O PASTUCHACH RZĄDOWYCH

W listopadzie kolejna próba sił. Co zrobić, aby przebudzić obrzydzone i nieufne w stosunku do polityków społeczeństwo. A pętla się coraz bardziej zaciska. To co te pastuchy rządowe nie roztrwoniły w czasie tzw. "25 lat wolności" będą mogły dokonać po roku 2016, gdy polska ziemia i lasy będą mogły być sprzedawane bez ograniczeń cudzoziemcom. Jak znaleźć antidotum na ten dozowany jad w środkach masowego przekazu, który wgryzł się w umysły społeczeństwa, aprobując podnoszenie poprzeczki dla zwykłych zjadaczy chleba, a bardzo obniżając dla polityków i całego ich otoczenia. Przecież zdrada okrągłego stołu nie musi być jak wyrocznia "sprzymierzeńców" z Jałty.

Puk puk, jaśnie elito, gdzie jesteś? Pokaż się! Podobno potrzeba jest matką wynalazków, a ty masz pretensje do prostego człowieka, który jest mięsem armatnim w czasie wojny, a poniewierany w czasie nie-wojny (pokoju). Zaproponuj coś, ale dość już obietnic, naród chce gwarancji. Jest czas wyborów, czy staniesz do boju? A może jest za wcześnie albo za późno? Jest jedna potężna broń, czy masz chęć i odwagę ją podnieść? Wczorajszemu półbogu z Matką Boską w klapie pałowanie się śni, a ty milczysz. Potrzeba nam nowych zastępów Krzysztofów Wyszkowskich, wszystkich nas nie mogą zamknąć, wszystkim seryjny samobójca nie da rady. Na nieprawdę (kłamstwo) jest jedna broń - prawda, ale musi ona brzmieć jak trąby w Jerychu.

Nadzieją kiedyś natchniony napisałem kilka słów, które chciałbym, aby się spełniły. Zaznaczam, że jestem zdeklarowanym Piłsudczykiem, ale aprobuję każdy wysiłek z prawa i lewa, który ma w mianowniku Wolną i Suwerenną Rzeczpospolitą. Nie aprobuję tzw. narodowców, którzy mówią o panslawiźmie, bo moim bratem nie może być Kain.

Dumne sieroty

My bracia Piłsudczycy

My bracia Dmowszczanie

My kibole i robole

Wiwat!

Już trwa moralny bój

O naszej Polski zmartwychwstanie

My dzieci Żołnierzy Wyklętych

Mówimy precz czerwonej zarazie

Mówimy precz brutalnej nienawiści

Władzy bękartom mówimy dość, dość, dość.

O wy nie jaśnie panowie, lecz kolaboranci

Wy nas dziedziców Piastów

Po kątach

Swoimi długami obarczacie

Wy przybłędy zdradzieckie

Tak mało chcemy

Niech tylko słowo

Kain i Abel nie brzmi tak samo

A stół trojański z Magdalenki

Straci swą moc, moc, moc.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

20-10-2014 [23:53] - angela | Link:

Polska potrzebuje tego, co robi dzis Ukraina, dekomunizacji, oczyszczenia.
Bez tego nic się nie zrobi.
Na ruinie nie zbuduje
nic.
Naród musi wiedzieć,kto jest kto.
Farbowane lisy i ZAKŁAMANE media, mieszaja ludziom w glowach.
NIE WIEDZĄ NIC.TOTALNE OGLUPIENIE.

Obrazek użytkownika Dwa grosze robola

21-10-2014 [20:34] - Dwa grosze robola | Link:

To duża wina polityków którzy chowają się za swoich liderów i odpowiedzialność się rozmywa. Do tego jak zaczęłaś angelo ta ruina moralna którą stawia się na piedestale.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika ba.a

21-10-2014 [13:47] - ba.a | Link:

Doprowadzili ludzi do upadku,folgując niskim uczuciom chciwości,zawiści i żądzy.Ludzie ci już dawno powinni znaleźć się w piekle dla zapomnianych,a tymczasem mimo moralnej duchoty,etycznego brudu i zgnilizny brylują na salonach Europy.
Ta kartka,którą dostaniesz do ręki,może stać się wyzwolicielską apokalipsą.Tylko do cholery wyjdź z domu.

Obrazek użytkownika Dwa grosze robola

21-10-2014 [20:35] - Dwa grosze robola | Link:

Przekonanych nie trzeba przekonywać tylko żeby politycy nie bali się przebudzić obojętnych.

Pozdrawiam