POtwory w Japonji, Ida i Duda

Dwa POtwory w Japonji . Komora i Aniora niczym Godżila i Hedora zostały w końcu ściągnięte do kraju kwitnącej wiśni z którego uciekły . Moje informacje w końcu przeczytał cesarz Japonii i wydał rozkazy by odzyskać dwa POtwory. W związku z tym odwołuję się pRezydenta Komora z wyścigu do urzędu  Prezydenta RP. Dla nas to olbrzymia ulga i ogromne oszczędności , gdyż jak wcześniej pisałem Polski nie stać na utrzymywanie Komora i Aniory ze względu na olbrzymie ilości POchłanianej żywności. Te POtwory na śniadanko POtrafią zeżreć woła , kopę drobiu i na zakąske uPOlowanego dzika przez komora. Jednoczesnie informuję , że zagrożenie dla Warszawy minęło i nie grozi już miastu tsunami po skokach do Wisły  Dziadzi Ani.
Ida- co poniektórzy zarzucają mi , iż nie oglądałem IDY . Otóż oglądałem i najbardziej razi mnie przykład , który idzie  w świat a mianowicie , że po raz kolejny polski chłop morduje żydów siekierą i zajmuje ich dom . W związku z tymi paszkwilami proponuję aby PISIF po mojemu SYF nakręcił nowe filmy „ historyczne” i pozwolę sobie zapodać w skrócie scenariusze.

1.Polacy sami się rozstrzelali w Katyniu i w związku z tym należy nakręcić film z procesu „polskich bandytów” na łubiance w którym Rosja domaga się zwrotu kosztów za wystrzelane naboje w Katyniu a Pawlikowski jako świadek koronny przeważa swoimi zeznaniami szalę temidy na korzyść Rosjan zeznając , iż na własne oczy widział Jarosława Kaczyńskiego strzelającego do polskich oficerów . To będzie hit nad hity a jak popularność na świecie!!!

2„ Nieznane historiE” to kolejny scenariusz dla Niemców .Otóż 1 sierpnia  1939 roku zostało zatrzymanych w Berlinie 10 000 polskich komandosów przebranych w mundury SS , którzy planowali wysadzenie 100 budynków z ludnością cywilną . Pojmanym udowodniono , iż byli głównymi sprawcami „ kryształowej nocy „ a w związku z tym rasizmem ADOLF Hitler by bronić żydów musiał zająć Polskę a sprawcom wymierzyć dziejową sprawiedliwość. 

Duda , któremu się uda . Panie Andrzeju ja Pana bardzo proszę aby podał Pan numer swojego konta na czas wyborów. Czas aby Pana poznała cała Polska .Proponuję aby Pan występował w orędziach do narodu prezentując swój program . Chce za to zapłacić  aby poznali Pana nasi rodacy .Tylko telewizje i prasa pozwolą Pana przybliżyć narodowi a jeśli chce Pan wygrać to to jest mus. Panie Andrzeju niech pan dalej ze swadą wzywa Bredzisława do debaty , nie zajmuje się płakaniem tylko ZDECYDOWANIE I MOCNO uderza w komunę ale z elegancją i humorem. Pana wystąpienie inauguracyjne było znakomite i czekam na ciąg dalszy . Jest mało czasu więc czekam na numer konta i na Pana wykupione za kase wystąpienia w TVP 1 o godzinie 20. 3MAJ SIĘ PAN CIEPŁO I WALCZ

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika kwintesencja

26-02-2015 [22:45] - kwintesencja | Link:

"Każdemu powstaniu z orężem, musi towarzyszyć powstanie myślenia". Hej kto Polak, to do urny! Kto nie pójdzie, ten jest "durny". Mam nadzieję, że zwycięży w Polakach duch wolności i sprawiedliwości. Wolność i sprawiedliwość trzeba zdobywać sercem i duchem. Wbrew nadziei, mieć nadzieję. Czasu mamy mało. Nie oglądajmy się za siebie. Przekonujmy nie przekonanych. Może nam się uda Duda. Aby tak się stało, 30 milionów Polaków niech idzie do urn wyborczych i raz w życiu, zrobi coś dobrego, dla siebie i dla Ojczyzny!

Obrazek użytkownika kat

26-02-2015 [23:09] - kat | Link:

Kwintesencja
hasło rzekłbym doskonałe " Hej kto Polak, to do urny! Kto nie pójdzie, ten jest durny" ..... pozdrówka

Obrazek użytkownika contessa

27-02-2015 [01:18] - contessa | Link:

W dzień zrobię koszulkę z pięknym orłem i hasłem Kwintesencji.
Póki co - dwa inne modele (fotki oddzielnie są tu:http://naszeblogi.pl/52693-mod... i proszę je "rozprowadzać"  w sieci - nie mam fejsa ani twitta, może ktoś wrzuci na profil Andrzejowi Dudzie?)
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika kat

27-02-2015 [06:52] - kat | Link:

Bardzo dobre
czekam teraz na grafikę do Twojego hasła....pozdrówka

Obrazek użytkownika contessa

27-02-2015 [23:35] - contessa | Link:

Dla Kwintesencji - kwintesencja wyborów :

Pozdrawiam.

PS. Jutro mini rewia i nowości w mojej "galerii" - zapraszam !