O!!! Takiego wała!

 

Na pochyłe drzewo wszystkie kozy skaczą...
 
Chyba każdy dzieciak nauczył się tego w szkole. Okaż tylko swoją słabość, a masz przerąbane. Wszystkie durne byczki i grubasy, którym Pan Bóg i troskliwi rodzice pozwolili mięśniom i tkance tłuszczowej rosnąć szybciej niż mózg, jeżeli jesteś słabeuszem, będą cię gnoić regularnie. Aż się całkowicie poddasz. I się upodlisz.
O tej dziecięcej, lecz chyba nie tylko, nauczce zapomnieli panowie Tusk, Sikorski, Komorowski, czy pani Kopacz. Ta wyraźnie oświadczyła, że w przypadku zagrożenia ucieknie do domu i zamknie drzwi na klucz.
 
Wyczuli słabeusza, bo strach pachnie specyficznie. Wie o tym każdy pies i inne drapieżniki i natychmiast rzucają się na wystraszoną ofiarę.
 
Fatalnie, że ten strach na zewnątrz demonstruje Polska. Nie, żeby Polacy byli tchórzliwi. O nie. Byli dzielni tysiąc razy, tylko po wygranej nie potrafili w drugim akcie zawalczyć o swoje.
To śmierdzą strachem polskie władze. Ci, których wymieniłem.
Nie wiem, co duże byczki klasowe, Putin, Merkel, Cameron, czy Obama, lub Netanjahu  mają na nich, że oni się tak boją.
Lecz widocznie coś takiego istnieje, że te tchórze pociągnęły za sobą całe państwo, jego godność i dumę i pokazały, że Polska jest słaba, Polska jest tchórzliwa i wszystko z nią można zrobić.
 
I tutaj durnie, które mnie raz na zawsze zakwalifikowały,jako nieprzejednanego rusofoba i ślepego przyjaciela Stanów Zjednoczonych mocno się zdziwią.
 
Putina nadal będę nienawidzić i ostrzegać przed nim. To kolejny z tej listy szaleńców zaślepionych pychą swojej władzy, który lekką ręką odbierze życie tysiącom, a może nawet milionom ludzi, byleby tylko zrealizować swoje paranoiczne szaleństwa. Taki sam jak jego idol Stalin; albo ich kumpel Hitler, lub paru nieco mniejszych: Kim Ir Sen, Pol Pot, Bokassa i Idi Amin.
I Putin nadal będzie upokarzał i dręczył Polskę - poprowadzi rurę przez redę ważnego portu, napuści swoich terrorystów na motorach, by przypomnieli Polakom "wyzwolenie" kraju przez radziecką armię. By pokazali, kto tak naprawdę wyzwolił Auschwitz, choć minister Schetyna mówi, że to Ukraińcy. I Putin pokazał przecież wyraźnie, co zwykł robić, jak ktoś odważył mu się przeciwstawić i go ośmieszył. Pokazał to nieopodal lotniska w Smoleńsku. I to w taki sposób, że nowi władcy Polski omalże się nie posrali ze strachu. I tą biegunkę mają do dzisiaj, a może nawet do końca życia.
I tym strachem, te szuje i tchórze promieniują na cały świat. Proszę się przyjrzeć szacunkowi, jakim darzony jest "prezydent Europy"Tusk. Anglik publicznie mu naubliżał i ośmieszył, a ten siedział z durną miną i walczył okropnie, żeby się nie rozpłakać i zawołać: - Mutti! – chowając się w zwiędłych piersiach Merkel.
 
Już chyba wszystkie kozy wiedzą, że na pochyłą Polskę można bezkarnie skakać, lub jak kto woli, kopać w dupę.
 
Takiego kopniaka wymierzył mojemu krajowi przedwczoraj pan dyrektor FBI, James Comey. Zrobił to świadomie i z pełną premedytacją.
Sprawdziłem, James Brien Comey, Jr. nie jest Żydem. Ale jego "przejęzyczenie" o współudziale Polaków w holocauście, z którego zresztą nie ma zamiaru się wycofać, to poważne ostrzeżenie. Tak, jak słynne podrzucenie urzniętej głowy ulubionego konia do łóżka nieposłusznego bossa mafii w "Ojcu chrzestnym".
Ostrzeżenie, albo uzgodnione, albo wymuszone przez najsilniejsze lobby w Waszyngtonie – nowojorskie gminy żydowskie.
 
Jak wiemy, człowiek o wyobraźni i perspektywach złotej rybki w akwarium, w 2008 roku marszałek, a obecnie prezydent Polski, Bronisław Komorowski, co wiemy bez żadnych wątpliwości, przyrzekł ambasadorowi USA Victorowi Ashe, że on i premier Tusk zrobią wszystko, sprzedadzą polskie lasy (!!!) by doprowadzić do wypłaty odszkodowań dla Żydów, za mienie zagrabione przez Niemców i Sowietów (!!!)
 
Panie Komorowski – " Słowo wylatuje ptakiem a wraca kamieniem". Nie wiem co panem kierowało, strach, czy brak wyobraźni, lecz Żydzi takich przyrzeczeń nigdy nie darują.
Był kryzys, Amerykanie i Żydzi cierpliwie czekali. Kryzys się skończył. Przynajmniej w USA. Przyszedł czas zapłaty. To właśnie Polsce przedwczoraj przypomniał dyrektor FBI wypowiadając obelżywe słowa i dobrze sobie zdając sprawę, że to mocno zaboli wszystkich Polaków. Może za wyjątkiem wymienionych Tuska, Komorowskiego, Kopacz, Sikorskiego i im podobnych faryzeuszy. Oni udowodnili gdzie mają Polskę i Polaków.
Pewnie nie jest to już pierwsze ostrzeżenie, bo 18 grudnia zeszłego roku, tuz przed Świętami, w czasie kolejnej "nocnej zmiany" władze usiłowały przeforsować zmianę konstytucji umożliwiając sprzedaż polskich lasów.
 
Żydzi mają to do siebie, że silnym liżą buty, a słabych kopią w dupę. Dlatego nie zabiegają o odszkodowania w Rosji i Niemczech, tylko w Polsce.
I dobrze wiedzą, bo mają najlepszy wywiad na świecie, że tak słabych władz w Polsce nie było od 1945 roku. A patrząc dalej – tak słabej i zastrachanej Polski.
 
I na dodatek Komorowski już obiecał... Niesamowite!
 
Wszyscy w koło kierują się własnym interesem. I to bardzo często kosztem Polski. A władze od 2007 roku zgadzają się na wszystkie warunki zagranicy.
Niemcy doprowadzili do likwidacji polskich stoczni, zdominowali media, walczą o przejęcie górnictwa.
Rosja kompletnie uzależniła RP od swoich surowców energetycznych, ropy i gazu. Nie dopuścili do poszukiwań i eksploatacji własnych złóż gazu naturalnego i łupkowego.
Stany Zjednoczone eksploatują Polskę okrutnie i oszukują w umowach, Stare myśliwce F16 więcej stoją w naprawie niż latają, a obiecany reset nigdy nie nastąpił. Za udział w wojnie w Iraku USA pokazały nam figę z makiem. Znacznie lepiej Amerykanie traktują twardszych i sprytniejszych, Turcję i Rumunię.
A czy ktoś już dokonał uczciwej analizy, co na przestrzeni minionych 25 lat wykupili Żydzi w Polsce? Ja nie wiem? Lecz jest tego sporo.
Za to wiem na pewno, że Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN stoi dumnie w Warszawie, a Muzeum Historii Polski nie ma i pewnie długo nie powstanie
 
Właśnie toczy się ogólnonarodowa dyskusja o tym,że nie potrafimy zadbać o propagowanie na świecie dobrego imienia naszej ojczyzny. Że nie potrafimy zburzyć złych i fałszywych opinii. A ja się spytam – kto to ma robić?! Te tchórze i szalbierze u władzy? Te lewaki, które zdominowały polską kulturę?
 
Rok temu napisałem krotki tekst, pod tytułem "Na siłę trzeba się przeciwstawić siłą". Wiedzieli o tej regule bardzo dobrze bracia Kaczyńscy, już od maleńkości, bo jako konusy, często stawali się ofiarami wyrośniętych klasowych byczków. Lecz mieli taktykę wspólnego działania i bliźniacy tworzyli zespół, którego nie ważyli się tknąć mali chuligani.
 
I dzisiaj, jestem o tym przekonany, że tak długo, jak Polska będzie okazywać słabość, co z tą władzą jest stanem permanentnym, to wszyscy – Rosjanie, Niemcy, Amerykanie i Żydzi będą starali się nas złupić, wykorzystać i poniżyć. A jak nasi ukochani Francuzi w osobach Chiraca i Sarkozego besztali Polaków, to już nie wspomnę.
 
My też, polscy obywatele jesteśmy słabi. Po tylu przekrętach, kantach, machlojkach i kryminalnych zbrodniach już dawno powinniśmy dać kopa tym wszystkim rządowym i partyjnym macherom, którzy uczynili z Polski impotenta.
A obudzimy się pewnie dopiero, gdy sprzedadzą ostatnią piędź ziemi, łącznie z naszymi domami i z nami. Jeżeli do tego momentu sami nie wyjedziemy.
 
 
.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika 3rdOf9

21-04-2015 [22:43] - 3rdOf9 | Link:

Smutne jest to, co Pan pisze. Bardzo prawdziwe i bardzo smutne. Ponieważ rewolucji nie będzie (bo kto niby ma ją zrobić i za pomocą czego?), natomiast demokratyczne i zgodne z "prawem" inicjatywy są przejmowane przez wroga w szybszym tempie, niż powstają.

Ten dziś rządzi, kto ma służby. A my akurat swoich (tzn. naprawdę naszych) służb nie mamy.

Obrazek użytkownika milo

22-04-2015 [03:23] - milo | Link:

Wielki szacunek dla jazgdyni .

To co opisales niektorzy maja we krwi , sa po prostu madrzy ( nie mylic z wyksztalceni ) . Inni sie tego ucza . Dobrzy ludzie , patrioci.
Reszta to ludzie ktorzy zostali uwiklani w polityke z jakis tam powodow, pieniedzy. Wieloktotnie pierwsze klamstwo / drugie i pozniej nie ma juz wyjscia. Wykonuja polecenia innych .....Koszty dla spoleczenstwa i w koncu dla nich sa straszliwe.

Polecam ksiazke: The 33 Strategies of War by Robert Greene.

Tam ta zasada jest opisana na przykladach z PRAWDZIWEJ HISTORI ktora jest bardzo niebezpieczna dla rzadzacych . Wiele super przykladow.
Tam to jest dokladnie opisane co sie staje ze slabymi w polityce i w zyciu kiedy ktos z jakis powodow jest w leadership position.
J. Kaczynski mowil wiele razy o tym ze wielu w polityce "bawi sie zapalkami ": to sie bardzo zle skonczy . Po prostu tragedia .
Ksiazka zalicza sie do "must read" na wielu uczelniach, management courses. Bardzo polecam .
Jak na to patrze co onet/GW wypisuje mysle ze oni ta ksiazke bardzo dobrze znaja ...........
Jeszcze raz pozdrawiam .

Obrazek użytkownika jazgdyni

22-04-2015 [06:10] - jazgdyni | Link:

Dziękuję

Dziękuje także za podpowiedź. Już rozpocząłem poszukiwania tej słynnej książki. Można ją zdobyć na amazon.com. I na pewno zdobędę.
Lecz nawet nieprofesjonalne oko notuje, że uprawianie polityki przez Tuska, Komorowskiego, Sikorskiego, czy Schetynę, przerasta ich o głowę. Tylko dureń w międzynarodowej polityce może przyjąć poklepywanie po plecach i fałszywe uśmiechy, za sukces i efekt swoich działań. Tak się traktuje stangretów i lokai. Znacznie wartościowsze było plucie na śp. Lecha Kaczyńskiego przez Berlin i Moskwę.
Teraz wszystko można w Polsce zaklepać dosłownie - klepiąc po ramionach. I jeszcze, tak, jak Niemcy, podeślą swoich specjalistów od likwidacji kopalń.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika jazgdyni

22-04-2015 [05:58] - jazgdyni | Link:

Witam

Jesteśmy rzeczywiście w fatalnej sytuacji. Ogólnonarodowa depresja, a przywódcy martwią się wyłącznie o własną kasę. Właśnie słyszałem co knują, żeby jeszcze bardziej wzmocnić władzę. Wójtowie, sołtysi i cała reszta aparatu władzy dostaną podwyżki. Żeby przypadkiem źle nie głosowali.
A wybory prezydenckie, już za dwadzieścia dni, będą ostatecznym testem, w którym się dowiemy, kto wybiera prezydenta Polski - naród, czy dowolne, obce siły.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika eska

21-04-2015 [22:46] - eska | Link:

Ostro Pan poszedł:)
Ale słusznie - nieustanne zwalanie wszystkiego na innych, obcych i w ogóle cały świat to cecha ludzi słabych i tchórzliwych. Jak cie widza, tak cię piszą - mówi stare przysłowie. Skoro władze Polski od lat robią z siebie durniów, to wszyscy nami pomiatają dowolnie.
I właściwie dlaczego nie? Takie są brutalne prawa rzeczywistości, słaby ginie, silny zwycięża. Skoro sami robimy z siebie durniów i frajerów, to co się dziwić, ze inni korzystają.

Obrazek użytkownika jazgdyni

22-04-2015 [06:21] - jazgdyni | Link:

Witam

Ostro? Skończmy już z eufemizmami i owijaniem w bawełnę. Chyba już nikt rozsądny nie ma żadnych wątpliwości.
To jest autentycznie straszne i przykre, że przez 25 lat niby wolności, nie potrafiliśmy zbudować trwałej i solidnej koalicji. Nie mamy dosłownie żadnego zaufanego sprzymierzeńca. W podanym szkolnym przykładzie był chociaż starszy brat, albo ojciec. A tu zero; null. Jesteśmy strasznie osamotnieni. I wyraźnie widać, że mimo radości Leszka Millera, nie mamy co za bardzo liczyć na NATO. A tym bardziej na Unię Europejską, którą uważam za wielkie oszustwo, bo Polska była im potrzebna wyłącznie z trzech powodów: - źródło taniej siły roboczej, potężny rynek zbytu (szczególnie na towary drugiej kategorii), oraz jako baza surowcowa i przemysłowa dla międzynarodowych korporacji.
Lecz największym przerażeniem napawa mnie ta narodowa bierność obywateli. Przeżyłem przecież świadomie 1968, 1970,1976, 1980.

Pozdrawiam serdecznie

Obrazek użytkownika PIOTR Z GDAŃSKA

21-04-2015 [23:34] - PIOTR Z GDAŃSKA | Link:

Jak mawiał pan majster "chamstwu w życiu należy się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom". Niestety u naszych oficjeli nie wykryto siły o godności nie wspominając. Dwaj "prezydenci" przepraszają za polski antysemityzm, w kinach i telewizji możemy oglądać "Idę", "Pokłosie", ich matki i ojców, "W ciemności" i "Człowieka z beznadziei". I jeszcze wysyłamy je do krajów naszych najlepszych przyjaciół, żeby wiedzieli jakie z nas świnie! Czegóż możemy oczekiwać?
Na szczęście dzisiaj nasz główny "monsz stanu" oświadczył, że w bieżącym roku gospodarczym w ramach wzmacniania naszej zdolności obronnej, w zaistniałej sytuacji po kolacji będziemy używać śmigłowca firmy "Arbuz", co stanowi wzrost o jedem koma 7 w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego. Acha jeszcze sobie zaimportujemy "patryjotów" z Hameryki.

Serdecznie pozdrawiam.

Obrazek użytkownika jazgdyni

22-04-2015 [06:31] - jazgdyni | Link:

Panie Piotrze,

czy to jest świadoma i uczciwa polityka międzynarodowa? To miotanie się od ściany do ściany, albo - od Putina przyjaciela, do Putina zbrodniarza. Nie ma polityki. Jakie poważne pakty i porozumienia podpisaliśmy? Dlaczego wypieprzono Polskę z negocjacji ukraińskich? Ktoś policzył jakich nieobliczalnych szkód dla Polski narobił minister spraw zagranicznych Sikorski? Ktoś jeszcze pamięta jego "hołd berliński"? Albo namawianie ludzi na Majdanie, by siedzieli cicho? My nie pamiętamy, ale nam te idiotyzmy pamiętają. I tego Komorowskiego obiecującego w imieniu Polski, do czego nie miał najmniejszego prawa, ale skąd Żydzi i Amerykanie wiedzieć mają, ze to tylko chlapanie jęzorem niezbyt mądrego wuja, a nie wypowiedź człowieka z mandatem narodu.
Toteż mamy, co mamy i już za dwadzieścia dni przekonamy się, czy moze być nieco lepiej.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika xena2012

21-04-2015 [23:59] - xena2012 | Link:

sporoPan napisał i smutne to.Jeszcze można do portretu naszych elit i władzy dolączyć wiadomości o wspaniałym przetargu na śmiglowce.Dlaczego własnie MON wybrał przestarzałe maszyny francuskie skoro u nas robi się lepsze? Bo musimy zapłacić za poparcie przez Hollanda fotela dla Tuska w Brukseli.Komu jeszcze i czym będziemy płacić za brukselskie kretynizmy zapewne dowiemy sie niedługo.

Obrazek użytkownika jazgdyni

22-04-2015 [06:36] - jazgdyni | Link:

Witam

Kompletnie nie rozumiem tych przetargów na śmigłowce. To pewnie taki sam przekręt, jak z Pendolino. Lub, jak piszesz, bardzo prawdopodobne, że zapłata za fotel Tuska w Brukseli.
I taka jest cała nasza polityka międzynarodowa - drobne geszefty i przekręty. Tylko co Polska z tego ma? Guzik i szefa FBI, który przypomina o koniecznej spłacie fikcyjnych zobowiązań.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika ba.a

22-04-2015 [16:52] - ba.a | Link:

"zapewne dowiemy sie niedługo"
Tylko niech to niedługo będzie naprawdę rychło,bo chcę doczekać zawalenia się tego tronu.

Obrazek użytkownika angela

22-04-2015 [07:39] - angela | Link:

Tak, ale tymczasem zablokujcie zakup samolotów we Francji

Tylko w Polsce! !!!!

Obrazek użytkownika jazgdyni

22-04-2015 [09:40] - jazgdyni | Link:

Witam i zgadzam się.

Tylko, jak to zrobić?

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

22-04-2015 [08:48] - Krzysztof Pasie... | Link:

"My też, polscy obywatele jesteśmy słabi. Po tylu przekrętach, kantach, machlojkach i kryminalnych zbrodniach już dawno powinniśmy dać kopa tym wszystkim rządowym i partyjnym macherom, którzy uczynili z Polski impotenta..." --- I tu jest pies pogrzebany, Panie Januszu. Nie potrafię zrozumieć, co się stało z Polakami. A może zawsze byliśmy tacy? Sam już nie wiem. Pozdrawiam Pana. Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika jazgdyni

22-04-2015 [09:46] - jazgdyni | Link:

Witam Panie Krzysztofie

Nie byliśmy tacy. To problem przywództwa. Wiadomo, ryba psuje się od głowy.

Dajcie Marszałka, a złodziei przepędzimy w parę dni. A ruskie, szkopy i amerykańskie posmakują polskiej lancy (tej z - "lance do boju, szable w dłoń - bolszewika goń, goń, goń...")

https://youtu.be/inxHoKbdCcY

Serdeczności

Obrazek użytkownika Andy51

22-04-2015 [09:59] - Andy51 | Link:

Cześć Janusz
Zakup śmigłowców to casus Pendolino i cena za poparcie podwórkowego polityka przez Hollanda, już wiemy , że kosztował nas Polaków, to 3 mld euro, tyle musimy zapłacić za wzmocnienie francuskiego nie polskiego przemysłu i Tuska w Brukseli.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika jazgdyni

22-04-2015 [10:37] - jazgdyni | Link:

Czołem

Tak, czytałem już twój tekst. Oczywiście masz rację. Okazuje się, że jewropejski fotel Tuska jest dla Polski bardzo drogi.
Czasami aż człowiek ma ochotę się banalnie zapytać: - Czy leci z nami pilot?

Serdecznosci

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

22-04-2015 [09:58] - NASZ_HENRY | Link:

Geopolityka
http://niezalezna.pl/66294-rep...
i wykształciuchy ;-)

Obrazek użytkownika jazgdyni

22-04-2015 [10:52] - jazgdyni | Link:

Witaj

No całkiem podobnie nam się z doktorem Targalskim zeszło.
jednak upieram się przy swoim, że to ponaglenie do zapłaty amerykańskim Żydom pieniędzy, które im się absolutnie nie należą. Czyli klasyczny, bandycki szantaż.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika ankal75

22-04-2015 [10:07] - ankal75 | Link:

Sz.Panie,to że lekceważą nas wielcy/USA,Niemcy,Rosja,Francja etc/ to widać jak na dłoni codziennie.Ale proszę spojrzeć bliżej.Na kraje b.bloku sowieckiego.Lech Kaczyński próbował stworzyć sojusz tych państw i żaden z tych
krajów i ich przywódców nie kwestionował roli Polski /i L.Kaczyńskiego/ jako lidera regionu. A teraz ?
"Olewają" nas od Estonii po Bułgarię. Kto to zmieni? I kiedy? A przede wszystkim -kto za to odpowiada?

Obrazek użytkownika jazgdyni

22-04-2015 [10:54] - jazgdyni | Link:

Witam

To prawda. I chyba to szczególnie jest przykre, że najbardziej plują na Polskę ci, co byli kiedyś częścią Rzeczypospolitej Obojga Narodów - Litwini.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika ba.a

22-04-2015 [16:44] - ba.a | Link:

"My też, polscy obywatele jesteśmy słabi"
Słabi? Polacy to lichawi bohaterowie,którzy wygłaszają tyrady o bohaterstwie,ale nie mają odwagi by okazać choćby odrobinę sprzeciwu.To ludzie w których bez większego wysiłku wzbudzili najohydniejsze instynkty i pochwałę etycznego brudu i moralnej duchoty.Sami idą w tą ich lepką sieć,a zdarza się często,że stają się zwolennikami tych chorych na władzę,kłamliwych oszustów.
Nasze społeczeństwo to parada głupców, na czele której batutą potrząsa największy z nich.

/nie dotyczy to wszystkich rodaków,ale tych do których się nie odnosi,jest stanowczo za mało/.