Atak owsicy żebraczej czyli cała Polska się drapie po 4 ....

Owsik ludzki żebraczy (Enterobius vermicularis zebrakus, syn. Oxyuris vermicularis zebrakus, w okresie żebrania owsiki nazywano wosp-ami- robak pasożytniczy typu milicyjnego nicienia, barwy białawej w czerwonych spodniach i różowych okularach. Osiąga rozmiary: samica ok. 158 cm, a samiec ok. 167 cm. Pasożytuje wyłącznie w organizmie człowieka naiwnego, szczególnie w portfelu, w portfelu cienkim i grubym, wdowim groszu oraz końcowym odcinku jelita cienkiego komuny i neokomuny. Żywi się wyssaną treścią oraz substancjami zawartymi w treści portfelowej. Żyje od ponad dwudziestu lat żerując i POsozytując na katolikach urządzając następnie orgie i zabawy sodomickie na festiwalu sekstok , wódkostock ,komorustock itp. .itd. popierając platformę i komunę.

W końcowym okresie życia aktywnego żebractwa w okolicy okołoodbytniczej i szaromózgowej żywiciela samica składa 8000-12000 jaj, zawierających larwy pasożyta aby za rok zainfekowane osobniki mogły żebrać na rzecz KRÓLA ŻEBRAKÓW.

Enterobius vermicularis  zebrakus wywołuje chorobę zwaną owsicą żebraczą. Przebieg owsicy żebraczej zależy od liczby pasożytów zbieraczy puszkowych i odporności żywiciela. Chore dzieci z powodu silnego swędzenia w okolicy mózgu i odbytu, zbierają do puszek mamone dla RUMUNA EUROPY niejakiego Jurasa  Qtasa. Owsicy żebraczej  towarzyszą m.in. infekcja szarych komórek , zryty beret ,  bóle brzucha, zaburzenia wypróżniania, nudności, zapalenie skóry, wysypka. Przy nasilonej infestacji, owsica żebracza  może doprowadzić do poważnych zahamowań rozwoju fizycznego i psychicznego.
Objawy i leczenie owsicy żebraczej  u dorosłych i dzieci
Na owsicę żebraczą szczególnie narażeni są nauczyciele, pracownicy szpitalnych oddziałów , katolicy ,dzieci, salowe, sprzątaczki oraz, oczywiście, rodzice dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym W tym przypadku należy 11 stycznia wyłączyć telewizor , radio .Nie czytać prasy a żebraków gonić gdzie pieprz rośnie.

Objawy owsicy żebraczej?

-świąd mózgu ,odbytu i okolic, potęgujący się wieczorem przy „światełku do nieba”,
-zaczerwienienie w obrębie odbytu i pusty portfel,
-niepokój i gwałtowność ruchowa telewizyjna,
-zgrzytanie zębami i wrzask z telewizora,
-obgryzanie paznokci i potrząsanie nerwowe puszką żebraczą,
-problemy z koncentracją po ziołach na seksstocku,
-ból głowy po odmrożonych szarych komórkach,
-permanentne osłabienie zdolności prawidłowego rozumowania,
-brak apetytu spowodowane pustką intelektualną,
-nudności , bóle brzucha i wypróżnianie się z szarych komórek,
-podkrążone oczy i zryty beret,
-zaburzenia snu i logicznego rozumowania,
-wypryski w okolicy mózgu i odbytu w kolorze okularów naczelne żebraka RP,.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika anka1958

10-01-2015 [09:39] - anka1958 | Link:

Pasożytuje i dalej tak zostanie z dwóch powodów,pierwszy,najwazniejszy to nierespektowanie prawa przez odpowiednie organy państwa.CBA stwierdziło naruszenie przepisów, i co? Jak zawsze nic jesli chodzi o ludzi z popapranej kliki,każdy "malutki" byłby juz dawno osądzony ale czerwony hrabia może policje "wystawic" za drzwi,sąd moze polecic dostarczenie dokumentów a ta gnida moze to "olać" Dodatkowo darmowa reklama w mediach kreująca na "świetego",taki dobry ,ratujący zycie,filantrop,jego życie to jedno wielkie poświęcenie.Na WP dwie minuty nagrania z "zamiatania" Rachoniem i zaraz pod nim nastepne z dzieckiem chorym na nowotwór,wiadomo od razu kto jest zły a kto ten dobry, po czyjej stronie będzie ludzkie współczucie,"taki żulik" robi zamieszanie na konferencji u faceta pomagajacemu choremu maluchowi. Z tego wynika drugi powód,naiwność Polaków,bo jak nie wspomóc "charytatywnej" akcji z której wynika tyle dobrego i kółko się zamyka.Jutro dalej nowy rekord zbiórki,a chociaz moze i nie padnie to media i tak zrobia swoje.Socjotechnika na każdym kroku,każda wtopę mozna przemienic w sukces mając do dyspozycji medialne sługusy.

Obrazek użytkownika kwintesencja

10-01-2015 [21:30] - kwintesencja | Link:

Aby wyrosły pieczarki, potrzebny jest "gnój". Nie ma niczego bez przyczyny, przyzwolenia. Gdyby WOŚP i "ŁUD-STOK" grali w stodole, nikt by o tym nie wiedział. 23 lata trwa chocholi taniec. Orkiestra gra, a prezydent Sopotu udziela śluby - 10 stycznia 2015 roku. Nieraz, spotykamy znak - AD 2015, to znaczy - Rok Pański 2015. Czy to jest naprawdę Rok Pański? 1000 lat chrześcijaństwa w Polsce, a tu diabeł ubiera się w ornat, a ogonem dzwoni na "mszę". Trzeba przypomnieć sobie kolędę - Gdy się Chrystus rodzi ..., Bo my nic nie pojmujemy ... itd. Chrześcijanie - Katolicy pamiętajcie - "Gdy milczy dobro, zło tryumfuje". Hej kolęda, kolęda... Podnieśmy wzrok do góry. Polacy - brakuje Wam Wiary. Szukajcie jej, to sprawa pilna w 2015 roku!!!

Obrazek użytkownika kat

11-01-2015 [19:55] - kat | Link:

dzieki za wyrażone opinie w pełni je popieram.....pozdrówka