25 października wrzuć komunę do śmietnika!!!

Jestem coraz bardziej uśmiechnięty jak widzę ruchy polityczne , które podejmuje prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Andrzej Duda . Posunięcie w sprawie referendum doskonałe !!!!! Nie pisałem wcześniej żeby nie spalić ale tak właśnie myślałem i tego od Niego oczekiwałem !!! Super !!!! Super!!! Super!!! Kołek osikowy wbijany komunie na  jej własne życzenie !!!!   Jak mnie zapytacie co to jest komuna to odpowiadam to PZPR i cały układ magdalenkowy z PSL , UD , PO na czele . Niech ZDYCHAJĄ!!! Już najwyższy czas!!! Borsuk chamie ty wiesz co ja myslę o Tobie i Bolku!!! Tusk wam w Bronka !!! Ale jazda bez trzymanki z ta komuną!!!! Jestem mega zadowolony z prezydentury Pana Andrzeja …. I przepraszam za poufałość ale to silniejsze ode mnie .Za tereferendum 6 września niech płaci Bul Komorowski. Niech te idiotyczne pytania dobiją tych mądrych inaczej z PO. Platfusy ja się was pytam SKĄD W WAS TYLE AGRESJI?????? Czyżby POtanic szedł na dno z Koleżką Balcerowiczem i Petru? Czyżby PSL wylądował na śmietniku historii???  Dukaczeski pewnie zapija POrażke 30 letnia whisky…..KOMUNO YEBAŁ CIE PIES!!!! . Dla PIS-u mam propozycje abyście cały czas mówili o zgodzie narodowej , że czas zakończyć wojnę Polsko-Tuską , że czas by Polacy poczuli się jak u siebie w domu . Pytajcie przedstawicieli PO SKĄD W NICH TYLE AGRESJI???? Niech się tłumaczą!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zróbcie im cyrk z małpą ….. walcie w klatkę i puszczajcie jak Niesiołowski dostaje piany na pysku !!!! To zagwarantuje większościowe zwycięstwo 25 .10.2015 roku.
25 PAŻDZIERNIKA WRZUĆ KOMUNĘ DO ŚMIETNIKA

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

20-08-2015 [22:39] - angela | Link:

.....25 października, POzbadzmy się toksyn.

Obrazek użytkownika kat

20-08-2015 [22:50] - kat | Link:

Angela..... Amen po trzykroć... pozdrówka

Obrazek użytkownika skipol

20-08-2015 [23:47] - skipol | Link:

Trochę nie ostrożnie z tym śmietnikiem , proponuję
Pazdziernika 25-go wrzuć komunę do kwasu siarkowego
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika wandaherbert

20-08-2015 [23:57] - wandaherbert | Link:

Kacie 25 pazdziernika wrzuccimy do smietnika nie komune tylko cos gorszego ,bo to oni Nas zdradzili, ci tzw."opozycjonisci", z Komuną .Komuna to był wrog ,wroga na froncie ,jak złapano,lokowano w lagrach ,a zdrajce rozstrzeliwano

Obrazek użytkownika ronin

21-08-2015 [08:37] - ronin | Link:

Witaj Kacie! Od siebie dodam!Po jesiennych wyborach,musimy wyczyscic sady z czerwonych sowieckich psow i im sprzyjajacym bandytom w togach! Calkowicie nowy wymiar sprawiedliwosci,ktory bedzie kregoslupem panstwa Polskiego! Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika Lektor

21-08-2015 [18:03] - Lektor | Link:

Wreszcie, po 8 latach rządzenia szajki oszustów z PO i zielonej szajki z PSL-u Polacy zorientowali się, że są oszukiwani. Myślę, że zmiana opcji politycznej w Polsce 25.10.2015 jest nieunikniona ! Pytanie pozostaje tylko w jakim rozmiarze ? Na razie PSL plaasuje się poniżej progu wyborczego, ale PO ma około 20-25% poparcia. Jeżli to prawda, to wyobraźmy sobie ilu debili z tej partii dostanie się ponownie do sejmu czy senatu. Proszę nie mieć do mnie pretensji, ale każdorazowo jak słyszę wypowiedzi czy komentarze tych ludzi – to krew mnie zalewa !
A zatem, naszym zadaniem w czasie kampanii wyborczej będzie popieranie i reklamowanie PIS-u oraz Kukizowców i krytakowanie lewackiego nasienia. Pamiętajmy, że ci którzy będą głosować na Kukiza, nie będą głosować na PO.
Tak, to prawda, trzeba raz na zawsze skończyć z tą komunistyczną zarazą !!!

Obrazek użytkownika 3rdOf9

21-08-2015 [21:50] - 3rdOf9 | Link:

Niezły ten demot :D

"Dla PIS-u mam propozycje abyście cały czas mówili o zgodzie narodowej , że czas zakończyć wojnę Polsko-Tuską , że czas by Polacy poczuli się jak u siebie w domu [...] walcie w klatkę i puszczajcie jak Niesiołowski dostaje piany na pysku !!!! To zagwarantuje większościowe zwycięstwo 25.10.2015 roku." - niezły pomysł, tylko trzeba mieć w czym puszczać.

BTW: wpłacał ktoś może ostatnio na Niezależne Media? Podobno GP ma kłopoty...