Ewka w trampkach czyli dramat.pl

Dzisiaj żądłem satyry ukłuje organ państwowy zwany dla żartu premierzycą .Ale zacznijmy od początku . Odchodzący a raczej uciekający do brukselki mąsz stanu niejaki Matoł ( brak tej dolegliwości nie został  medycznie obalony gdyż pPOcjent nie stawił się lekarza psychiatry) wyznaczył Efkę na premierzycę. Ja myślałem , że Platforma Odbytwatelska dysponuje samymi geniuszami w stylu półtusku bez musku a tu niespodzianka . Ot , prosta lekarka co zakredytowała swoja przychodnie na 3 banie trafiła wprost na świeczniki polityki . Z wielkim napięciem słuchałem orędzia ….. i przed oczami stanął mi morderca Jaruzelski co to tez się prosił o 100 dni spokoju . No się normalnie wq….iłem , no ja pierdziu mieli 8 lat i jeszcze o 100 dni proszą. No to wnioski nasuwają się same , po prostu chcą spakować to co ukradli i w spokoju się oddalić ale ile tego musi być , że potrzeba im aż 100 dni na spakowanie? Zawsze doceniam przeciwnika ale to nie przeciwnik a jedynie dmuchana medialna bania . Zabrakło poparcia w mediach i POkazała się goła dupa. Goła platformiana dupa i cała banda nieudaczników życiowych żerujących na podatnikach . Pytanie tylko skąd tylu durniów w naszej ojczyźnie. Poniżej prorokuję jak skończy i przedstawiam karierę :
Ewotusk

Ewaperon po genderowaniu


Ewakosmitka

Długo mnie nie było ale ponieważ tam gdzie byłem były do napojów podawane śledzie to i śledziłem bieżące wydarzenia . Wystąpienie Pana Prezydenta Najjaśniejszej Rzeczypospolitej bardzo dobre . W końcu mamy człowieka , który godnie będzie nas reprezentował . Komoruski …. No cóż żenada.pl . No i rzecz najważniejsza ZNOWU RUSZYŁ PRZEMYSŁ PO-GARDY . Dlatego ta drogą apeluje do koleżanek i kolegów blogerów o podjęcie AK-tywnej walki z tymi łajdakami i ta droga ostrzegam , iż osoby które biorą w tym udział zostaną ukarane . Nie można dopuścić do sytuacji z 2010 roku gdy przemysł POgardy zamordował Ś.P. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego . I nie pozwolimy by zabito Pana Prezydenta Andrzeja Dudę .I na koniec krótkie info dla Bufetowej ……. Pomnik Smoleński będzie stał przed pałacem Prezydenckim czy wam się to neokomuchy podoba czy nie .Mam na was komuchy i neokomuchy wyyebane!!!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika JacBiel

09-08-2015 [21:57] - JacBiel | Link:

Również jestem za pomnikiem.

Obrazek użytkownika kat

09-08-2015 [21:59] - kat | Link:

Witaj , pomnik bedzie stał bo taka jest wola ludzi z KRAKOWSKIEGO PRZEDMIEŚCIA z kwietnia 2010 roku......pozdrówka

Obrazek użytkownika xena2012

09-08-2015 [22:40] - xena2012 | Link:

Autor twierdzi,ze zabraklo poparcia w mediach.Ależ skąd właśnie teraz pracują na najwyższych obrotach,bez względu na morederczy upał.Przez 8 lat media miały lekko,cokolwiek powiedzieli przyjęte było ze zrozumieniem i aplauzem przez społeczeństwo.Obecnie prawdy objawionej przez media nie przyjmujemy juz tak bezkrytycznie,osmielamy sie zadawać pytania i nie zgadzać.Przedtem poziom pogardy do opozycji pokazywał jakość mediów na tle bezradnego społeczeństwa nie umiejacego ostro się ustosunkować.Ale choć teraz wielu przejrzało na oczy nie mozna korzystac z okazji by cicho siedzieć.

Obrazek użytkownika kat

09-08-2015 [23:08] - kat | Link:

Xena 2012
wajcha została przestawiona..... dlatego komoruski przegrał....pozdrówka