś na rzeczy z ta współwiną Polski za wywołanie II WŚ wszak Franek Dolas był z całą pewnością Polakiem a był święcie przekonany że to on właśnie tego dokonał :-)

Obrazek użytkownika pietrek

28-09-2015 [19:05] - pietrek | Link:

Ja tam jestem dumny z bycia Polakiem.Jesteśmy najlepsze budowlańcy w Norwegii same nory to mówią a Wy Towarzysze ,trolle i niedowiarki możeta mnie cmoknąć w żyć!
Wierze że pogonim czerwoną zarazę jak to nie raz bywało.
Też twierdzę że nic nie dzieje się przypadkiem od takich ambasadorskich wypowiedzi po żydowskie pomówienia a zakończywszy na inwazji muslimów...CELOWEGO POSUNIĘCIA narodu wybranego...heheh
Z Panem Bogiem Pietrek
ps.Szczegolne pozdrowienia dla autora
ps2.Do mojego ulubieńca Goryliska;////czy pije czy tzezwy jestem jak se będę chciał to będę pisał!
Choćby z tego powodu że imiennie nie obrażam nikogo poza ukrytym ubekami A PIJE ZA SWOJE.zROZUMIAŁ!
AMEN