Antypolskość

 Panuje „moda na antypolskość” , szczególnie wśród lewackich mediów. /Tam panuje „moda” na wszelki grzech/. Polskość jest utożsamiana przez tych mącicieli ze wszystkim co, w ich rozumieniu, jest najgorsze.
Z kolei wszystko, co podług lewaków szlachetne znajduje się dziś poza Polską i polskością.
Polskość bowiem dla nich to : wstecznictwo, „zapluty karzeł reakcji” i „średniowiecze”, cokolwiek by to nie oznaczało.
Polacy mają się dziś wstydzić tego, że w ogóle są Polakami, "taki jest, wicie, trynd”.
Daje się zauważyć już, że Polakom odbiera się nawet prawo do samoobrony. Wynajduje się jakieś przepisy, kruczki prawne/…/, rozdmuchuje i nadyma pojedyncze przypadki nieszlachetności określając podług nich cały naród.
Fałszuje się nagminnie polską historię, gardzi polskim obyczajem i tradycją, deprawuje młodzież …i tak dalej, i tak dalej.
A wszystko to obłudnie w imię dociekania prawdy i naprawy rzekomych - straszliwych polskich wad, w tym nawet, organicznej niejako, skłonności do faszyzmu i rasizmu.
Efektem czego mamy dziś ( głównie w mediach ) : szlachetnych Ukraińców z UPA, neutralnych Łemków,  /nawet przed akcją "Wisła"/, kulturotwórczych sowieckich Rosjan, Żydów świętych już z urodzenia, okrutnie pokrzywdzonych Niemców, oraz tłamszonych polskością nadwrażliwych Litwinów …
Polacy nie przystają nijak do świetlanego wizerunku sąsiednich mniejszości, łączą przecież w sobie wszystkie najgorsze cechy ludzkości i nie należy im się nawet współczucie za dawne cierpienia...Dla Polaka nie ma litości, trzeba gada zapędzić do zlewozmywaka i niech wreszcie popracuje, bo to leń i pijaczyna…
Zresztą, każdy, jeśli tylko zechce, widzi jak rzecz wygląda i może podać wiele przykładów antypolonizmu w obecnej rzeczywistości, więc nie ma sensu go opisywać. Choć może warto byłoby pokazać jego początki, na przykład we wczesnych rysunkach Mrożka, "Zielonej Gęsi" Gałczyńskiego, w "Lotnej" Wajdy, albo wierszykach Osieckiej...Zaprawdę znacząca i obszerna jest "działalność polskiej powojennej inteligencji" w "zakresie obalania mitów polskości" .Czytaj : rozmywania polskiej godności...
 
Zastanawia jednak i przede wszystkim jak to możliwe, że antypolonizm rozrasta się w samej Polsce i za pieniądze polskich podatników?
Zastanawia, kim są ci, którzy jedząc polski chleb - plują na gościnnych Gospodarzy ?
Kim ci, którzy „bezpruderyjnie” załatwiają się we własne Gniazdo ?

Czemu to, jeśli aż tak bardzo gardzą Polską nie opuszczą „tego kraju” ?
Czemu nie zamieszkają chociażby u gloryfikowanych cudzoziemców ?
W imię czego aż tak męczą się pośród kołtunów i ciemnogrodzkich moherów ?
Z jakiego powodu wtykają rozum i serce w polską kupę ?
Bo sprzątają "nieczystości" ?
I "  wyrzucają je razem z Gniazdem ?
To normalne ? Tak dziś czynią i inne narody ?
Które ?
/.../
Tu zastanawia też to, jak ich działalność ma się do wymyślonych przecież przez nich samych straszliwych przywar : „mowy nienawiści”, braku „tolerancji”, „poprawności” i innych semantycznych przekrętów…?

Czy to są w końcu : renegaci, tajemniczy agenci, czy tylko głupcy…?

Należy koniecznie się nad tym zastanowić ?
W końcu trzeba przecież wiedzieć kogo się ma za sąsiada i z kim się dzieli chlebem…

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika arieltiamson

20-07-2014 [10:27] - arieltiamson | Link:

Polacy wybierajac Tuska pokazali, ze olewaja historie i zwisa im fakt, ze dziadek Tuska strzelal do Polakow w czasaie II Wojny Swiatowej.
Najwieksze zaslugi dla Tuska na tym polu zawdzieczamy Kaczynskim, ktorzy po upublicznieniu tego faktu od razu zlinczowali Kurskiego pokazujac tym samym spoleczenstwu, ze dla PiS-u polskosc nic nie znaczy. Ludzie tego nie zapomna PiSowi nigdy, a jego podlizywanie sie i wykorzystywanie wiary i polskosci jest patrzac na tamte wydarzenia po prostu smieszne i groteskowe na zasadzie jak trwoga to do Boga.
Po 25 latach tzw wolnosci nikt z politykow nie stara sie o to, zeby Polak zarabial tyle samo, co Niemiec. Ilu lat jeszcze trzeba? Przeciez ceny w obu krajach sa takie same.
Polskosc to rasizm zwany zamiennie patriotyzmem i albo bedziemy z niego korzystac we wlasciwy sposob, albo o tej polskosci mozemy zapomniec. Nie wstydzmy sie swojej rasy plujac na inne tak jak to one robia z nasza. Ograniczajmy inne religie na wzor Arabii Saudyjskiej i wprowdzmy kare smierci.
Wprowadzmy prawo mowiace, ze jezeli dany dowod swiadczy o popelnieniu przestepstwa to nie ma znaczenie na jakiej drodze ten dowod powstal. Uznajmy, ze czlowiekiem jest istota powstala w dniu poczecia.
A przede wszystkim karajmy surowo obcokrajowcow popelniajacych wykroczenia i przestepstwa w Polsce np. niemieckich kierowcow.

Obrazek użytkownika Ptr

20-07-2014 [11:54] - Ptr | Link:

Kryzys polskości zaczął się jeszcze w czasach saskich. Później był oświeceniowy kosmopolityzm, Targowica i zabory. Tam stopniowo różni "Wokulscy" przygotowywali grunt pod to co widać w "Ziemi Obiecanej". Mianowicie,żę Polak jest już sprowadzony do pozycji "na doczepkę" do dwóch innych graczy, w warunkach rosyjskiej administracji. Polskość przywróciła dopiero II Rzeczpospolita.
Co można powiedzieć o byłych zaboracach ? Nie zaakceptują polskości w Polsce. Popierają tylko swoich stronników, przyjaciól Niemiec, Rosji ... Ludzi wspierających ich kulturę , punkt widzenia, ich interesy. To co Polacy uznają w swoim kraju za złe, oni w swojej prasie ( oraz gadzinowej )opisują jako porządane.To co Polacy czczą - oni bezczeszczą. Zabójcy I i II Rzeczpospolitej nigdy nie będą naszymi przyjaciółmi. Oni nie chcą nimi być.

Obrazek użytkownika KAROL NAWROZ

20-07-2014 [15:12] - KAROL NAWROZ | Link:

Tak to prawda......... jest zarazliwa ;)

Rzeczpospolita,Panstwo Polskie,jest WROGIEM POLAKOW gdzie najwiekszy problem w POLSCE widzi sie w tym ze jest tutaj za duzo POLAKOW!!!!

Polski sukces gospodarczy po 1989 roku zostal okupiony niewolnicza praca i jest to nadal konsekwentnie kontynuowane a wszelkie zachowania ,,niewolnikow,,zwiazane z poczuciem narodweo ducha burza ten moherowy lad i porzadek .

TAK DLUGO JAK W POLSCE SLOWO ,,ANTYSEMITYZM,,ZAMYKA USTA UCZCIWYM POLAKOM
TAK DLUGO POLSKA BEDZIE KONAC!!!!
TAK DLUGO BEDZIEMY SAMI Z WLASNEJ WOLI NIEWOLNIKAMI WE WLASNEJ DUSZY

TO NIE UCZCIWI POLACY SA WNNI NIENAWISCI WOBEC NIEUCZCIWYCH ZYDOW!!!
ANTYSEMITYZM I SYJONIZM ISTNIEJE ALE TO LICHWA I UCZYNIENIE Z NIEJ PRAWA JEST PRZESTEPSTWEM A NIE PIETNOWANIE TEGO!!!!
,,KAROL NAWROZ,,