Apel do blogerów i czytelników

Wszystkie grupy społecznie AK-tywne działają na rzecz swojej społeczności i Polski . My piszemy o sprawach ważnych dla Polski i otaczającej nas „rzeczywistości „ . Piszemy z potrzeby serca . Chciałbym poznać państwa opinię o pomyśle który poniżej zaprezentuję  i jej poparcie lub poddanie konstruktywnej kryrtyce . W wojnie propagandowej potrzebne są pieniądze i jeszcze raz pieniądze . Większość elektoratu prawicowego to ludzie ze średnimi portfelami ,jednakże by wygrać bitwę o Polskę musimy mieć kasę .Musimy mieć środki na bilbordy , na spoty reklamowe , na bibułę a także na koszty sadowe dla pozywanych działaczy prawicy . Możemy też sami nazbierać na fundusz pomocowy dla naszych bohaterów . Przy wspólnej akcji blogerów i czytelników możemy wspomagać niezależne media . Proponuję zatem wybory na Niezależnej i powołanie komitetu organizacyjnego  z grona blogerów i czytelników Komitet zajmie się koordynacją akcji  utworzenia fundacji ( nazwa fundacji do uzgodnienia) której celami statutowymi będą cele w/w wymienione .Elektorat prawicy to ok. 7 milionów ludzi , wystarczy że 1 milion miesięcznie wpłaci 10 zł a będziemy dysponowali funduszem 10 milionów złotych miesięcznie .To pozwoli na wspomożenie działań w ODZYSKANIU POLSKI . Możemy za ta kasę zorganizować 16 oddziałów regionalnych , zatrudnić ludzi na etat , zatrudnić i opłacić prawników . Możemy postawić setki bilbordów a także wyprodukować spoty dla Polski . Nasi przeciwnicy mają dostęp do „płatników” a ich funkcjonariusze co miesiąc odprowadzają składki na PO. My działając społecznie musimy stanąć na wysokości zadania i nie wstydzić się rozmawiać o pieniądzach . Społecznie i z potrzeby serca działamy od wielu lat , czas zacząć zwyciężać . MUSIMY SOBIE KUPIĆ WOLNOŚĆ .Jak zbierać pieniądze? Nie wiem jakie są koszty akcji sms-owej ale wydaję mi się że będzie to najprostsza metoda . Żeby wygrać musimy mieć możliwość szeroko propagować nasze idee i wspomagać już istniejące . Ciekaw jestem państwa opinii na ten pomysł byśmy mieli środki na obronę naszej Polski  i naszych tradycji .
Tradycja
„Pytasz dlaczego? No, bo tradycją nazwać niczego nie możesz. I nie możesz uchwałą specjalną zarządzić, ani jej ustanowić. Kto inaczej sądzi, świeci jak zgasła świeczka na słonecznym dworzu! Tradycja to dąb, który tysiąc lat rósł w górę. Niech nikt kiełka małego z dębem nie przymierza! Tradycja naszych dziejów jest warownym murem. To jest właśnie kolęda, świąteczna wieczerza, to jest ludu śpiewanie, to jest ojców mowa, to jest nasza historia, której się nie zmieni. A to co dookoła powstaje od nowa, to jest nasza codzienność, w której my żyjemy.”

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika kat

18-05-2014 [11:08] - kat | Link:

jeśli spodoba się państwu pomysł to proszę ten apel przekazywać i zamieszczać wszędzie celem popularyzacji

Obrazek użytkownika DOBOSZ

18-05-2014 [13:27] - DOBOSZ | Link:

mnie się pomysł podoba
pozdrawiam

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

18-05-2014 [11:40] - NASZ_HENRY | Link:

Drogi@Kacie
Najlepiej idą te interesy, które robi się najciszej ;-)

Obrazek użytkownika kat

18-05-2014 [12:05] - kat | Link:

Nasz Henry
ale to nie są interesy .... stać nas na stworzenie husarii internetowej ....pozdrówka

Obrazek użytkownika Wiewiórskiinzynier

18-05-2014 [12:51] - Wiewiórskiinzynier | Link:

Prawo do "logo",czyli wykup (logo,badz symbolu) przykladowo zaklad fryzjerski,zaprzyjazniony,umieszcza sobie taki znaczek ,gdzies na polce,witrynie,scianie,a moze w szatni,gdzie komu pasuje.Za prawo do korzystania z logo np"Nowa P" jakoś opracowany graficznie ,placi jednorazowo,badz systematycznie jakas oplate przeznaczana na taka dzialalnosc,o ktorej piszesz.Moje zdanie znasz,juz bardzo dawno temu zglaszalem potrzebe zorganizowania gospodarczego,opartego na wspolpracy handlowo-uslugowej zaprzyjaznionych podmiotów i konsumentów."Syndykat" o nazwie "KOMÓRKA".Każda "Komórka" otrzymuje numer stosowny do województwa,zaspół koordynujący prowadzi baze danych ,danych o ofertach i zapotrzebowaniu ,kojarzac komorki z wojewodztwa a w razie potrzeby ponad wojewodztwami,przy czym mozna zastosowac sie do podzialu 49 wojewodztw,dla ulatwienia.

Obrazek użytkownika annakon

18-05-2014 [13:45] - annakon | Link:

Pomysł dobry i konieczny ale wymagajacy ciszy i rozgłosu jednocześnie - co za paradoks . Powtórka z "rozrywki" lat 80-tych a może przeżyjmy to jeszcze raz?

Obrazek użytkownika wandaherbert

18-05-2014 [14:10] - wandaherbert | Link:

Bardzo dobry pomysl by ruszyć z miejsca.Trochę bedzie trudnosci , jak zawsze na początku ,ale problemy trzeba pokonywać.Myslę ,ze 10zl to dla nawet pensji[1800],jak moja, nie będzie problemem.Popieram i pozdrawiam

Obrazek użytkownika waldemarud

18-05-2014 [14:26] - waldemarud | Link:

Popieram inicjatywę bezwarunkowo.Mogę zadeklarować niewielką sumę comiesięczną z moich niewielkich dochodów comiesięcznych.Jestem rocznik 56 ,nie oczekuję wielkich zmian w moim życiu,lecz chciałbym ,aby moje wnuki poznały co znaczy wolność i niezawisłość w wolnym i niezawisłym kraju.

Obrazek użytkownika jasimalgosia

18-05-2014 [15:36] - jasimalgosia | Link:

super pomysl. Jest jeszcze duzo ludzi, ktorzy w ogole nie wiedza, ze jest cos takiego jak GP. Jest swiadoma i aktywna polonia za granica, ale np. w moim miescie w Niemczech "Inicjatywa partnerstwa z Polska" ( dostaje kase z MSZ) "dba" o swiadomosc zapraszajac Michnika, Bartoszewskiego, itp. i urabia sobie ludzi.
Jak znajdzie sie jeden myslacy i probuje go namowic, zebysmy cos dla przeciwwagi uswiadamiajacego zorganizowali to slysze: i co ty chcesz osiagnac i idzie ogladac Ranczo, czy co to tam jest na top liscie.

Na stronie ambasady jest lista korespondentow zagranicznych w PL, nie wiem czy "nasi" probuja sie z nimi kontaktowac i im prawdziwe informacje podsylac. Owi korespondenci robia nam bardzo zla robote. Pod koniec roku nawet w lokalnej gazecie ukazal sie artykol jak to "Polacy identyfikuja sie ze swoim wybawca Bolkiem i jaki swietny film o nim zrobili.
A Bolek jest ciagle ich ojcem i teraz choc szanse sa nikle zrobi wszystko, by stocznie ratowac, bo kiedys mial jeszcze mniejsze szanse i tez wygral... wiec zobaczymy." I taki polonijny leming mysly, ze Bolek dalej dla kraju walczy, a nie ze jest Bolek.

Obrazek użytkownika anka1958

09-07-2014 [20:49] - anka1958 | Link:

Tez mieszkam za granicą,"trochę" dalej niz Ty , ale co tydzień mam W SIECI, DO RZECZY, miesięczniki obu zespołów HISTORIA ,GAZETE POLSKĄ,trafi sie też NOWE PAŃSTWO,TV REPUBLIKA od pierwszego wejscia na satelite polsatu.Troche trzeba sie wysilic,żeby miec POLSKIE wiadomosci z Polski. A co do ambasady to tam sie idzie tylko wtedy jak trzeba wymienić paszport albo w sprawach typowo urzędowych,i jeszcze żeby im namieszac przy powołaniu komisji wyborczych,nic wiecej.Wszystkie stowarzyszenia sa opłaczane z rzadowej kasy/z tego co sikorskiemu zostanie po chlaniu z kolesiami/,wiec trudno liczyc na cokolwiek dobrego i ich strony. Powołanie fundacji bardzo dobrym pomysłem,bede wpłacac,

Obrazek użytkownika Szamanka

18-05-2014 [15:42] - Szamanka | Link:

Zgoda, kacie. Pomóc możemy w każdej formie. Przed wyborami nie zdążymy tyle uzbierać, by kupić miejsca na bilbordy i plakaty.
Najbezpieczniejsza byłaby fundacja. Nazwa do ustalenia a przezroczyste rozliczenia są tu do obowiązkowe.
Z taką inicjatywą zdążymy przed wyborami do polskiego sejmu.
Takie przedsięwzięcia należy jednak omawiać na spotkaniach realnych, nie wirtualnych.
Ogłoś zjazd kilkudziesięciu blogerów, głównie prawników i ekonomistów.
I wtedy można ruszyć/.
Pozdrawiam i gratuluję pomysłu.

Obrazek użytkownika dalan

18-05-2014 [20:02] - dalan | Link:

Popieram i jestem gotow ja i moi bliscy wspierac co miesiac kwota 10 zl cel o ktorym Kacie piszesz.

Obrazek użytkownika kat

18-05-2014 [22:37] - kat | Link:

Kochani
dziękuję za poparcie, kłaniam się wam nisko. Jako człek uparty doprowadzę pomysł do końca , musimy mieć ta kasę dla Polski . Niebawem ciag dalszy...pozdrówka i 3MAJCIE SIĘ CIEPŁO

Obrazek użytkownika angela

18-05-2014 [23:38] - angela | Link:

A z zagranicy jak zaplacic?

Obrazek użytkownika emilian58

19-05-2014 [00:11] - emilian58 | Link:

Pewnie że bardzo dobry pomysł!A gdy się wszystko powiedzie jak należy to i następne pomysły się znajdą!Wreszcie trzeba zacząć realnie walczyć ze złem.

Obrazek użytkownika irek londyn

19-05-2014 [00:56] - irek londyn | Link:

witaj Kacie...ja moge wplacac £10 co miesiac

Obrazek użytkownika haha

19-05-2014 [23:07] - haha | Link:

Witaj Kacie,świetny pomysł,serdecznie pozdrawiam.