Kto nadmuchał Korwina ?

Ze dwie dekady "facet z muszką" miał 1%- 2%. W ostatnich miesiącach zaczeło wzrastać  3,4,5,6 no i ostatecznie do ponad 7% . To nie wyliczenia wskazań alkomatu ani powiększającego się obwodu mięśnia piwnego. To galopujące w ostatnich miesiącach poparcie dla Jej Królewskiej Mości, (fanfary....) Janusza Korwin Mikkego. Wzrastanie to może i zaskoczyło wielu , lecz prawa matematyki (na którą mam alergię)  wyciszyły nasze zdziwienie. Tak jak po nocy przychodzi dzień, tak po liczbie 2 następuje liczba 3, następnie 4,5,6 i 7.  Czyli wszystko OK.

Wszystko OK. ale ta moja alergia do cyferek podpowiada mi inne rozwiązania. To nie matematyka lecz fizyka miała swój wkład w sukces wyborczy Janusza Korwina Mikkiego. I nie liczenie lecz nadmuchiwanie przyczyniło się zaskakującego sukcesu faceta paradującego w muszce.

Czy do tego nadmuchiwania była potrzebna słomka? Czy może wystarczył odpowiednio wcześniej "nadmuchany" facet w krawacie? Czy ten facet swoimi filmikami na YouTube "wyhodował" nowych wyznawców Mikkiemu ?

To mówię ja, ironiczny anglosas. Mówię jak jest...

Grzegorz Jarzębski. 

  ps. . Mam facebooka. Znaleść mnie można a nawet "zaprzyjaznić"  *  tu :
http://www.facebook.com/grzego... 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika marsie

03-06-2014 [00:43] - marsie | Link:

Dmuchają, jak diabli. Na onecie na pytanie - czy w najbliższych wyborach zagłosujesz na JKM, 80 procent publiczności odpowiada tak! Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

03-06-2014 [02:01] - ironiczny anglosas | Link:

To nie było dmuchanie, to był efekt dmuchania...
Co do Onetu przemilczę. Jednak, to onet jako pierwszy zgłosił się do mnie po ostatniej mojej notce... 

Obrazek użytkownika Janko Walski

03-06-2014 [00:51] - Janko Walski | Link:

Nadmuchał? Dlaczego czas dokonany?
Pytanie brzmi: kto dmucha Janusza k. Mikke?

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

03-06-2014 [01:05] - ironiczny anglosas | Link:

Czas przeszły jest właściwy. Dmuchanie postępuje dalej, tyle że teraz to już i Korwin dmucha. Dmucha swoich wyborców i nie chodzi o fizyczne dmuchanie. To dmuchanie jest ...   erotyczne.

Obrazek użytkownika Janko Walski

03-06-2014 [01:47] - Janko Walski | Link:

J k. M dmuchany jest cyklicznie. Co ubekistanowi grunt pod nogami się obsunie, idzie na strych wyjmuje sflaczałego J k. M. i dmucha. Ile to już razy?

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

03-06-2014 [02:10] - ironiczny anglosas | Link:

Masz rację. Nadmuchiwany od zawsze ale tym razem wyjątkowo skutecznie. Dlatego zastanawiałem się jak tym gnojkom udało się nadmuchać go do ponad 7%. Wnioski z moich przemyśleń są  wstrząsające...  "Mówi jak jest" to projekt powstały 2 lata temu.   POZDRAWIAM SERDECZNIE!!!  ironiczny anglosas

Obrazek użytkownika emilian58

03-06-2014 [01:33] - emilian58 | Link:

Ja odPOwiem.Bo to jest tak stary trzyma a młody dmucha!

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

03-06-2014 [08:06] - Teresa Bochwic | Link:

Bez słomki nie daloby sie. Sama reklama nie powoduje wzrostu sprzedaży o 300 procent, szczególnie że z ostrożności (nie procesowej, nie, a moze i tak) w mediach głównie go krytykowano, za to bez przerwy.
W socjologii nie ma takich cudów, że z 1 proc. rośnie się w tydzień do 7. Chyba, że są to wybory prezydenckie z nagła ogloszone i trzeba wybrać z dwoch. To wtedy tak.
A w jakiej sprawie zwrocił się do Pana onet?

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

03-06-2014 [11:10] - ironiczny anglosas | Link:

Słomka nazywała się  Mariusz Max Kolonko. To jego miałem na myśli pisząc o panu w krawacie, wcześniej nadmuchanym. To Max swoimi filmikami na You Tube "wyhodował" nowych wyznawców Mikkiemu.
Onet  poprosił o więcej szczegółów w związku z moją ostatnią notką.
POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! ironiczny anglosas

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

03-06-2014 [08:53] - NASZ_HENRY | Link:

Trzeba jeszcze wiedzieć kiedy dmuchać. W JKMa tylko jak jest niska frekwencja wyborcza ;-)

Obrazek użytkownika kptnemo

03-06-2014 [13:32] - kptnemo | Link:

Można sobie robić kpiny, ale sprawa jest poważna. Oczywiście, gdyby nie wsparcie odpowiednich sił w mediach JKM by nie istniał. Co innego natomiast idee polityczne i ekonomiczne, które pomiędzy rozmaitymi ekscesami JKM prezentuje. Tu nie trzeba nikogo mamić, oszukiwać, hodować itp, jak starają się to przedstawić konkurenci polityczni i troskliwe, "prawicowe" media. "Korwinizm" jest po prostu atrakcyjny i wydaje się jedyną alternatywą dla części młodego pokolenia, które nie chce płacić długów po III RP.

Obrazek użytkownika minimax

03-06-2014 [14:03] - minimax | Link:

Czy JKM ulegal inflacji, czy tez nie - przekonamy sie jak za kazdym razem - sprawdzajac czy deklaracje pokryja sie z osiagnietymi celami.
Czyli jak zwykle - po owocach ich poznacie je. Nic nowego pod sloncem. Nihil novi sub sole.