Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

APEL – Pomóżmy Tuskowi !

jazgdyni, 20.06.2014
 
 
Drodzy Koledzy Blogerzy! I wy Wspaniali Redaktorzy!
Oraz nasi cierpliwi i wyrozumiali Czytelnicy!
 
Pomóżmy Tuskowi odejść!
Ruszmy dupy od komputerów, jak by powiedział twardy Belka.
 
Patriotyczna młodzież Warszawy organizuje we wtorek protest.
Podobnie młodzi ludzie z Krakowa.
 
A czy w twoim mieście będzie ktoś protestować?
Nikt nic nie organizuje?
Wszyscy kochają Tuska i jego ferajnę?
 
Chodźmy wszyscy we wtorek na spacer!
Spotkajmy się w jednym miejscu!
 
Może sobie poskaczemy i pośpiewamy.
 
 
CO WY NA TO?
 
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 4670
Domyślny avatar

xena2012

20.06.2014 18:53

a jak pogoda nie dopisze to co z tą pomocą?
jazgdyni

jazgdyni

20.06.2014 20:06

Dodane przez xena2012 w odpowiedzi na a jak pogoda nie dopisze to

Jak Napoleon szedł na Moskwę, to jaką miał pogodę ???
TomUSAAplus

TomUSAAplus

21.06.2014 03:58

Dodane przez jazgdyni w odpowiedzi na Jak Napoleon szedł na Moskwę,

a jak wracał! to były saneczki dopiero!
Domyślny avatar

Jan Własnowolny

20.06.2014 20:01

Nadzieja w nas ***** youtube.com ***
Domyślny avatar

Zyndramek

21.06.2014 12:24

Niniejszym uprasza się szanownych demonstrantów o: Zanim zaczniecie wykrzykiwać "Kończ Donald, wstydu oszczędź", przypomnijcie sobie, proszę, z podstawówki, w jakich okolicznościach padła fraza "Kończ Waść, wstydu oszczędź" i jaką w istocie ten zwrot wyraża prośbę. Jeśli nie dokonacie tej retrospekcji, to osoby z maturą, albo choćby z uczciwym świadectwem ukończenia edukacji elementarnej, mogą nie zrozumieć Waszych, Szanowni Prawicowcy, intencji. zdrawiam (klawisze "p" i "o" "niewiedzieć czemu sie zblokowały")
jazgdyni
Nazwa bloga:
Żadnej bieżączki i propagandy
Zawód:
inżynier elektronik, oficer ETO (statki offshore), obecnie zasłużenie odpoczywa
Miasto:
Gdynia

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 1, 157
Liczba wyświetleń: 8,963,539
Liczba komentarzy: 32,587

Ostatnie wpisy blogera

  • Czyżby wreszcie? Budowa IV RP start!
  • Boski nekar – eliksir życia
  • Wreszcie to się stało

Moje ostatnie komentarze

  •  Ciekawe.
  • @paparazziPapaFakt, niestety swoje lata mam. Mimo tego, jak się przekonał o tym jeden naćpany gangus, całkiem niedawno, gdy złapałem go w precyzyjnym miejscu, że aż uklęknął i błagał o łaskę. I mam…
  •       @Ula UjejskaCześć Ulu. Jakże miło cię ponownie widać. Mam nadzieję, że ze zdrowiem wszystko w porządku?Widzisz, moi przodkowie to kresy. Czyli Rzeczpospolita ON.…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • PROWOKATOR
  • Czego my nie wiemy, choć powinniśmy wiedzieć.
  • Mafia powstała w Trójmieście. Tak, jak obecny rząd.

Ostatnio komentowane

  • EsaurGappa, youtu.beSzczurze lądowy to dla ciebie!
  • EsaurGappa, Mhhhhh.
  • EsaurGappa, Właśnie widziałem nagranie z Belfastu gdzie morderca z Sudanu na oczach Irlandczyków mordował ich rodaka,z tego filmiku wynika że miejscowi byli bezbronni,a najstarszy z nich jakiś gość 60 + jako…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności