AKtywni Obywatele i woJOWnicy

24 maja zostanie rozstrzygnięty los Polski .Stanowimy 55 % wśród obywateli , którzy głosowali 10 maja . Mamy jeden wspólny cel ODZYSKAĆ Polskę dla Polaków!!! Możemy się różnić i dyskutować , mamy prawo mieć inne zdania bo to jest kwintesencja demokracji . Nie możemy pozwolić by Polską rządziło „ kilkuset morderców i przepoczwarzony czerwony system  neokomuny” Obowiązkiem każdego z nas jest oddać swój głos na Pana Andrzeja Dudę. WoJOWnikom zapodaję informację , iż w komunie zawsze pluto i szydzono z Polaków. Możecie nie zgadzać się z Prawem i Sprawiedliwością . Macie do tego pełne prawo ale chce byście wiedzieli , że to właśnie tą partię się opluwa i wyszydza . Co więcej , ludzie z PIS giną zabijani przez PRZEMYSŁ PO-GARDY rozpętany przeciwko Polakom . Dlatego od zawsze głosuje na PIS  bo to oni stanowią jedyną mocną partię , która jest w stanie rozpocząć zmiany w Polsce i ZWRÓCIĆ POLSKĘ  POLAKOM . Wewnętrzni MOSKALE  wysługują się Moskwie i Berlinowi a jakie tego są skutki dla nas widać gołym okiem . Ludzie nie mają pracy , stocznie zlikwidowane , zamach na kopalnie rozpoczęty , lasy państwowe chcą sprywatyzować , będziemy pracować aż do śmierci a to co zarobimy państwo WSI-oków nam  ZAPIEPRZY tak jak UKRADŁO NASZE SKŁADKI Z OFE . To nie jest dziki kraj , DZICY SA TYLKO JEGO FUNKCJONARIUSZE. I tych funkcjonariuszy musimy się POzbyć . Platforma jest ODBYT-WATELSKA , SLD to dawne PZPR po liftingu a PSL  obciąga komunie i neokomunie . CZAS ZMIENIC POLSKE . Wiem , ze sfałszują wyniki 24 maja , dlatego wzywam WAS abyśmy razem 25 MAJA UDERZYLI NA KOMUNE . Jestem pewien , że sfałszują wyniki wyborów!!!!! Dlatego nie może nas zabraknąć 25 MAJA NA POLSKICH ULICACH ……… powtórzmy im protest jak na ACTA i dokończmy SIERPIEŃ 80 !!!
3MAJCIE SIĘ CIEPŁO I DO ZOBACZENIA NA POLSKICH ULICACH !!!

3MAJCIE SIĘ CIEPŁO I DO ZOBACZENIA NA POLSKICH ULICACH !!!

3MAJCIE SIĘ CIEPŁO I DO ZOBACZENIA NA POLSKICH ULICACH !!!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika JacBiel

19-05-2015 [20:38] - JacBiel | Link:

Święta racja.

Obrazek użytkownika kat

19-05-2015 [21:40] - kat | Link:

JacBiel
pozdrówka

Obrazek użytkownika Homofob i Rasista

19-05-2015 [20:45] - Homofob i Rasista | Link:

Kacie, nie musisz przekonywac przekonanych!
JOWy to oczywista oczywistosc! Kazda dojrzala demokracja/republika ma taki system, czy to USA czy UK. Argumenty na nie sa plytkie i smieszne.
PiS bedzie musial sie na to zgodzic, czas traktowac ludzi jak doroslych a nie dzieci za ktorych musza myslec 'starsi i madrzejsci' (cytat z p Mikalkiewicza). Poki co WSZYSTKIE partie przywoza swoich kandydatow 'w teczkach' jak sekretarzy rejkomow za komuny! I o dziwo wszystkie partie sa w tej sprawie zgodne, w panicznym strachu przed JOWami!

Obrazek użytkownika kat

19-05-2015 [21:48] - kat | Link:

Homofob i Rasista
JOW mają sens w wysoko rozwiniętych państwach . U nas czarno to widze bo nawet komuna jeszcze nie upadła ale próbowac trzeba . Może przy dobrej konstrukcji prawnej bedzie taką nasza konstytucją 3MAJA na XXI wiek . Warunek jest tylko jeden , Polacy musza ze soba rozmawiać i odsunąć od władzy komune , funkcjonariuszy państwowych i neokomune od władzy .Pozdrówka

Obrazek użytkownika jazgdyni

19-05-2015 [22:01] - jazgdyni | Link:

Kolejny z rzędu świetny wpis.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika kat

19-05-2015 [22:51] - kat | Link:

Dzięki
i pozdrówka

Obrazek użytkownika kwintesencja

19-05-2015 [22:11] - kwintesencja | Link:

Obywatele? Ponad 15 milionów Polaków żyje w Polsce, jak obcokrajowcy, Polska - Ojczyzna ich nie obchodzi. 31 letnia dziewczyna, bez pracy, bez złotówki, idzie do lekarza, a lekarz daje skierowanie na badanie, za które ona musi zapłacić 35 złotych. To jest rzeczywistość. Wielu czeka i myśli, że coś się samo zrobi, że manna spadnie z nieba. Wielu ogarnęła obojętność, która zabija ich i Ojczyznę. Nie stój z boku, nie bądź tylko widzem, nie daj się manipulować i nie milcz. Milczenie dobrych jest gorsze od zła złych!!!

Obrazek użytkownika kat

19-05-2015 [22:52] - kat | Link:

Kwintesencja
CZAS NA ZMIANY, byśmy się czuli jak u siebie w domu......pozdrówka

Obrazek użytkownika bolesław

19-05-2015 [22:31] - bolesław | Link:

Witaj Kacie!
"... Nie możemy pozwolić by Polską rządziło „ kilkuset morderców i przepoczwarzony czerwony system neokomuny” Obowiązkiem każdego z nas jest oddać swój głos na Pana Andrzeja Dudę...".
Piszesz Kacie, że zawsze głosowałeś na PiS, ja też. Po prostu w temacie nie mam problemu.
Każdy choć trochę myślący Polak po ostatnich wyczynach lisa i karolaka (celowo z małej litery)i dzisiejszych "przeprosinach" w TVP kraśki oraz wycofaniu programu Jana Pospieszalskiego nie powinien głosować na prostaka od kur z mazur.
Pozdrówka przesyłam,
bolesław

Obrazek użytkownika kat

19-05-2015 [22:53] - kat | Link:

Bolesławie
pozdrówka , ten czas JEST NASZ

Obrazek użytkownika walD

19-05-2015 [22:37] - walD | Link:

NAPRZÓD! SIŁA W SPOKO!

Obrazek użytkownika kat

19-05-2015 [22:54] - kat | Link:

RAZ SIERPEM , RAZ MŁOTEM , W CZERWONĄ HOŁOTĘ!!!
Pozdrówka

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

20-05-2015 [09:49] - NASZ_HENRY | Link:

Bronek JOWialny gaJOWy,
korzysta z JOWity głowy ;-)