EWA-WRONA …lalalalalalalalalala

Się narobiło , bezpieka na opozycję znów narzeka . A to że podpala Polskę , a to że to zawłaszcza  13 grudnia , a to że to skandaliczny atak na niezawisłość sędziowską , a to że Kaczyński podpisał lojalkę. Magdalenkowcy dostali pierdolca i jadzie im z pyska komuną i urbanem .
Moi biedni styropianowcy sterowani przez oficera prowadzącego co to od 25 lat wypinacie piersi po ordery za kombatanctwo i za współpracę z SB , te dni są tylko wasze i wasze  na zawsze . Jesteście już w takim wieku , że za chwilę będziecie zabierani z półki przez wszechmogącego i rozliczani . Te borsuki , frasyniuki , bolki i wolskie . Cała plejada gwiazd „konstruktywnej” oPOzycji . Czy mi was żal? Nie!!!
Idziecie ku słońcu prawdy i w tym słońcu spłoniecie , zostanie po was tylko niesmak i nieciekawy zapach komunistycznego gówna oraz  woń zdrady i kłamstwa .
Czy jestem złośliwy? Ależ oczywiście . Bo jesteście tanimi qrwami , które za marne grosze sprzedali Polaków i traktowani będziecie jak tanie dziwki . Jesteście najgorszym co mogło się nam przytrafić bo taką mamy wstydliwą przypadłość w naszym narodzie , że najgorsze qrwy mówią po polsku . Nie okupanci sowieccy czy niemieccy ale to nasz naród wydaje na świat takie polskojęzyczne kanalie.
Więc w tym naszym marszu MY się policzyliśmy po raz kolejny i niebawem nastąpi to czego się boicie . PIS nie będzie w stanie zatrzymać działań oddolnych i pojawimy się w waszych urzędach i synekurach pytając ile ukradliście. Będziemy na wsi , miasteczku i mieście  Będziemy w waszych biurach , urzędach i pokojach .
Będziemy my którzy jesteśmy na was wqrwieni na maxa . Będziemy my , którzy nie będą przestrzegać jakichś idiotycznych reguł czerwonej demokracji . Bo mamy w dupie wasze ustalenia przy okrągłym stole i wasze komunistyczne  służby i media .
Będziecie musieli nam odpowiedzieć na kilka pytań i nie myślcie że zbędziecie nas formułką o godzinach przyjęć interesantów. Złożymy wizyty sędziom , prokuratorom , prezesom spółek skarbu państwa , chciwym burakom z PSL-u itd.
Opozycja może sobie grzecznie maszerować , MY nie będziemy grzeczni . Idą po was Chuligani patrioci . Dlatego dedykuje piosenkę EWIE-WRONIE i całej platformie peeselowskiej …… tak mówią i śpiewają Polacy , NIE ŁAJDACY. Do zobaczenia ……a może to tylko political fiction jak te 100 milionów dolarów ukradzionych internowanym i aresztowanym przez konstruktywną oPOzycję?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika jazgdyni

16-12-2014 [21:29] - jazgdyni | Link:

Dobrze powiedziane.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika kat

16-12-2014 [21:39] - kat | Link:

Jazgdyni
dzięki i pozdrówka

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

16-12-2014 [21:32] - krzysztofjaw | Link:

Tak trzymać i tak będzie :))
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika kat

16-12-2014 [21:40] - kat | Link:

Krzysztofjaw
Amen!! I pozdrówka

Obrazek użytkownika terenia

16-12-2014 [22:08] - terenia | Link:

Kacie

dopełnieniem notki niech będzie ten utwór (wprawdzie z 2007 roku,ale...)
https://www.youtube.com/watch?...

pozdrawiam Terenia(ciemnogrodzianka z Krakowa)

Obrazek użytkownika kat

16-12-2014 [22:24] - kat | Link:

Tereniu
moher kat przesyła pozdrówka

Obrazek użytkownika andzia

16-12-2014 [23:03] - andzia | Link:

Kacie,zgadza się,bo "chcieć,to jeszcze nie męstwo;wykonać czyn,to dopiero zwycięstwo".
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika kat

16-12-2014 [23:12] - kat | Link:

Andzia
CHCIEĆ TO MÓC.....pozdrówka

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

17-12-2014 [10:21] - NASZ_HENRY | Link:

Lepiej POinformowani już się ewakuowali. Liczą na zagraniczne immunitety ;-)

Obrazek użytkownika kat

17-12-2014 [21:49] - kat | Link:

Nasz Henry
koryciarze z I rzędu juz uciekli zostały dupki do bicia....pozdrówka

Obrazek użytkownika danuta

17-12-2014 [13:54] - danuta | Link:

Właściwie należałoby się dziwić ich głupocie, bo im więcej oni mają do stracenia, tym my mamy do stracenia mniej...
Ale kiedy  patrzę na marszałka Senatu, to moje zdziwienie spada do wartości nieoznaczalnych, czyli równych jego IQ.
Pozdrawiam Kacie!!! 
 . 

Obrazek użytkownika kat

17-12-2014 [21:50] - kat | Link:

Danusiu
Marszałek borsuk to cham  i kapucha...pozdrówka