S – O - S dla Polski

Kurduplowaty wnuk wielkiego (przekazem) dziadka powiedział, że:
„Polska to chój, dupa i kamieni kupa”.

Złośliwi (?) internauci mają od jakiegoś czasu używanie i tworzą coraz to nowe memy, że „chój” i „dupa” wyemigrowali z Polski na lukratywne – ale opłacane z naszych podatków (przynajmniej w części !) - posadki. Wniosek z tego wydawałby się prosty: pozbyliśmy się „naleciałości” (pomarzyć – dobra rzecz) i został materiał, który jest niezłym budulcem.
W pierwszym odruchu także sądziłem, że jest to wstęp do jakiegoś (paradoksalnego) catharsis - tekst „25 (70) lat bandytyzmu pod szyldem i w majestacie państwa polskiego”.
( http://grudziecki.salon24.pl/616580,25-70-lat-bandytyzmu-pod-szyldem-i-w-majestacie-panstwa-polski ).
Niestety, rzeczywistość jest chyba jeszcze gorsza.

Mniej więcej rok temu w przekazie medialnym przez wiele tygodni dominowała sprawa „matki Madzi”. A np. o dramacie kilku milionów Polaków, którzy zmuszeni byli opuścić swe rodziny i szukać chleba na obczyźnie – nikt się nawet nie zająknął.
Nie mówiąc już o przyczynach politycznych, ekonomicznych i innych, które doprowadziły do takiej sytuacji – o których pisałem, między innymi, w tekście: „Czy w Polsce rządzi mafia?”
( http://naszeblogi.pl/47571-czy-w-polsce-rzadzi-mafia)

Od kilku dni główne media informują, że uratowano kilkadziesiąt piskląt kurczaków.
Jestem gotowy się założyć, że jeżeli w Polsce nic się nie zmieni, to za rok będziemy epatowani tragedią wszy, która zginęła na ubraniu bezdomnego – zakatowana przez tego bezdomnego.

Niestety, nie jest to przypadek, że przekaz medialny „głupieje” w tak zastraszającym tempie. Jeszcze do jesieni wydawało się, że władza i powiązany z nią układ będzie posługiwać się tym samym kanonem narzędzi do pozbawiania praw politycznych obywateli, które tworzyły schemat – obywatele mogą wrzucać kartki do urn, ale faktycznie decyzje, kto może być wybrany należą do wodzów partyjnych partii zabetonowanych (przez zapisy w ordynacji wyborczej, przez kasę z budżetu dla tych partii itd.) w parlamencie i do ich otoczenia.
(Więcej np. w – 1. http://grudziecki.salon24.pl/536605,wrzuc-kartke-do-urny-i-spadaj

  1. http://grudziecki.salon24.pl/585378,farsa-zwana-eurowyborami
  2. http://grudziecki.salon24.pl/546342,kto-nam-ukradl-trojpodzial-rozdzial-wladzy )

Wybory samorządowe pokazały, że kanon narzędzi służących do fałszowania woli obywateli, w tym do fałszowania wyborów, nie jest jednak zamknięty. Dzisaj nie można być już nawet pewnym, że uzurpatorzy nie będą bronić swej władzy przy użyciu siły.

Czy w tej sytuacji trzeba się dziwić, że w przekazie medialnym podobne „epokowe wydarzenia”, jak uratowanie kilkudziesięciu kurczaków, „królują” i będą „królować”?
Czy należy się więc dziwić, że do przekazu medialnego nie przebiją się żadne informacje, które mogłyby zagrozić partiom układu okrągłostolowego i powiązanym z nimi „grupom” na scenie politycznej lub choćby osłabić ich pozycję, np. poprzez pokazanie Polakom, że jest alternatywa?

Wczoraj (24 stycznia 2015 r.) odbyło się spotkanie ludzi reprezentujących kilka środowisk, których łączy jedno – brak zgody na patologiczną rzeczywistość, „zafundowaną” Polakom przez mafie polityczne, mające swój rodowód w Magdalence i przy „okrągłym stoliczku”.
Byli ludzie działający – obecnie lub w przeszłości – w Samoobronie, byli ludzie reprezentujący środowisko Oburzonych, Niepokonanych i kilkunastu innych podmiotów.
Został powołany do życia nowy byt polityczny, o („roboczej”) nazwie „S-O-S dla Polski”. Został też wybrany zarząd tego oddolnego, obywatelskiego ruchu politycznego, który ma, między innymi, za zadanie dokonać jego formalnej rejestracji prawnej.

Czy ktokolwiek w Polsce, w którejkolwiek stacji telewizyjnej czy w którejkolwiek gazecie, poinformował choćby, że takie zdarzenie miało miejsce?
Skądże! Przecież trzeba poinformować Polaków, że kilkadziesiąt kurczaków zostało uratowanych! To jest najważniejszy przekaz.
…...
Ps. Nie jestem zwolennikiem przemysłowych form hodowli. Z wielu względów.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Studentka

25-01-2015 [14:37] - Studentka | Link:

Gdzie można się dowiedzieć czegokolwiek o tym nowym bycie? Kto z imienia i nazwiska wszedł do zarządu? Ten Ruch S-O-S może być wreszcie realną szansą na odzyskanie Polski. Chyba wielu przestało wierzyć w partie, a widzi szanse w ruchach społecznościowych.

Obrazek użytkownika kwintesencja

25-01-2015 [14:57] - kwintesencja | Link:

Karnawał 2015 roku dobiega końca. Co ja słyszę? "KORWIN", a teraz - "SOS dla Polski". Czy to dobrze, czy to źle? "Wszyscy" chcą dobrze dla Polski. "Wszyscy" widzą, że źle się dzieje w państwie. Czy wszyscy? W bajce jest obraz, jak to łatwo złamać jedną "witkę", trudniej, gdy mamy pęk "witek". Obyśmy z bajek wyciągali wnioski. Media "najprawdziwsze i polskie", one powiedzą to, co chcą powiedzieć. To trzeba wiedzieć na Amen! "KAR-NAWAŁ trwa"!

Obrazek użytkownika Lektor

25-01-2015 [16:31] - Lektor | Link:

To się zgadza w 100% !!!
Chój i dupa wyemigrowali, ale pomnik pozostał : http://niepoprawni.pl/sites/de...

Zaś dla członków i zwolenników PO-PSL proponujemy: aby po wygranych wyborach PiS zakupił jedną z wysp greckich na ich nową siedzibę. Będziemy dla nich wspaniałomyślni i chcemy, aby spełniło się ich życzenie według obiecanek ich króla Eurpoy o zielonej wyspie. A my będziemy się cieszyć podwójnie, że oni tam będą szczęśliwi, a my tutaj bez nich !!!

Obrazek użytkownika marekagryppa

25-01-2015 [23:05] - marekagryppa | Link:

Jak słyszę "Samoobrona" to mi ciarki przechodzą
i widzę duch Leppera.

Obrazek użytkownika Józef Darski

25-01-2015 [23:28] - Józef Darski | Link:Tam się pojawiła ta od kurwików.