RUSKIE SERWERY, WYLUDNIENIE POLSKI i VATICANUM III

Krótko bo nie mamy wiele czasu :-)

1. Oczywiście za chwilę wybory (do Parlamentu Europejskiego) i później też wybory (samorządowe) A RUSKIE SERWERY jak były tak są i "nasi" "wielcy przywódcy" NICZEGO w tej sprawie nie zrobili !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2. Aby Polskę do końca wyludnić Unia Europejska gotowa jest wraz z USA (lub odwrotnie USA wraz z Unią) wystąpi o przyznanie "Polakom" wiz do Stanów, co spowoduje niestety i oczywiście "spontaniczne" wyparowanie kolejnych milionów do USA - i tak rąsia w rąsię UE wraz z USA (lub odwrotnie USA wraz UE) wyludnią prywislinskij kraj by zająć się nim już na dobre wraz z umiłowanym partnerem strategiczno historycznym czyli Rosją - "nasi" "wielcy przywódcy" milczą (szkoda, że sami nie wyjadą i nie uwolnią nas od siebie)

3. Dochodzą do nas coraz bardziej złowieszcze informacje o tym w jak tragicznej sytuacji znajduje się "posoborowy Kościół" (poniżej szczegóły)
niewielu zdaje sobie sprawę, że te ankiety mogą być tylko po prostu PRETEKSTEM do konieczności zwołania VATICANUM III, który to sobór zwołany będzie z powodu tak jawnej konieczności zaradzenia złu a będzie kolejnym finalnym niszczeniem Kościoła świętego Matki naszej. I tak naiwniactwo i dobroduszność nasza pozwoli świadomie działającym bandytom na kolejną wojnę z tym, co dla nas najświętsze... (polecam książkę "Dom smagany wiatrem" (autorem jest słynny Malachi Martin), w której ukazane jest jak struktury zła umocowane w Kościele wykorzystując różnego rodzaju niewinne "ankiety" wykorzystują je by uruchomić następujące po sobie działania wymierzone w organizm i świętość Kościoła.

Pojawiły się już wyniki zbiorcze ankiet przedsynodalnych, jakich przeprowadzenie zlecił Papież Franciszek. Rezultaty te można nazwać śmiercią lub bankructwem posoborowia. Analogiczne pytania jak Ojciec Święty postawiła katolikom z wybranych krajów świata telewizja Univision z USA. Wyniki sondażu są druzgocące. Portal “Wirtualna Polska” ma rację: katolicy popierają Franciszka, ale nie doktrynę Kościoła.

Zacytujmy, z niewielkimi skrótami i zmianami, dane źródłowe:

Do najbardziej liberalnych na świecie zaliczają się według wyników sondażu katolicy hiszpańscy i francuscy, a najbardziej konserwatywne postawy reprezentują katolicy afrykańscy i na Filipinach.

78 procent wszystkich katolików opowiada się za stosowaniem środków antykoncepcyjnych niezgodnych z nauczaniem Kościoła. Stosowanie środków antykoncepcyjnych popiera ponad 90 proc. katolików w Argentynie, Kolumbii, Brazylii, Hiszpanii i Francji. Mniejsze poparcie dla tych środków wykazują na Filipinach (68 proc.), w Kongo (44 proc.) i Ugandzie (43 proc.). W USA stosuje je 79 proc. katolików. Za stosowaniem środków antykoncepcyjnych opowiada się 75 proc. polskich katolików.

Stanowisko Kościoła w kwestii wyświęcania kobiet na księży popiera 80 proc. katolików w Afryce i 76 proc. na Filipinach, 36 proc. w USA i 30 proc. w Europie, przy czym w Polsce – 53 proc., podczas gdy w Hiszpanii 17 proc.

Najbardziej kontrowersyjną kwestią pozostają małżeństwa homoseksualne: przeciwnych im jest 99 proc. katolików afrykańskich i 40 proc. w USA. Przeciwnych małżeństwom homoseksualnym jest 78 proc. katolików polskich, a 27 proc. hiszpańskich i 51 proc. francuskich.

19 proc. katolików w Europie i 30 proc. w Ameryce Łacińskiej zgadza się z nauką Kościoła w kwestii małżeństwa i z wykluczeniem komunii świętej katolików rozwiedzionych i żyjących w świeckim związku. Stosowanie VI i IX przykazania Bożego akceptuje 75 proc. katolików w krajach afrykańskich, podczas gdy np. we Francji 17 proc., w Hiszpanii – 12 proc., a w Polsce – 31 proc.

Za małżeństwem księży opowiada się 61 proc. polskich katolików, 73 proc. hiszpańskich, a francuskich – 86 proc. Odpowiednio za wyświęcaniem kobiet – 38 proc. w Polsce, 78 proc. w Hiszpanii i 83 proc. we Francji.

87 procent badanych uważa, że papież Franciszek świetnie sprawdza się jako zwierzchnik Kościoła. W marcu upłynie rok od czasu wybrania go w konklawe na następcę św. Piotra.

Badaniem objęto 12 036 katolików w Ameryce Łacińskiej (Argentynie, Brazylii, Kolumbii i Meksyku), Afryce (Republice Demokratycznej Konga, Ugandzie), Europie (Francji, Hiszpanii, we Włoszech i w Polsce), na Filipinach i w USA. W krajach tych mieszka 61 proc. wszystkich katolików, czyli 1,2 mld osób. Margines błędu badania przeprowadzonego przez ośrodek Bendixen & Amandi International wynosi 0,9 proc.

DOBREJ NOCY ŻYCZĘ ŚPIOCHOM pośród "naszych" umiłowanych przywódców zarówno świeckich jak i duchownych, z akcentem na tych świeckich, którzy wciąż uważają iż jesteśmy głupi od nich i że pójdziemy na wybory, podczas których głosy liczyć będą RUSKIE SERWERY (powtarzam się? a to przepraszam....)

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Magdalena

13-02-2014 [21:31] - Magdalena | Link:

1. Do USA? Po co?
2. Papież Franciszek i jego "poparcie" to zwykłe nieporozumienie tzw. katolików co to dowiadują się z telewizji o nauczaniu Kościoła i nie jest to tel wizja Trwam.
Kto przeczytał któryś z jego dokumentów wie, że nie ma się do żadnych liberalnych reform w KK.

Obrazek użytkownika Grzegorz Kniaziewicz

13-02-2014 [23:52] - Grzegorz Kniaziewicz | Link:

Do USA? po co?
Kochanie - po pracę, godziwe życie i inne takie ...
a do Europy to NIKT nie wyjechal po inne takie, czy wyjechalo jednak KILKA milionow MLODYCH Polakow ??? Kogo Magdalena chce usypiac??? Chcesz Magdaleno spac sobie to spij, ale nie przeszkadzaj jak sie inni chca obudzic (choc pozno i z reka w nocniku)

papiez Franciszek? Czytac dokumenty? Chyba nie czyta Magdalena ze zrozumieniem - a pseudoekumenicznych westchnien i klamstw w ostatnich dokumentach nie czytala Magdalena? A nie czytala Magdalena ostatnich klamstw o wspolnosci dazen i celow jakoby laczacych chrzescijan i wspolczesnych zydow? Tymczasem nie ma pomiedzy talmudystycznym wspolczesnym judaizmem a chrzescijanstwem ZADNEJ wspolnej sprawy tak jak nie moze byc wspolnoty pomiedzy klamstwem a prawda. Wspolczesny judaizm bowiem nie ma nic wspolnego z religia zydowska Mojzesza, Dawida, Matki Najswietszej, sw. piotra i innych, ktorzy wlasnie z racji prawdziwego dzieciectwa Abrahamowego przyjeli Pana Jezusa gdy tymczasem wspolczesni zydzi nic nie maja wspolnego ani z Mojzeszem ani z Abrahamem ani z religia Zydow Biblii, to jest religia talmudystyczna - propsze sobie poczytac klasykow pochodzenia zydowskiego, ktorzy o tym pisza n.p. w ksiazkach pt. "Przedsiebiorstwo holocaust", innego Żyda "Żydowskie dzeje i religia" lub amerykańskiego fantastycznego znawce tematu Hoffmana "Judaizm zdemaskowany" - o tej ksiazce pisal m.in St. Michalkiewicz.
Sa i inne wypowiedzi Franciszka wielce niepokojace i niejednoznaczne, pozniej prostowane przez jego rzecznika prasowego lub wypowiedzi szefa Jego osmioosobowej rady kardynalow skandaliczne i absolutnie sprzeczne z Magisterium Kosiola, ktore nie sa w zaden sposob przez Niego potepiane. Sa Jego umizgi do heretyka Hansa Keniga podczas srodowej audiencji generalnej

Mysle ze i ja i Magdalena i wszyscy inni powinnismy sie gorliwie modlic, najlepiej na Rozancu Swietym by Franciszek byl wierny Panu Jezusowi i swietej wierze katolickiej poza ktora NIE MA zbawienia
Spustoszenie spraw wiary ma o wiele glebsze znaczenie i o wiele wiecej znaczy niz to czy Paiez bedzie codziennie wypowiadal sie przeciw srodkom antykoncepcyjnym czy przeciw aborcji - to pozwola czynic kazdemu Papiezowi...

Dobranoc Magdaleno!

Obrazek użytkownika po zawodowce

13-02-2014 [21:58] - po zawodowce | Link:

ludzie staja sie potworami a Pan Bog z obrzydzeniem odchodzi daleko.

Obrazek użytkownika Francik

14-02-2014 [01:01] - Francik | Link:

12 tys. ankiet jest reprezentatywnych dla 1,2 mld katolików? A margines błędu wynosi 0,9%? To chyba firma ankietująca była natchniona przez Ducha Św. Bez ingerencji metafizycznej takich wyników osiągnąć się nie da.

Obrazek użytkownika ruisdael

14-02-2014 [07:51] - ruisdael | Link:

jest, że KK nie przejmuje się ankietami, a tym bardziej opartymi na tak solidnych podstawach.

Obrazek użytkownika ba.a

14-02-2014 [13:56] - ba.a | Link:

ale Polak pomaga w tym ze wszech miar.I wiecie co wam powiem,dadzą radę.