W odniesieniu do...

Na wyjazd do Warszawy przygotowany miałem baner z symbolicznym napisem. Ale za bardzo się nim chwaliłem przy autobusie odjeżdżającym z ulicy Krupniczej. Ponieważ przedstawiciel gospodarza dysponującego autobusami sprzeciwił się temu. Nie pomogły przekonania i prośby. Ten młody człowiek był nie ugięty stwierdził że Pan Prezes kategorycznie zabronił wszystkiego co by mogło spowodować jakąkolwiek prowokację. A to nie miało żadnych znamion prowokacji bo za napisem było krata z człowiekiem w maciejówce. W takim nakryciu głowy żołnierze Na wyjazd do Warszawy przygotowany miałem baner z symbolicznym napisem. Ale za bardzo się nim chwaliłem przy autobusie odjeżdżającym z ulicy Krupniczej. Ponieważ przedstawiciel gospodarza dysponującego autobusami sprzeciwił się temu. Nie pomogły przekonania i prośby. Ten młody człowiek był nie ugięty stwierdził że Pan Prezes kategorycznie zabronił wszystkiego co by mogło spowodować jakąkolwiek prowokację. A to nie miało żadnych znamion prowokacji bo za napisem było krata z człowiekiem w maciejówce. W takim nakryciu głowy żołnierze marszałka Piłsudskiego wywalczyli i stworzyli obywatela który kochał swój kraj. A teraz...?

O wolne media

Kilkadziesiąt tysięcy pielgrzymów
by prawda była prawdziwa
a sprawiedliwość sprawiedliwa
bez wkładania nie w swoje usta
słów które brzmią podle
i hierarchowie którzy są.
A potem ich nie ma .
Ile skały
a ile srebrników
w ich błogosławieństwie
Módlmy się za tych, co bez serca i ducha
aby ożywić
Wyszyńskich, Wojtyłów, Popiełuszków... 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika gorzeny

14-12-2014 [18:57] - gorzeny | Link:

Prosze sie nie przejmować, paru nas jest, na tych prymitywnych tchórzy niema co liczyć.
Tu trzeba Przywódcy, a Prez.to tylko b.uczciwy urzedas.

Obrazek użytkownika Dwa grosze robola

14-12-2014 [19:24] - Dwa grosze robola | Link:

I tu jest największy problem, aby komuś to społeczeństwo chciało uwierzyć.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Lektor

14-12-2014 [20:44] - Lektor | Link:

No nie .............. ? Jeśli to społeczeństwo uważa czy nawet wierzy, że PO rządzi krajem lepiej niż zrobiłby to PiS to my nigdy nie wyjdziemy z tego gnoju.

Są dobre symptomy: Marsz był bardzo obiecujący i bardzo budujący. Ostatni sondaż również. Brakuje nam jeszcze paru procent do wygrania wyborów prezydenckich i parlamentarnych w przyszłym roku. Palikociaż zgłosił swoją gotowość na kandydata (problem będzie z zebraniem 100tys. podpisów). Czekamy z niecierpliwością na kandydatów SLD i ZSL. Natomiast byłoby bardzo nedobrze gdyby RN wystawił swojego kandydata. Myżlę, że ci się ockną za wczasu !

Obrazek użytkownika Dwa grosze robola

14-12-2014 [21:41] - Dwa grosze robola | Link:

W naszej bogatej historii, jeśli monarchowie chcieli przychylności społeczeństwa (szlachty) wydawali przywileje. Coś za coś. W tej chwili większość społeczeństwa (potencjalni wyborcy) wrzuca polityków do jednego wora z kamieniem i krzyżem na drogę. Pozdrawiam