Kolejny przekręt wyborczy

Ironiczny Anglosas zapodał informację , że chłopaki z WSI miały 1 godzinę na POprawę wyników na Wyspach . Ot , takie małe niedopatrzenie czasowe u nas 21 a tam 20. Dostałem maila od Ani z Hiszpanii że do przekrętów dochodzi przy głosowaniu korespondencyjnym . Otóż wyborca wysyła głos ale ten głos nie dochodzi!!!!!! Operator głosów bierze kopertę pod światło i patrzy na postawiony krzyżyk i jeśli ten krzyżyk jest pod niewłaściwym nazwiskiem koperta z głosem nie dochodzi do komisji wyborczej . Tą informację polecam RKW aby natychmiast zlikwidować możliwość głosowania korespondencyjnego . TO KOLEJNE OSZUSTWO WYBORCZE !!! WSI-oki jesteście na tapecie  !!!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika anka1958

26-05-2015 [22:52] - anka1958 | Link:

100 PROCENT PRAWDY

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

26-05-2015 [23:20] - Zygmunt Korus | Link:

Pomagałem w obsłudze obserwatorów zagranicznych (z Gruzji oraz Tatarów z Ukrainy), którzy zwracali uwagę na detale nam uchodzące uwadze. Jeden z tych ostatnich np. w Świętochłowicach zakwestionował nakrycie stołu cienkim obrusem, co u ludzi starszych powodowało zjeżdżanie rysika długopisu z kratki na karcie wyborczej. Pan Pietrzak powiada, że organizatorzy wyborów z mafii platformerskiej są w stanie posunąć się do każdego chwytu gwarantującego fałsz, dlatego tak ważne jest pilnowanie przebiegu głosowania dosłownie w każdym szczególe. Te POtwory mają oszukańczą praktykę od powojnia jako ewidentni spadkobiercy kacapskich metod rządzenia.

Obrazek użytkownika jdj

27-05-2015 [07:56] - jdj | Link:

Piękny obrazek. Brawo!

Obrazek użytkownika ba.a

27-05-2015 [11:03] - ba.a | Link:

Mieli opracowany cały łańcuch oszustw,nie miało prawa zdarzyć się to,co się stało.
To ich wierny,oddany sługokrata nawalił.Albo zdezerterował, albo tuman się pomylił i ogniwko pękło.Teraz tych popękanych ogniw będzie więcej,bo ukazują się informacje,że sądy zaczynają rozliczać przekręciarzy z wyborów samorządowych,a że to płochliwa zgraja,trudno im będzie uzbierać tylu chętnych ilu było dotychczas.

Obrazek użytkownika twardek

27-05-2015 [17:26] - twardek | Link:

Parę dni temu czytałem tu notę z doniesieniem, iż przed I turą, w okresie dwu bodaj miesięcy liczba osób uprawnionych do głosowania wzrosła o ponad 200 tysięcy. Czy coś bliżej wiadomo w tej sprawie, jest jakaś dynamika względem II tury?
Tak myslę, że pal sześć z tym co było, ale mam na myśli wybory parlamentarne - bo gdyby nagle miało się okazać , że nastąpi przyrost o kolejne 200 tysięcy - bliżej nie zidentyfikowanych a uprawnionych do głosowania - to może być kłopot z tak zaaranżowanymi wyborami "hybrydowymi". W rezultacie z, niech zgadnę - beneficjentami w rodzju politycznego planktonu, jak ktoś określił niezależnych oraz wolnych i równych.