Wystarczy 20 000 zdecydowanych.

Wystarczy 20 000 zdecydowanych aby sowiecki potwór dostał w dupę . Pytanie tylko brzmi czy w Polsce znajdzie się 20 000 ZDECYDOWANYCH? Moim zdaniem mimo całej POlszewickiej  POpagandy Polska jest w stanie wystawić nie 20 000 a 100 000 tysięczną armię ZDECYDOWANYCH!!! ,kraj moich przodków ma w sobie ten potencjał energii , który jeszcze nie raz zadziwi komuchów i eurokomuchów . Ten czas który nadchodzi będzie należał do ludzi zdecydowanych . Do ludzi którzy nigdy nie będą niewolnikami . To czas wolnych ludzi dążących do kraju w którym będą mogli normalnie żyć . My nie kłaniamy się kaPO obozowym , my nie stroimy głupawych uśmieszków do prześladowców . My potrafimy dać w pysk zaprzańcom i zdrajcom. My Polacy potrafimy w trudnym czasie SIĘ ZACHOWAĆ!!! Na pohybel KOMUNIE I JEJ SLUGUSOM. Na Pohybel!!! Już najwyższy czas żeby wprowadzić w życie słowa poety „ a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści” . Bawi mnie ideologizowanie Rosji jako mocarstwa . To banda pijaków i złodziei !!! W Gruzji kradli nawet kaloryfery…. To flanele ludzkie zapijaczone . Wystarczy się sprzeciwić a będą sp….lać do swojego zasranego kraiku ….. Dlatego uważam że rok 2014 powinien być rokiem POLSKIEGO MAJDANU . Czas  byśmy się dobrali do dupy agentom i sługusom Moskwy . czas obalić republikę OKRĄGŁEGO STOLU. Na POHYBEL KOMUNIE I PRECZ Z KOMUNĄ , PRECZ Z KOMUNĄ , PRECZ Z KOMUNĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika contessa

01-03-2014 [01:31] - contessa | Link:

rozpasania ?
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika andruch2001

01-03-2014 [02:08] - andruch2001 | Link:

W ten sam "dzwon "  bijemy Kacie  ....
Właśnie wstawiłem nowy tekst , jest w sam raz w "temacie" o którym i Ty piszesz ,,,
Ja również uważam , że pora budzić "śpiących rycerzy" ...

pozdrawiam

Obrazek użytkownika Szamanka

01-03-2014 [10:22] - Szamanka | Link:

Dziś ich armia nie wygląda lepiej, niż ta, która, śmierdząc kacapami i obdartymi szmatami na sobie, weszła do Lwowa w 1939.
Dalej za każdym żołnierzem stoi jeden z GRU, jak tamci, w płaszczach z angielskich sukien!

Tylko ci rodzimi sovieticusy są dla Polski nawet groźniejsi!

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

01-03-2014 [10:35] - Teresa Bochwic | Link:

Oni muszą być nie tylko zdecydowani. Oni muszą być wyszkoleni.

Obrazek użytkownika Jan Własnowolny

01-03-2014 [11:38] - Jan Własnowolny | Link:

Czy Pierwsza Kompania Kadrowa, w składzie stukilkudziesięciu strzelców,
zorganizowana przez Józefa Piłsudskiego
była dobrze wyszkolona ?

"Nie może być dobrze w państwie,
----------------- gdzie jest za dużo nieprawości"

to słowa Józefa Piłsudskiego, jakże bardzo znienawidzonego,
wyszydzanego i zakazanego przez towarzyszy komunistów.
A to dlatego, że nie zginał karku przed imperialistycznym tronem moskiewskim.

Chwała Jerzemu Waldorffowi, że zdołał doprowadzić do tego,
aby godny Józefowi Piłsudskiemu pomnik stanął tuż przy Belwederze,
gdyż ten wystawiony przez towarzystwo wzajemnej adoracji
na Placu Piłsudskiego przypomina - jak twierdził Waldorff - " parkingowego".

Polsce potrzeba drugiego Piłsudskiego, który

zdrajcom, złodziejom i mordercom
oraz sprzymierzeńcom
sovieckich ubeków
i głównego nurtu ścieków

pokaże gdzie ich miejsce.

Obrazek użytkownika marco.kon

01-03-2014 [12:27] - marco.kon | Link:

Obrazek użytkownika smieciu

01-03-2014 [10:38] - smieciu | Link:

Ma dostawać w ryja za 10 mln leniwych konformistów mających wszystko gdzieś?
To tu leży przyczyna marazmu. Historia uczy że na plecach tych co przelewali krew do władzy dochodzą różne sprzedajne łajzy i wszystko się powtarza.
Ci co walczą nie idą na kompromisy. To oznacza PRAWDZIWĄ walkę, REWOLUCJĘ, której boi się większość ludzi. Dlatego większość w kluczowym momencie zawsze poprze jakiś zgniły kompromis i zdrajców.
Nie wiem czy jest sens walki za wszystkich. Lepiej zebrać się w tych 100 tys. ludzi i wywalczyć kawałek Polski dla siebie. Dla tych 100 tys.

Obrazek użytkownika stokolesny

01-03-2014 [12:58] - stokolesny | Link:

Święte słowa
z poważaniem
stokolesny

Obrazek użytkownika kwintesencja

01-03-2014 [10:39] - kwintesencja | Link:

300 "Spartan"? Już niedługo będzie sprawdzian świadomości Polaków. Jak ten sprawdzian wypadnie? Teraz mamy jeszcze czas by się dobrze przygotować. Tak niewiele potrzeba, trzeba tylko chcieć i decydować swoim rozumem a nie czyimś poglądem. 15 milionom Polakom trzeba życzyć powrotu na łono Ojczyzny, by nie byli jej - tylko grabarzami.

Obrazek użytkownika stokolesny

01-03-2014 [11:58] - stokolesny | Link:

Szanowny Kacie!!!
Wdzięczny jestem za za te słowa prawdy i otuchy, jednak jak powszechnie wiadomo w roku wyborów samorządowych, a także w roku poprzedzających wybory parlamentarne, to nie najlepsze rozwiązanie, albowiem ci potworni dranie tylko na to czekają.

W tym Cudownym Kraju nad Wisłą przez ostatnie lata wydarzyło się tyle udokumentowanej krzywdy i podłości ze strony władzy publicznej w wielu dziedzinach życia społecznego, że trzeba tę krzywdę wykrzyczeć w formie krótkich filmów, podać do publicznej wiadomości, tworząc stronę społecznościową w internecie, mam wiele argumentów w tej kwestii i jestem do dyspozycji, jeżeli ktoś podejmie się utworzenia takiej strony
pozdrawiam
stokolesny

Obrazek użytkownika marco.kon

01-03-2014 [12:42] - marco.kon | Link:

naiwnością lub co gorsza celowym działaniem piszącego.

Obrazek użytkownika marco.kon

01-03-2014 [12:44] - marco.kon | Link:

Napisz gdzie Ty chcesz znaleźć te 100 000 czy nawet 20 000 zdecydowanych i niezłomnych Polaków ? Pod czyim przywództwem ? To pytanie zadaję po raz koleiny. Na marszu niepodległości w Krakowie ? A może w Zaleszczykach ? Jedyną polską organizacją zdolną do mobilizacji młodzieży, jest Ruch Narodowy, zwalczany zaciekle przez wszystkie partie i media, z prawej i lewej strony. Brak wsparcia tego Ruchu przez PiS skutkuje tym że młodzież wzięła na przeczekanie, budując intensywnie swoje struktury, szkoląc swoich sympatyków nie tylko politycznie. Przyprawianie młodzieży z Ruchu Narodowego gęby faszystów, porównywanie ich do niemieckich nazistów na usługach Rosji jest wielkim błędem. Czytam i słyszę liczne głosy że liderzy Ruchu Narodowego startują w wyborach do jewrejskiego europarlamentu tylko w celu przypięcia się do jewrejskiej kasy, pomijając fakt że Ruch Narodowy, jako jedyny w Polsce jest jewrosceptyczny, chcący walczyć z jewropejską biurokracją chcącą zlikwidować państwa narodowe. Czy kandydaci do PE z innych partii idą tam w celu obrony polskich interesów ? NIE. Oni idą tam jako celebryci dla kasy ale na użytek własny. Jedynie kandydaci Ruchu Narodowego podpisali zobowiązania że przekażą minimum 50 % swoich poselskich uposażeń na cele rozwoju Ruchu Narodowego w Polsce. Jak dotąd cała organizacja tego ruchu jest finansowana przez członków i jego sympatyków.
Już od lat na forum szmonetu i w jego klubach nawoływałem do zorganizowania marszu gwiaździstego na Warszawę w celu oblężenia sejmu i uporczywego domagania się jego samorozwiązania ale wcześniej wymuszenia zmiany ordynacji wyborczej na większościową, zniesienia immunitetu poselskiego, ograniczenia liczby posłów, wprowadzenia możliwości ich odwoływania w drodze re4ferendów w okręgach wyborczych bez minimalnego limitu głosujących.
Chcesz Polskiego Majdanu ? Ok. Ale pod jakimi hasłami ? Brak odpowiedzi na to pytanie spowoduje że pies z kulawą nogą nie weźmie w tym udziału ?
http://www.youtube.com/watch?v...