Uwaga na sukinsynów!

Portale donoszą, że niemieckie gazety dotarły do informacji, jakoby niedawne gwarancje natowskie udzielone Polsce i Pribałtice były funta kłaków warte.
Piszą to Niemcy, czyli ci, co maja do nas najbliżej i w NATO najwięcej po Stanach znaczą. Inaczej mówiąc ci, którzy do wypełnienia tych gwarancji powinni czuć się zobowiązani najbardziej ze wszystkich. A to znaczy tylko tyle, że historia zatoczyła koło i podobnie, jak w 1939 znowu mamy do czynienia z wielbicielami Szekspira, co jak Bartłomiej Sienkiewicz powtarzają za nim: honor to słowo, a słowo to powietrze. Czyli nic.
Z Niemcami jest jeszcze jedno skojarzenie, a mianowicie, to, co bardzo intensywnie i nieustannie robią z dobrym imieniem Polski, przypomina wypróbowane praktyki różnych możnych szubrawców, którzy unicestwianie  zaczynają od odebrania czci właśnie.
Warto pamiętać, ze zanim zamordowali bł. ks. Jerzego Popiełuszkę, to podczas rewizji w jego mieszkaniu znaleźli pod łóżkiem porwane dziewczęce figi, a przed śmiercią Lecha Kaczyńskiego przemysł pogardy pracował pełną parą.
Ławrow wie, że po roku o nim zapomną, a pamięć o Mołotowie bedzie trwała i wie dlaczego.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

28-09-2014 [15:53] - angela | Link:

Bo to niemcy tak chcą!, A dlaczego papież Franciszek zarządził dzisiaj o 15,koronke do Bożego Milosierdzia, o pokoj na świecie, Watykan coś wie.
Nasz stary ksiądz szczerze zatroskany.

Obrazek użytkownika gal

28-09-2014 [17:41] - gal | Link:

Jak świat światem nigdy Niemiec nie będzie Polakowi bratem.
Proboszcz  ma  nie  tylko  wiarę,  ale  i  mądrość.  

Za tydzień zaczyna się synod biskupów poświęcony rodzinie, a Franciszek uważa naszego świętego za papieża rodziny, do tego dzisiejsza koronka.  Bardzo  mi  się  to  podoba
 

Obrazek użytkownika Lektor

28-09-2014 [17:31] - Lektor | Link:

Wypowiadałem się wielokrotnie na temat Niemców. To naród który był fałszywy, jest i będzie !!! I niech Polacy nie mają złudzeń że niemiec coś zagwarantuje Polsce - bo nie zagwarantuje. Dlaczego ? Bo jest fałszywy, a zatem będzie mówił co innego i robił co innego. To co niemiec może zagwarantować Polsce to następny rozbiór.
Jeśli ktoś mówi, że skoro tak to Anglia i Francja. Tak to prawda, Anglia i Francja zagwarantują nam wszelką pomoc, ale tylko na papierze !!! I przestancie Polacy się łudzić, bo tak jak nigdy nie nauczycie kota jeść trawy, tak nigdy nie dostaniecie pomocy od zachodu.

Ta nasza nieszczęsna historia tak oczywiście nam pokazuje, że jeśli nie zorganizujemy mocnego sojuszu środkowo-europejskiego, to będziemy trząść portkami przez cały czas. Jeśli zaś chodzi o jakąś pomoc zza granicy to możemy liczyć tylko na amerykanów. No, ale jak minister spraw zagranicznych Radek mówił tak o wartości współpracy z USA a nie inaczej, to nie ma co się dziwić, że ani baz ani tarczy nie będzie.

Nie żartujcie Polacy z ruskimi !!!

Obrazek użytkownika gal

28-09-2014 [18:02] - gal | Link:

Widzę to zupełnie podobnie.