Panie Czarnecki, Panie Kuźmiuk. "Polska 50+" nadchodzi !

Panie Czarnecki i Panie Kuźmiuk!!!  Przyszła Partia "Polska 50+" czeka?

Działajcie, a nie  tylko piszcie i  krytykujcie! Jakie macie Panowie  propozycje i jakie  rozwiązania dla Polski na dzisiaj??? Mnie nie interesuje to, co robi PO!!!
Chcemy  wiedzieć, co robi PiS dla przyszłości Polski  i co MY mamy  robić (może to wiemy, tylko to należy wszystko dobrze zorganizować i ukierunkować).   My  zwolennicy PiS chcemy, pragniemy i pożądamy NASZEJ POLSKI i  żeby Polska była  wreszcie Polską!!!. Należy jednoczyć organizacje, stowarzyszenia, myśli, filozofie, młodych i starszych... dla POLSKI!!! 

Proszę  Panów o stanowisko w tej sprawie!!!

I nie pomylę się bardzo na pewno, jeśli założę, że nie otrzymam  żadnej odpowiedzi!!! Taki jest już wasz (małe litery)  zwyczaj, żeby nie odpowiadać na  Nasze pisma !!!

Roman Andrzej Śniady, dr inż.

P.S. Kochani 50+,  wśród  Nas jest najwięcej bezrobotnych, ja też nim jestem,. a może załóżmy własną partię ??? Partia " Polska 50+" ???
mój e-mail: ekodoradca@o2.pl....??? Co myślicie, o tym pomyśle!!! bez dopływu świeżej, politycznej  krwi, nic się raczej  nie zmieni w Polsce!!!

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika JNZ

11-03-2014 [15:32] - JNZ | Link:

Pan chce wystraszyć tych dwóch blogerów?

Obrazek użytkownika Jan Własnowolny

11-03-2014 [11:20] - Jan Własnowolny | Link:

Brawo ! Moje uznanie, a myślę

że nie tylko moje.

POPIERAM i apeluję do Blogierów,

którym los tego kraju nie

siedzi w kieszeni

o wskazanie naszym

wybrańcom właściwej drogi.

Obrazek użytkownika wandaherbert

11-03-2014 [12:46] - wandaherbert | Link:

dlaczego nie lubi Pan ,jak Panowie Czarnecki i Kuzmiuk piszą krytyczne teksty-bo są pod adresem rządu .Widać ,że zdenerwowaly Pana ich tytuły :Beszczelnośc rządzoncych... i Walki frakcyjne w PO.Co za tupet ci panowie mają. Premier krytykuje Putina ,Prezydent też ,a oni krytykują rząd i PO-zamiast chwalic i proponować rozwiązania,ktore podobaly by się Premierowi i Prezydentowi

Obrazek użytkownika Temu Misiu

11-03-2014 [13:53] - Temu Misiu | Link:

Ja myślałem, że to zwyczajny wrestling o pool position w wyborach.
Ale pan z ODR-u zedytował się i zamierza wywrócić europejską scenę polityczną... jak skibę na polu.
Czy zamierza rolę i plon swej pracy użyźnić za pomocą tych dwóch "inkryminowany" panów (Cz. i K.), którzy to obrzydzają nam tu teletumańską sielankę od lat.
Bez lęku wypada życzyć powodzenia - niedaleko pada owoc od rozrzutnika...

Obrazek użytkownika RobertJerzy

11-03-2014 [14:56] - RobertJerzy | Link:

proponuje założenie "własnej partii". Jeżeli dobrze zrozumiałem, to jest właśnie "propozycja i rozwiązanie dla Polski na dzisiaj". Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo!

Obrazek użytkownika PiS be with you

12-03-2014 [04:47] - PiS be with you | Link:

Panie Romanie Andrzeju Śniady, dr inż.

tytul dr inż. to nie wszystko, czasem trzeba uzywac glowy i nie kompromitowac sie. Idiotow w Partii Obludy jest wystarczajaco, a Pan chce dolaczyc do nich, zakladajac nowa partie 50+ ?
Moze Pan poda swoj program dla tej nowej partii? PiS od dawna spotyka sie ze spoleczenstwem i przedstawia swoje postulaty. Rozumiem ze nie wszedzie Pan moze dojechac, ale wystarczy wejsc na PiSu strone i troche poczytac. Sluze linka jezeli jest to za trudne dla Pana ja znalesc : http://www.alternatywapis.pl/ no ale jezeli jest to za trudne, to jak Pan chce zalozyc nowa partie... czy to tez nie bedzie POnad Pana mozliwosciami?

Polska nie potrzebuje nowych partii, ale jedna silna, ktora raz na zawsze odsunie zaprzancow, kolaborantow i zdrajcow od wladzy....

Obrazek użytkownika takijeden

12-03-2014 [09:22] - takijeden | Link:

"" My zwolennicy PiS chcemy (...) żeby Polska była wreszcie Polską,
(...) Należy jednoczyć.... dla POLSKI ""

"" załóżmy własną partię ??? Partia " Polska 50+" ? ""

"I nie pomylę się bardzo na pewno, jeśli założę, że nie otrzymam żadnej odpowiedzi!!! Taki jest już wasz (małe litery) zwyczaj, żeby nie odpowiadać na Nasze pisma !!! ""

- czy ta ilosc wykrzyknikow ma odzwierciedlac podnoszenie glosu?
- " na Nasze pisma" .. pisze Pan pod swoim nazwiskiem ? O sobie w liczbie mnogiej?

-" że nie otrzymam żadnej odpowiedzi!!!" a ja sie nawet ciesze .. ze obaj Panowie maja na tyle oleju w glowie
ze nie odpowiadaja na tanie zaczepki i nie odpisuja byle komu.

"??? Co myślicie, o tym pomyśle!!!"

- po lekturze wszystkich odpowiedzi pod Panskim tekstem .. tendencja jest chyba oczywista?

Obrazek użytkownika za miedzy

12-03-2014 [09:36] - za miedzy | Link:

Masz Pan swoje lata a doczepiłeś się Pan Pana Kuźmiuka i Czarneckiego. Partii ci u nas dostatek co Polak to partia.
Ja osobiście oczekuję od Pis-u takiej prostej rzeczy jak dążenie w kierunku zjednoczenia prawicy, dogadanie się powieszenia na kołku jakiś urazów itp. Tylko zjednoczona prawica może coś zrobić w Polsce. A co mamy na dzień dzisiejszy? PIS poparcie w granicach 30% a reszta bandy - Partia Oszustów 25%, Sojusz Lewych dochodów 15%, Ruchersi członka z Biłgoraja 7%, Zielona Zaraza 6%. Banda się dogada. Tylko zjednoczenie prawicy może coś zmienić. I o to właśnie trzeba pytać.