I świętości żadnych nie mam bom ekstrema…

’’ Nigdy z królami nie będziem w aliansach,
Nigdy przed mocą nie ugniemy szyi,
Bo u Chrystusa my na ordynansach,
Słudzy Maryi!......”
 
Tylko przed Bogiem mogę upaść na kolana , reszcie jestem równy albo i wyższy!!!
Już wiemy co uzyskali purpuraci w zamian za rezygnację z poparcia marszu PIS-u  13.12.2014 , uzyskali przedłużenie Funduszu Kościelnego do 2016 roku .Jestem członkiem tego kościoła i powiem krótko , to co wyrabiają purpuraci z Cyrylem i współpraca z okuPOntem to skandal nad skandale . To , że katolicy odwracają się do kościoła dupą jest waszą wina . Współpracujecie z wrogiem od 45 roku . Bogu dzięki , że nasi pasterze Sapieha , Wyszyński i Wojtyła nauczyli nas odróżniać wilka i owce w stadzie . Banda bezpieczniackich kolaborantów dyktuje warunki polskiemu episkopatowi , prowadzi rekolekcje dla PO czyli „ konstruktywnej” oPOzycji . Myślicie , że my tego nie widzimy ? Jesteście jak bezzębne psy pilnujące stada i polecam wam przypowieść Chrystusa o kamieniu młyńskim na szyi gdyż siejecie zgorszenie .
 Te wszystkie bolki , komoruskie i cała banda TW i współpracowników to banda kanalii i terroryści . To swołocz , która szczuje i POłuje. Jesteście szmaciarzami i sowiecką swołoczą , która spadła na nasza Polskę po 1945 roku . Jesteście jak to gówno zrobione przez sowieckiego okuPOnta w Polsce .
Dla mnie jesteście padalcami , których należy rozdeptać . dzisiaj macie sądy , prokuratury , miasta i wsie ….ale jutro , jutro będziecie po lustracji i będziecie tylko kapusiami i tajnymi współpracownikami Moskwy i Berlina . Dlatego dedykuje wam te słowa  za hrabią Ponimirskim:
- Milczeć - wrzasnął Ponimirski i jego blada twarzyczka chorowitego dziecka zrobiła się czerwona z wściekłości. - Milczeć! Sapristi! Z was się śmieję! Z was! Elita! Cha, cha, cha... Otóż oświadczam wam, że wasi mężowie stanu, wasz Komuruski , Tuski , Borsuk i Kopacz i Sikorski, wasi wielcy ludzie, wasze Nikodemy Dyzmy to zwykli oszuści, co was za nos wodzą, to sprytne łajdaki, fałszerze i jednocześnie kompletni kretyni! Idioci, nie mający zielonego pojęcia nie tylko o ekonomii, lecz o ortografii. To chamy z sowieckich czworaków , bez cienia kindersztuby, bez najmniejszego okrzesania! Przyjrzyjcie się tym mużyckim gębom i ich prostackim manierom! Skończone tumany, kompletne zera! Daję słowo honoru, że nie tylko w żadnym Oksfordzie nie byli ale donosili,  żadnego języka nie znają oprócz rosyjskiego i niemieckiego ! Wulgarne figury spod ciemnej gwiazdy i cmentarzy, o moralności rzezimieszka. Sapristi! Czy wy tego nie widzicie? Źle powiedziałem, że oni was za nos wodzą! To wy sami wwindowaliście to bydlaki na piedestał! Wy! Ludzie pozbawieni wszelkich rozumnych kryteriów. Z was się śmieję, głuptasy! Z was!Elektoracie!...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika anka1958

17-12-2014 [22:05] - anka1958 | Link:

Mozna sie było domyslac,ze ta rejterada biskupów nie była za friko,albo "kwity" albo kasa,wyszła na razie kasa,kwity tez mają, czekają na inną okazję.Bolesna sprawa,Kościół zawsze kojarzył sie z obrona Polski i polskości mimo,że była cała masa gorliwych TW.Wydawac by sie mogło,ze tamte niechlubne czasy dla księzy mineły a jednak teraz mozna kupic juz nie osobno ale cały "pakiet",kwestią jest cena. Ciekawe Kacie,że prawie zawsze roi się po Twoim tekście od komentarzy a dzisiaj? Czytane jest ale strach sie odnieść? Ani poprzeć,ani zaprzeczyć? Kościół krytykowac może lewica,wszelkiej maści palikociarnia ale ci z prawej strony to juz nie?

Obrazek użytkownika kat

17-12-2014 [22:55] - kat | Link:

Aniu 58
ludziska sie boją , a ja im przywracam godność tych spod Grunwaldu , tych spod Wiednia i tych z Bitwy Warszawskiej ...pozdrówka do Hiszpanii

Obrazek użytkownika ir_onia

17-12-2014 [22:55] - ir_onia | Link:

Witaj Kacie!
Wiedziałam, no wiedziałam, ze muszą biskupi coś zyskać za tę ucieczkę z Komitetu Organizacyjnego Marszu.Jeden po drugim wiali!Nie przypuszczałam tylko, ze tak tanio się sprzedali.Za fundusz kościelny do 2016 roku?A to pazerni goście!
Gdy Franciszek prosił o to, żeby się przesiedli z limuzyn do tańszych aut lub autobusów dając im przykład, to żaden nie posłuchał, a tu proszę jacy posłuszni Watykanowi.Nuncjusz paluszkiem pogroził, a ci juz rakiem się wycofali tłumacząc koniecznością posłuszeństwa wobec Watykanu i niechęcią do dzielenia Polaków, a prawda i powód wycofania się są bardziej żałosne.
A co powiedzieć o tych biskupach milczacych mądrze, którzy nawet nie próbowali poprzeć marszu?

A mnie się jeszcze oberwało , że ośmielam się marne słowo na biskupów rzec....

Wygląda na to, że ja też ekstrema...

Dobrze, że mieliśmy Jana Pawła i Kardynała Wyszyńskiego...

PS.To niżej napisałam , gdy pierwszy biskup się wycofał, potem myslałam juz tylko gorzej o tym wycofywaniu się

"W dniu 2014-12-11 20:53:58 użytkownik napisał:
Witaj ir onia,
Twój komentarz:
"Ojojoj! Się wielebny biskup przestraszył konsekwencji i grożby nuncjusza?W sumie KK jest tak dobrze.Co się będą narażać.Na transformacji zyskali wszystko, co sie dało,Teraz tylko z władza, jak zawsze trzymać i zyć nie umierać.W interesie nuncjusza jest strzyc owieczki póki się da a potem im wytłumaczyć, ze tak chciała Opatrznosc.Ciekawe tylko co na to Opatrzność.Czy tez jej sie podoba to strzyżenie owiec wespół zespół z wladzą przez całe wieki?"

dotyczący artykułu Abp Wacław Depo wycofuje się z komitetu honorowego "Marszu w Obronie Demokracji i Wolności Mediów"
został usunięty ponieważ zawiera informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby
Administracja Forum"

Obrazek użytkownika ość

17-12-2014 [23:26] - ość | Link:

Zawsze bardzo mi się podoba to , co piszesz i jak to jest napisane.
Polacy to zdolny i pracowity naród. Gdyby jeszcze więcej nas charaktery miało pozytywne, patriotyczne i współpracowalibyśmy ze sobą, to Polska byłaby zamożnym i silnym krajem. Marzę o tym lecz nadziei coraz mniej.
Takie teksty, Twoje słowa, budzą niknącą nadzieję i dodają otuchy.
Zdrówka i wytrwałości

Obrazek użytkownika walD

17-12-2014 [23:35] - walD | Link:

"Bogu dzięki , że nasi pasterze Sapieha , Wyszyński i Wojtyła nauczyli nas odróżniać wilka i owce w stadzie . Banda..."

Podpisuję się pod TEXTEM rękami i nogami!

PS
Przerwałeś mi teraz swoim wspaniałym słowem nutę: bo Marian też, bo Marian też... a możne się mylę?

Obrazek użytkownika ruisdael

18-12-2014 [07:49] - ruisdael | Link:

A potem się dziwią, że nikt nie wie kim jest obecny Prymas. Przeciętność i lękliwość hierarchów zaprzecza ich misji bycia odważnym między wilkami. Już na Krakowskim posłali kleryków do pacyfikacji krzyża...

Obrazek użytkownika Opornik1953

18-12-2014 [09:22] - Opornik1953 | Link:

Nawet nasz episkopat nie reaguje, gdy w środkach ogłupiaczy, zamiast Święty Mikołaj mówi się świetny mikołaj przyniesie dla dzieci prezenty.

Obrazek użytkownika JacBiel

18-12-2014 [09:53] - JacBiel | Link:

"Już wiemy co uzyskali purpuraci w zamian za rezygnację z poparcia marszu PIS-u  13.12.2014 , uzyskali przedłużenie Funduszu Kościelnego do 2016 roku"
+ 16 mln PLN na muzeum JP2.
Kto trzyma z PO, temu zawsze coś tam z państwowej kiesy kapnie - dobre paniska przecie som, to czemu ich nie popierac? a zbiórka społeczna ile by dała? 3 domniemane miliony?
Nie opyla się stac z narodem.

Obrazek użytkownika xena2012

18-12-2014 [09:54] - xena2012 | Link:

nie jest to znowu aż tak wiele,to tylko odsunięcie w czasie ,niczym kredyt który i tak trzeba spłacić. Od spanikowanego perspektywą marszu Komorowskiego można było wycisnąć więcej.Ale za to w jakie piękne słowa o jedności i trosce to ,,porozumienie'' zostało obleczone sadząc z wydanego oświadczenia Episkopatu.Nazajutrz bez cienia zażenowania nasi biskupi wygłaszali w kościołach płomienne,wyciskające łzy z oczu i ociekające patosem homilie o Polsce ,o narodzie i znów o swojej trosce o ten naród.Cóż za hipokryzja!

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

18-12-2014 [10:23] - NASZ_HENRY | Link:

Po kolędzie, po pustej kopercie. Może podziała ;-)

Obrazek użytkownika Stan

18-12-2014 [11:57] - Stan | Link:

Tak strasznie boli nas ucieczka czarnych, sytych i wystraszonych i słusznie.Nic to,sami na siebie kręcą ten pogardy bat.

Obrazek użytkownika Dorota M

18-12-2014 [16:03] - Dorota M | Link:

Myślę, że mylą się ci co uważają jakoby Biskupi na siebie kręcili bat w przyszłości. Jest o wiele gorzej. To my, którzy jesteśmy Kościołem, pozostajemy bez oparcia, nie mogąc liczyć na ich duchową pomoc, w tak ważnej i zasadniczej sprawie, jak odzyskanie ziemskiej ojczyzny pełnej prawdy, dobra i sprawiedliwości. Ich postawa warunkuje poniekąd naszą niemoc. Wyzwolenie się z potrzeby tego oparcia, może niektórych kosztować odejście od kościoła i błędne pojęcie że w wierze w Boga sami sobie wystarczymy. Oni tego nie zrozumieli, bo podejrzewam że zapoczątkowali to odchodzenie od Kościoła jako pierwsi. Mówię także o tych Biskupach, którzy jedynie są tchórzliwi i nie przewodzą w ich gremium.

Obrazek użytkownika xena2012

18-12-2014 [18:14] - xena2012 | Link:

naiwnością byłoby sądzić,że biskupi myślą o przyszłości Kościoła,liczy się tylko tu i teraz.Wierni też nie są dla nich problemem,bo zawsze można w pięknych słowach wygłosić patetyczną homilię za którą wzruszeni podziękują nie pytając nawet dlaczego biskupów nie ma z nimi.W przeciwieństwie do wielu nie byłam zdziwiona rejteradą biskupów,zbyt często nas już zawiedli.Odsyłam na portal,,bezdekretu blog/spot.com Aleksandra Ściosa-dlaczego milczycie.

Obrazek użytkownika kat

19-12-2014 [21:33] - kat | Link:

Dziękuje
wszystkim za wpisy i za odwagę.....pozdrówka i 3MAJCIE SIĘ CIEPŁO