do adminów naszeblogi.pl a propos sztuki bycia adminem

Podobno http://naszeblogi.pl aspiruje do bycia portalem gdzie rządzi obiektywizm... na poczatku, tak to wyglądało...choć kiedy osobiście dołączyłem do grona blogerów zacząłem zauważać, że na ninijszym blogu zaczął się coraz bardziej jawny zamordyzm, tudzież podział na równych i równiejszych... osobiście sam to poczułem na własnej skórze, skoro pan mariusz Cysewski nazwać mnie świnia i putinowskim sługusem do być mnóstwo dobrze...jak ja napisać coś co było sformułowane dość nieszczęśliwie tak, że można było odnieść do pana Cysewskiego a nie do leszka moczulskiego... targalski nie dał mi nawet cienia szansy na wyjaśnienie dając bana... okazuje się, że pewne komentarze się nie pokazują a pewne się pokazują... podobno targalski juz nie rządzi...piszę podobno... bo jakoś nie moge w to uwierzyć... dlatego kardynalny byk o którym pisze pani Contessa i który wisi cały 15/08/2015  a admin ani be, ani me ani kukuryku... wcale mnie nie dziwi.
Po prostu admin jest najwyrazniej zbyt zajęty cenzurowaniem tekstów, żeby przejmować się poprawkami tekstów publikowanych na niniejszym portalu.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Deidara

16-08-2015 [12:35] - Deidara | Link:

Obiektywizm? No bez jaj...
Nb jest platformą prawicową i nigdy nie aspirowało do bycia bezstronną czy obiektywną. To nie Salon24 czy Nowy Ekran...

Obrazek użytkownika gorylisko

16-08-2015 [13:34] - gorylisko | Link:

towarzyszu zamilcz, ruki po szwam i szagom na kreml obiektywizm (socjalistyczny, rzecz jasna) praktykować marsz... czyli krótko i chyba zrozumiale, paszoł won...

Obrazek użytkownika umpa lumpa

16-08-2015 [21:33] - umpa lumpa | Link:

a to ciekawe, masz okazje byc "bezstronny" i "obiektywny" a nastreczasz nam jakies badziewie znane i rozpoznane; jak Ci NB (bedace stronnicza i subiektywna platforma prawicowa) nie odpowiadaja, to sie nie interesuj i nie udzielaj, ...-no chyba ze "sluzba nie druzba" (to bardzo przepraszam.)

Obrazek użytkownika stan43

16-08-2015 [12:40] - stan43 | Link:

Szanowny Panie, ten tekst jest z 2013 roku! Ponieważ w internecie nic nie ginie, będzie sobie wisiał do końca świata. Chyba, że zadziała ministerstwo prawdy i poprawi wszystkie dotychczasowe teksty zgodnie z najnowszą historią. Pozdrowienia.

Obrazek użytkownika gorylisko

16-08-2015 [13:36] - gorylisko | Link:

ok z z 2013 tak będzie ale z tego co ja zrozumiałem to ktos po prostu zrobił kopiuj i wklej, bez poprawek... i chodzi o poprawki w obecnej wersji... czy może się mylę ?
co do praktyk na niniejszym blogu pt. równi i równiejsi, to póki co tak jest

Obrazek użytkownika gorylisko

16-08-2015 [12:45] - gorylisko | Link:

jestem pod wrażeniem... mój tekst sie ukazał...o dzięki ci wszechmocny adminie...

Obrazek użytkownika kwintesencja

16-08-2015 [13:06] - kwintesencja | Link:

Myśli nieujarzmione są, ale nie zawsze można je wyrażać jak się chce. Wolność, to nie swawola. Warto zapamiętać to, że literka "i" składa się z dwóch znaków. My piszemy jej dolną część, kropkę - stawia BÓG! Trzymajmy się zasad, a nie poglądów, które mogą ulegać zmianom z dnia na dzień. Życzmy sobie wzajemnej życzliwości, a będzie dobrze. Cierpliwości i powściągliwości nigdy nie za mało.

Obrazek użytkownika gorylisko

16-08-2015 [15:47] - gorylisko | Link:

to może proszę postudiować uważnie to co piszę a potem pisać do mnie, ze trzeba trzymac się zasad i pouczać, ze wolność slowa nie oznaccza swawoli... czytając moje wystąpienia proszę tez czytać ze zrozumieniem...bo mam wątpliwości czy zrozumiał pan/pani tekst powyżej ktory napisałem

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

16-08-2015 [16:08] - Ula Ujejska | Link:

Szanowny Pan ani Be ani Me ani kukuryku ... mimo przestrogi?

Szanowny Pan najpierw zaczepiał insynuacjami i oskarżeniami Pana Cysewskiego, doprowadzając go do "białej gorączki", co zaowocowało nieparlamentarnym jego zachowaniem. Następnie powstał wątek z prokuratorem w tle a na koniec dostał Pan czasowego bana.
No cóż, i tak miłosiernie Pana potraktowano, bo nadal Pan tu jest - i nadal prowokuje. Podejrzewam, że znów się to skończy banem, tym razem na zawsze?

Obrazek użytkownika andzia

16-08-2015 [18:03] - andzia | Link:

A Pani Ula to tak sama z siebie,czy jest na etacie adwokata tutejszego admina? Cofnąć się pół roku wstecz do Pani wpisów,znakomitych wpisów,a to co ostatnio Pani wypisuje,nie mieści mi się w głowie!!! Jeszcze Pani straszy Gorylisko!!!!! Niepojęte!!!!!
A może Pani zastąpiła Pana Darskiego,a my nic o tym nie wiemy? Już kiedyś prosiłam Panią o określenie,po czyjej jest Pani stronie.Niestety nie zechciała Pani odpowiedzieć.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

17-08-2015 [00:24] - Ula Ujejska | Link:

Czy bym chciała zastąpić Pana Darskiego?

Oczywiście że tak !

Resztę Pani wypowiedzi nie skomentuję :)

Obrazek użytkownika gorylisko

16-08-2015 [23:43] - gorylisko | Link:

Szanowna Pani
czy pani czytała tekst powyżej i ze zrozumieniem ?? to może wróci pani do przeszłości, kto kogo pierwszy zwyzywła od pewnych smakowitych czworonogów z których zwyczajowo robi się schabowe, potem nawymyslał od szpiegów putinowskich... zniosłem to spokojnie... potem poddałem pod watpliwość autorytet pana Cysewskiego w osobie jego (niejednokrotnie) przełożonego (?) leszka moczulskiego... potem wyraziłem się dość nieprecyzyjnie, więc pan Cysewski, podobno walczacy z pokomunistycznym systemem sadowym robi na mnie donos do tegoż systemu... potem ;-) nienawistnie milczy kiedy zadaje mu jasne i precyzyjne pytania... ;-) ciekawe czy ten komentarz się ukaże...gdyby co wszelkie komenty kopiuję i zamierzam je publikowac gdzies gdzie wpływy obiektywizmu made in targalski nie sięgają...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

17-08-2015 [00:21] - Ula Ujejska | Link:

Przeczytałam wszystko od początku do końca w paru wcześniejszych wątkach z problemem jaki Pan wcześniej stworzył, zanim usunięto podłe posty - i wniosek jest dla mnie jednoznaczny: jest Pan pospolitym prowokatorem. Wina jednoznacznie jest po Pańskiej stronie.
I znów Pan straszy, obraża i prowokuje użytkowników i Administrację.

Obrazek użytkownika gorylisko

17-08-2015 [02:05] - gorylisko | Link:

achaaaa... czyli co mam teraz polecieć na skargę do admina... no cóż droga pani, nie zrobie pani tej satysfakcji... czyli co ? chce mnie pani sprowokować do tzw. wycieczki osobistej i dać powód do tego aby ktosik targalskopodobny miał powód do zbanowania mnie...nic z tego droga pani...
od razu informuję... weszła pani ze mną na wojenną scieżkę...więc zamierzam panią potrktować jak kiedys traktowałem madamme daf... grzecznie acz stanowczo...
poza tym, jeszcze jedno...proszę zapytać targalskiego, bo usunął pewne posty... nawet ten gdzie rzekomo nazwałem pana Cysewskiego kapusiem... ale zachował