10 przykazań okiem chuligana patrioty

1 . Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną. - dziś przykazanie pierwsze
Od roku 966 jesteśmy chrześcijanami czyli ludźmi wierzącymi w Jezusa Chrystusa , jego śmierć i zmartwychwstanie. Wierzymy że jest jeden Bóg w trzech osobach , że został dany Polakom i wszystkim narodom . Zostawił nam Bóg dziesięć przykazań ,dlatego pozwolę sobie na omówienie dziesięciu przykazań patrząc na nie okiem polskiego chuligana patrioty . Jest jeden Bóg i jest jedna ojczyzna , jest jedna dusza i jeden honor .Każdy z narodów w swoim języku go wyznaje i  zmawia modlitwy .My, Polacy zmawiamy Ojcze Nasz po polsku . Bo to nasz język narodowy a Polska to nasza ojczyzna. Przez ponad tysiąc lat bronimy tej naszej Polski wyznając Chrystusa . My, teraz jesteśmy tylko kolejna sztafetą ,która też skończy bieg w niebie . My Polacy wyznajemy jednego Boga a nie złote i tęczowe cielce .Jest jeden Bóg i jest jeden szatan . Walka dobra ze złem toczy się na naszej polskiej ziemi od 966 roku . Jezus Chrystus nie przyszedł na ziemie po to by wszystkim żyło się lepiej , Jezus rzecze tak
„Czy myślicie, że przyszedłem dać ziemi pokój? Nie, powiadam wam, lecz rozłam. 52 Odtąd bowiem pięcioro będzie rozdwojonych w jednym domu: troje stanie przeciw dwojgu, a dwoje przeciw trojgu; 53 ojciec przeciw synowi, a syn przeciw ojcu; matka przeciw córce, a córka przeciw matce; teściowa przeciw synowej, a synowa przeciw teściowej».
Znaki czasu*
54 Mówił także do tłumów: «Gdy ujrzycie chmurę podnoszącą się na zachodzie, zaraz mówicie: "Deszcze idzie". I tak bywa. 55 A gdy wiatr wieje z południa, powiadacie: "Będzie upał". I bywa. 56 Obłudnicy, umiecie rozpoznawać wygląd ziemi i nieba, a jakże obecnego czasu nie rozpoznajecie? 57 I dlaczego sami z siebie nie rozróżniacie tego, co jest słuszne? 58 * Gdy idziesz do urzędu ze swym przeciwnikiem, staraj się w drodze dojść z nim do zgody, by cię nie pociągnął do sędziego; a sędzia przekazałby cię dozorcy, dozorca zaś wtrąciłby cię do więzienia. 59 Powiadam ci, nie wyjdziesz stamtąd, póki nie oddasz ostatniego pieniążka».”

Nie będziesz miał bogów cudzych ! Kim są więc ci cudzy bogowie ? To złoty cielec , to pieniądze i władza , która jest także ku doświadczeniu a nie dla pożytku obywateli . To sekty pedałów i lesbijek terroryzujące świat . To ideologie śmierci takie jak komunizm i faszyzm . To chciwość i chęć władzy nad drugim . To podbijanie krajów i chęć panowania nad innymi narodami .To walka z Bogiem i człowiekiem .To walka z nienarodzonymi których zabito już ponad miliard , to walka z wartościami i tradycjami narodów. To niemieckie i rosyjskie obozy koncentracyjne .To wojny niesione przez szaleńców .Te dzieła to dzieła szatana i przed tym musimy się bronić. Śmieszą mnie ludzie letni , żyjący a właściwie wegetujący . Nie są ani katolikami ani ateistami .Chcą mieć święty spokój ,nie lubią kłótni i awantur ….. My Polacy , katolicy , chrześcijanie musimy słuchać tego co mówił Jezus a nie człowiek .ksiądz jest człowiekiem i niestety wielu z nich pieprzy głupoty .Nam trzeba słuchać Boga , a on mówi wyraźnie że „Czy myślicie, że przyszedłem dać ziemi pokój? Nie, powiadam wam, lecz rozłam” , tak , rozłam .Bo musicie się jasno określić po której stronie jesteście czy jesteście gorący , zimni czy letni . Ci którzy są zli już wybrali ,Ci którzy są letni niech sobie uświadomią że nie będą tu żyć na wieki , że po kilkudziesięciu latach zastuka kostucha  i zaprosi do siebie . Ciekaw jestem co powiedzą Bogu , który umarł za nich na krzyżu ? Wybacz ale się bałem ? Wybacz ale jakoś tak się złożyło? Nie patrzę tylko na Polskę , uważnie obserwuję ta tzw. politykę i ośrodki w których zapadają decyzję . Ale czy są to decyzje Boga czy człowieka ogarniętego żądzą posiadania? Nie mam za grosz szacunku do Niemców jako odwiecznych najeźdźców , nie mam za grosz szacunku do barbarzyńców  Rosjan zabijających nas od kilkuset lat . Nie mam szacunku do Anglików największej europejskiej qrwy i pirata . Nie rajcuje mnie Ameryka , która zachowuję się jak pedały i lesby na paradzie wyuzdanej równości . Nie imponuje mi Izrael stosujący metody Hitlera do pacyfikacji Palestyńczyków i prowadzący finansowe przedsiębiorstwo holocaust . Islam zaś to najbardziej sfanatyzowana religia której głównym wrogiem są chrześcijanie i czas konfrontacji z islamem już się zbliża. Ten świat zwariował i podaje nam piołun . My zaś Polacy trzymajmy się razem i brońmy naszego domu . Żyjmy tak jak żyli nasi ojcowie i praojcowie w szacunku dla siebie i broniący naszych rodzin i kraju . Teraz szczególnie potrzebna jest nam opieka Chrystusa bośmy są ta Polską Chrystusową i przedmurzem chrześcijaństwa  na wieki wieków a uderzenie na Polskę jest szykowane w Berlinie ,Moskwie , Brukseli i Londynie  . Już idą czasy gdy na polskiej ziemi  rządzić będą Polacy, dlatego trzeba nam dużo rąk do pracy by odzyskać ta nasza Polskę i żyć w zgodzie z tym przykazaniem . Jest jeden Bóg , jest jedna Polska ,jest jeden Honor i jest jedno moje i twoje  życie .Wybór należy do nas samych .3MAJCIE SIĘ CIEPŁO

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

19-08-2013 [10:09] - NASZ_HENRY | Link:

Szecherezada 1000 opowieści snuła dla własnego bezpieczeństwa ;-)

Obrazek użytkownika kat

19-08-2013 [12:57] - kat | Link:

mógłbyś jaśniej?

Obrazek użytkownika Loli

19-08-2013 [10:54] - Loli | Link:

Drogi Kacie! Piszesz dokladnie to, co gra mi w sercu. Dziekuje.

Obrazek użytkownika kat

19-08-2013 [12:58] - kat | Link:

pozdrówka