RKW czyli but na szyje komunie z PKW

Cieszy mnie ogromnie że powstał RKW , że odbywają się spotkania , że szkoli się ludzi . Moim zdaniem to za mało bo potrzeba nam SILNEGO UDERZENIA W KOMUNE!!! Zatem apeluje do kibiców i ludzi zdecydowanych . Te gnojki z PKW liczą , że w komisjach pojawią się ludzie z różańcem w ręku i modlitwą na ustach . Zróbmy im zatem niespodziankę i wejdźmy tam ZDECYDOWANIE. Niech nie będą miały miejsca sytuację w stylu „ niech pan to podpisze bo tak trzeba” , gówno prawda !!! Niech tych naszych przedstawicieli wspomaga grupa wsparcia z zewnątrz , żeby się gnoje bały dopisywania krzyżyków, wnoszenia kart lub „błędnego liczenia” .Patrzymy im na ręce , sami liczymy a w razie co dzwonimy po pomoc do „ grupy wsparcia” . Niech się nas boją , że unieważnimy skutecznie ich machloje !!! Do dzieła , te wybory to chyba najważniejsza sprawa od 1945 roku !!!  Ponizej cytuje słowa czytelnika mojego bloga . 3MAJCIE SIĘ CIEPŁO I NIE ODPUSZCZAJCIE KOMUNIE !!!
„Dlaczego mamy bać się pomiotów czerwonej swołoczy _ RKW *bez urazy* to jest
pozycja skopanego psa , który pokulił ogon. Prosimy specyzowac dlaczego RKW ma zamiar
negocjować z czerwona swołoczą. Co to za gra i z kim.
MY zadamy jawnych wyborów. Zadamy potwierdzenia oddanego głosu . Dość bla bla .
Nie bedziemy glosowac, czekamy pod bronia, zeby wylapac pomioty swoloczy.
RKW lapcie za kusze ,widly, kosy, maczety wtedy was poprzemy.
Czerwona swolocz dala nam Laczki zamiast wyborow, Laczki trwaja do dzis.
Teraz my , albo jawne wybory albo oczyszczenie przez krew.
NIE UZNAJEMY ZADNYCH WYBOROW BEZ POTWIERDZENIA ZWROTNEGO ODDANEGO GLOSU.
NIE UZNAJEMY ZADNYCH KOMISJI WYBORCZYCH TUDZIEZ OBSERWATOROW EUROKOLCHOZU.
Z powazaniem ELJOT.”

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika anka1958

16-03-2015 [22:12] - anka1958 | Link:

I wszystko w tym temacie

Obrazek użytkownika kat

16-03-2015 [22:16] - kat | Link:

Aniu
pozdrówka i 3MAJ SIĘ CIEPŁO

Obrazek użytkownika samarytanin1

16-03-2015 [22:57] - samarytanin1 | Link:

Kacie! Zapraszam ciepło na Śląsk. Na "krupnioka" na pewno up....ci łeb. Stań waś i nie pier... po naszemu. Gdzie będziesz?

Obrazek użytkownika anka1958

17-03-2015 [21:25] - anka1958 | Link:

Na chwile zaprzestali zamykac kopalnie i już zmiana opcji kretynie?