Teraz , albo NIGDY!!!

To jest ten czas , nasz czas!!! Czas aby ODZYSKAĆ Polskę !!! 10 Maja będziemy decydować i pilnować Polski . 10 Maja to dzień w którym wybieramy Prezydenta RP . jest tylko jeden kandydat , który ma szansę rozwalić magdalenkę i stanąć na czele zmian . Tym kandydatem jest ANDRZEJ DUDA . Jutro piątek , więc szczujnie znowu uderzą w Pana Andrzeja  . W piątek wszelkiej maści  funkcjonariusze znów będą gównem obrzucać Polskę . Zapamiętajmy ich nazwiska . Pozwolę sobie określić tych s…synów jako dziennikarze „ przesłuchujący  POLAKÓW” . Te mendy nie były i nie bada obiektywne . Te kanalie szukają najmniejszych uchybień i wydumanych afer aby tylko służyć Panu …. I temu  z zachodu i wschodu a także tym ze wzgórz golan. Dla mnie nie jesteście godni żeby was kopnąć w dupę . Jesteście jak te przydrożne qrwy , które strach patykiem dotknąć żeby się choroby wenerycznej nie nabawić . Te tadle , POchanki i lisajdupy na które można się tylko wyrzygać . Ale dajmy sobie spokój z qrwami  zajmijmy się politykami .
Z tych wszystkich mend najbardziej mi się podoba pawełek , którego ostatnio krytykowałem . W tym swoim zaJOWieniu wypada najbardziej wiarygodnie . O brdezisławie nie wspominam bo to DUREN . O POlikocie nie powiem nic po za tym że to DEWIANT . O jurabasie rzekne , że to obrotowy gość oddający się zwycięzcom jak całe PSL . Ogórek ??? No cóż jakby pokazała cycki to pewnie miałaby POparcie na poziomie błędu statystycznego . Qrwin jako agent wpływu wystawił Pawełka do wiatru i Pawełek POwąchał Polityki i wszczął na rozkaz awanture . O reszcie z litości nie wspomnę oprócz Pana Kowalskiego , który wygląda na fajnego gościa gdyby tak nie zaprzeczał faktom historycznym o zbrodniach sowieckich. Polak musi pamiętać iż ani niemiec ani rus nie byli i nie będą naszymi przyjaciółmi . Odwoływanie się do panslawizmu i słowiańskiej rodziny to kompletny idiotyzm . Sowieci to mordercy a faszyści to mordercy do zaprogramowania . Jest tylko pytanie kto posle sowietów na zagładę Europy i kto zaprogramuje faszystów .
Lemingi wyją w bulu iż ich NAJUKOCHANSZY DUREŃ  DOSTAJE W DUPE.  Płaczą i atakują co wróży ich koniec . Bidulki nie przewidziały że ich czarny koleżka z USA przestawi wajchę i będzie szukał kumpli wśród Polaków . Dlatego uważam że ANDRZEJ DUDA ma szansą ZWYCIĘŻYC wbrew fałszerzom wyborczym.
Naszym zaś zadaniem jest przeszkodzić SYSTEMOWI w tym dziele fałszerskim i wytrącić im zabawki z rąk . Niech się kundle szykują do ucieczki . Niech się już boją . Niech zaczną składać samokrytykę i wskazywać współwinnych . Po 10 maja ogłaszam Pościg POkoju ….. za toba też dziennikarski gnoju .
Oddawanie głosu na innego kandydata niż Pan Andrzej Duda uważam za zmarnowany !!! Jeśli z Polski nie chcemy wygonić kolejne milion Polaków to głosujcie na DUDE . Jeśli chcecie dobra dla swoich dzieci i wnuków to głosujcie na DUDE . Jeśli chcecie odzyskać Polskę to głosujcie na DUDE . Jeśli nie chcecie pracować do śmierci to głosujcie na DUDE .
TERAZ ALBO NIGDY!!! 3MAJCIE SIĘ CIEPŁO BO MAJ TO MIESIĄC POLAKÓW!!!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika z Polski zdzichu

07-05-2015 [22:07] - z Polski zdzichu | Link:

Obiecaj, że jak Bronisław wygra to się w własne rzyć kopniesz.

Obrazek użytkownika kat

07-05-2015 [22:45] - kat | Link:

Zdzichu
dla Ciebie ode mnie ze specjalną dedykacją
Ja jestem z PO..., ja z jestem PO..., ja jestem z PO..., Ja jestem z PO..., ja jestem PO- wokator. Pionek historii, władzy trzon, Co wyzwala w was emocje, burzy krew! Ja funkcjonariusz nieuchwytny, Po cichu zjawiam się i niknę, I z igły widły robię, wodę z mózgu, ludu gniew! To ja wyciągam ludzi na zwierzenia I ja najgłośniej zawsze w tłumie krzyczę, A jeśli mi uwierzą i jeśli zawtórują, To wielu z nich dość długo będzie milczeć! To ja wychodzę, gdy nadchodzi ciemność, Człowieka szukam, który dzisiaj zgrzeszy. Być może go obrażę, być może się uniesie. Bo chcę uderzyć, lecz niech on uderzy pierwszy! To ja szeptałem w uszy przed wiekami, Że czarownice stanowią wielkie zło. I wystarczyło potem, by jeden wskazał palcem, A już krzyczeli wszyscy: Na stos! Na stos! Na stos! Na moim grzbiecie Neron stawiał stopę, Ja byłem gotów na każde zawołanie. To ja nad brzegiem Tybru nocami mordowałem I ja krzyczałem potem: To wszystko chrześcijanie! To ja pracuję i drukuję nocą, Ulotki się rozlepi jutro w mig. I wszyscy się dowiedzą, i wszyscy się dowiedzą, Że taki jeden

Obrazek użytkownika kat

10-05-2015 [22:21] - kat | Link:

Zdzisiek
kopnij się we własną żyć!!!!!

Obrazek użytkownika z Polski zdzichu

10-05-2015 [22:38] - z Polski zdzichu | Link:

kaciku jest jeszcze II runda.

Obrazek użytkownika z Polski zdzichu

11-05-2015 [00:05] - z Polski zdzichu | Link:

Po za tym. gościu, się chwaliłeś swego czasu iż twój, przodek zasiadał na koń po grzbietach takich jak ja.
Żyć a rzyć. W co drugim, skleconym przez ciebie zdaniu, wychodzi siedząca w tobie mieszanka kacapa z volksdojczem

Obrazek użytkownika emilek

07-05-2015 [22:55] - emilek | Link:

DROGI ZDZICHU RZYC TO MASZ TY ZAMIAST GLOWKI

Obrazek użytkownika ir_onia

07-05-2015 [23:08] - ir_onia | Link:

Pozwól Kacie, że przyłączę się do Twojej prośby w sprawie głosowania na Andrzeja Dudę i gorąco poproszę wszystkich o oddanie głosu właśnie na niego, bo nikt inny nie ma szans pokonać Bronisława. Głos na panów Kukiza, Korwina, Kowalskiego, Brauna oddany nawet w dobrej wierze, wynikający z chęci zmian, może okazać się jednak udziałem w rozpraszaniu sił. Może przynieść głosującym, wbrew ich gorącemu pragnieniu zmian, ogromne rozczarowanie w postaci wygranej obecnego prezydenta w pierwsej turze i utrzymaniu przez długie lata istniejącego status quo panującego układu. Media rządowe bardzo chętnie lansują Kukiza,donoszą o jego sondażowych zwycięstwach, bo w nim widzą szansę na odebranie głosów Andrzejowi Dudzie, ale niech by tylko spróbował zagrozić układowi, to zaraz wyciągną mu z jego bujnej, artystycznej przeszłości jakieś pikantne szczegóły i będą wałkować to tygodniami, miesiącami aż zrobi to, co będzie dla układu korzystne. Jeśli nie zrobi, to już oni sobie z nim poradzą inaczej. On jest im potrzebny tylko właśnie w celu odebrania głosów kandydatowi PiSu. Nie dajcie się kochani zwieźć mirażom, głosujcie na pewnego kandydata, bo możecie już nigdy nie mieć takiej okazji, gdy Wam jeszcze kilka ustaw przeforsują podobnych do tej o bratniej pomocy służb państw UE i spoza UE w przypadku rozruchów.

Obrazek użytkownika bolesław

07-05-2015 [23:37] - bolesław | Link:

Witaj Kacie!
"Oddawanie głosu na innego kandydata niż Pan Andrzej Duda uważam za zmarnowany !!! "
Oczywiście też tak uważam. Dodam więcej, jeżeli "nasi" przy głosowaniu to zastosują
i nie będzie wielkich przekrętów przy liczeniu głosów to w pierwszej turze Pan Andrzej Duda
zdobędzie 50,77% i będzie "po herbacie".
I tym optymistycznym akcentem serdecznie pozdrawiam,
bolesław

Obrazek użytkownika anka1958

08-05-2015 [01:17] - anka1958 | Link:

Jesli chcecie aby Wasze dzieci wróciły do Polski i wnuki były blisko dziadków GŁOSUJCIE NA A.DUDĘ.