niemcy wygwizdali merkel jeszcze raz

wstawiam raz jeszcze bo jakieś krasnoludki usunęły mój wpis /TUTAJ/ z ramki w niezaleznej.pl    PANI ADMIN o co chodzi...merkel może się obrazić czy może nie przypnie orderu na pani reformach ??

niemcy wigwizdali merkel...jest relacja w necie...

poniżej relacja jak wygwizdano merkel w niemczech... nie wyglada to sympatycznie...dla merkel...
https://www.youtube.com/watch?v=Rfrip_T3Tzk
https://www.youtube.com/watch?t=15&v=ooOEiDt4q4Q
dlaczego taka cisza o tym w mediach,,, ?

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika PIOTR Z GDAŃSKA

18-09-2015 [00:24] - PIOTR Z GDAŃSKA | Link:

Niemieccy specjaliści od kur? :-)

Obrazek użytkownika anakonda

18-09-2015 [07:50] - anakonda | Link:

Niemcy wygwizdali pania Kazimierczak.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

18-09-2015 [08:35] - NASZ_HENRY | Link:

Admin zaczyna być POdejrzany ;-)

Obrazek użytkownika pietrek

18-09-2015 [15:57] - pietrek | Link:

Co Goryl nie wiesz o co chodzi....ja cymbal mam Tobie uczonemu tłumaczyć.....nie da się przez ten przekaz.Ja byłem niedawno zblokowany bo prawde pisze i nigdy nie przeklinam publicznie.Nie ma już tu żadnej strefy wolnego słowa tylko widzimisię co przejdzieadmina...
Z Panem Bogiem
Ps.Jak tam Ci poszło w stolyycy ostatnio.

Obrazek użytkownika Art

18-09-2015 [16:01] - Art | Link:

Teraz na prawicowych? blogach nie wiadomo kogo się czyta.I o to właśnie chodzi.Niektórych dranie wcale nie otwierali,a musi być PO równo.