Chaos i słupy

Niech się państwu nie kojarzy slup ze slupem np. elektrycznym .Słup w slangu bandyterki jest wystawiony do „firmowania” swoja osobą i nazwiskiem przekrętu . Dlatego należy stwierdzić że oprócz rządów Pana Jana i Jarosława pozostałe rządy to slupy obcych państw lub bandyckiej finansjery . Jaruzelski i jego poprzednicy z PZPR to słupy Moskwy , Tusk to slup kondominium niemiecko-rosyjskiego na bazie UE . Słup dostaje przeważnie 10 % za przekręt ale niekoniecznie już ochronę bezpieczeństwa .Polacy  właśnie zaczynają odczuwać materialnie czym kończy się lenistwo i brak edukacji . Największa piramida finansowa wkracza w fazę upadku i dotyczy to zarówno OFE-erm gold jaki również ZUS . Słupy a’la Buzek i Krzaklewski wprowadzili reformę emerytalną skierowaną dla podludzi , których jedyna powinnością było i jest opłacanie składek . Zabawne jest to że do tej funkcji wybrano „kasjerów” bandyckiej finansjery , która za skromne 10% obsługuje ten złodziejski proceder . Państwa nie było stać na to aby samemu to uregulować i zatrudnić swoich urzędników , więc zachowało się jak wynajęty Słup . I tak Polacy dzięki swojemu lenistwu , nie mieszaniu się do polityki „bo to gówno” , braku aktywności i poczucia wspólnej państwowości po raz kolejny dali się wydymać  w cztery litery w ładnej scenerii pod reklamową palmą i bryzą oceanu ale bez wazeliny więc boli  . Zasada „ moja chata skraja” pokutuje i pokutować będzie u wciąż przestraszonych i zatomizowanych rodaków . Wasz wybór!!! Pozwalanie słupom na wciąż nowe przekręty bez stanowczego NIE zwalnia was teraz  z odpowiedzialności ale także przyszłych roszczeń. Nie biadolcie że zrobiono was w bambuko skoro nie potraficie zadbać o swoje życie i interesy  . Że biedni , że niewykształceni , że nas okradli   ….. itd. DOŚĆ. Biednyś boś głupi a jak jesteś głupi to byle żul spod budki z piwem cie skasuje . W Polsce obowiązuje zasada „ śmierć frajerom” i dopóki nie dacie po ryju tym słupom to będą was cały czas okradać na żywca .Wybaczcie państwo ale jak słyszę „ bo my się pomyliliśmy , bo nas oszukano , bo nikt nam nie powiedział” powoduje u mnie odruch natychmiastowego strzelenia w ryj takiego osobnika i poprawienie mu butem w cztery litery .Że co , ze jestem cham i niegrzeczny? Że muszę zrozumieć i współczuć ? A co to ja jestem jakiś terapeuta ? Mieliście takie same szanse i możliwości jak ja by się temu przyjrzeć i zrozumieć . Ale nie o to chodzi , rzecz w tym że teraz szykują wam „ wojnę „ a w związku z tym jako obywatel uprzejmy zapodaje wam jak będą was teraz robić w ciula .
1.Wprowadzą chaos , za chwilę spadnie na was lawina strajków , protestów , maili bombowych , faszyzmu , pisizmu, homeryzmu , prowokowanych zamieszek aby przykryć tragiczną sytuacje finansów państwa . Niewykluczone że seryjny samobójca pozbędzie się Tuska aby comoruski mógł na terytorium RP wprowadzić „ pewne” wojenne obostrzenia celem „ratowania „ ojczyzny i wprowadzić gościa z nadania i układu na fotel premiera nowego rządu .Naród chcąc żyć w miłości i pokoju poświęci swoje dążenia do samostanowienia w imię świętego spokoju.
Tutaj należy dodać że najszczęśliwszym dniem świętospokojowca jest dzień w którym o 6 rano słychać walenie do drzwi ZOMO-platformy . On cały zestrachany leci do drzwi i otwiera słysząc….. „ Pan Kowalski????” …. I z ulgą odpowiada – Nie , Kowalski mieszka piętro wyżej” . Ten dowcipek z okresu świetlanej przeszłości Stalina i Dutkiewicza doskonale oddaje OBYWATELSKOŚĆ obywatela , silnego swym strachem i zasianym przez GWno prawda defetyzmem „ na pewno się nie uda”
2.Za chwile wszystkie telewizornie i POpagandownie będą informowały o wielkiej wojnie na prawicy , Rydzyk na Kaczyńskiego , Winnicki na PIS , PIS na RN , Marek Jurek na Kowalskiego , PR na RN , Sakiewicz do Rydzyka ,Rydzyk na Sakiewicza , Stankiewicz na Bosaka….itd . Efekt ma być taki żeby zohydzić Obóz Patriotyczny ale mam nadzieje że im się to nie uda . Dlatego niezbędne jest zawarcie sojuszu wszystkich prawicowych ugrupowań w Obozie Patriotycznym celem uniemożliwienia rozwiedce realizacji CHAOSU. Tylko razem możemy obalić REPUBLIKE OKRAGŁEGO STOŁU!!! 
3. POjawiać się zaczną nowi zbawcy Polski tak z lewa jak i z prawa .Po jednym ich można poznać , po tym że maja długi albo długi wdzięczności . Taki np. pan Wipler ma 800 000 zł długu …. Hahahahaha. Korwin Mikke to taki Maciej Giertych popierający Jaruzelskiego będący jednocześnie kolaborantem itd…. aż się pisac nie chce bo można się wyrzygać z tej obłudy i kolaboranctwa…… Przykladów można mnożyć ale łatwo je zdefiniować  ONI WSZYSCY ATAKUJĄ OBÓZ PATRIOTYCZNY i PIS .
4. palikoty i czerwone milery razem z „magistrem” kwaśnym uzależnionym od wódy będą skakały do gardła i grały trumną Blidy . Proponuje im zatem aby na urodziny mordercy i kolaboranta Jaruzelskiego wykopali z alei „ zasłużonych” kościotrupy innych czerwonych morderców i urządziły BAL rodem z najlepszego horroru . Za okrągłym stołem tego czerwonego ścierwa powinni postawić kelnera który będzie serwował kule do nagana żeby chłopaki mogły poćwiczyć strzelanie w tył głowy Polakom.
5.Ziemkiewicz  Zawiszą poczuli krew i próbują skłócić naszych przyjaciół z ONR i MW z cała resztą prawicy .Naszych dobrych przyjaciół nakłaniają by występowali przeciwko Obozowi Patriotycznemu.Powiem wam krótko panowie ja się z kibolami takimi jak ja dogadam , ja się z narodowcami takimi jak ja dogadam WY zaś za szczucie możecie oberwać PO-mordzie .Teraz jest taki czas że musimy czy chcemy tego czy nie działać razem , potem jak już odzyskamy Polskę pokażecie co zaproponujecie by zwyciężać.
I to by było na tyle bo nie mam wszystkiego w tyle . Tych którzy poczuli się urażeni nie przepraszam ….a dla reszty pozdrówka i 3MAJCIE SIĘ CIEPŁO

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika zdzichu z Polski

03-07-2013 [23:22] - zdzichu z Polski | Link:

Teraz na fali jest inny dowcip. O facecie po którego o szóstej rano nie przyszli i tym samym spierdo.... mu życiorys.

Obrazek użytkownika kat

04-07-2013 [20:07] - kat | Link:

chyba pierwszy twój rzeczowy wpis

Obrazek użytkownika ambona

04-07-2013 [07:06] - ambona | Link:

Bardzo ostro ale do Polaków nie da się inaczej. Ciekawe jak długo Naród bedzie jeszcze pokorny? Oby nie zbyt długo bo jeszcze chwila i będziemy pływać w szczynach.

Obrazek użytkownika kat

04-07-2013 [20:07] - kat | Link:

trzeba walić z grubej rury, żeby chociaż slad pozostał....pozdrówka

Obrazek użytkownika Loli

04-07-2013 [07:39] - Loli | Link:

Drogi Kacie! Jak zwykle masz racje, a swoj poglad wyraziles w sposob zrozumialy nawet dla lemingow.
Dziekuje i serdecznie pozdrawiam

Obrazek użytkownika kat

04-07-2013 [20:08] - kat | Link:

dzieki i pozdrówka

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

04-07-2013 [08:30] - NASZ_HENRY | Link:

trzymać się ciepło ale i powstrzymywać ataki na zimno ;-)

Obrazek użytkownika kat

04-07-2013 [20:08] - kat | Link:

bardzo słuszna uwaga...pozdrówka

Obrazek użytkownika Pokrzywa

04-07-2013 [09:59] - Pokrzywa | Link:

Zaaplikuję znajomym lemingom.

Obrazek użytkownika kat

04-07-2013 [20:09] - kat | Link:

aplikuj nawet dozylnie....pozdrówka

Obrazek użytkownika Barszcz

04-07-2013 [10:08] - Barszcz | Link:

Ostro, bo trzeba, rozumiemy to; postawę - 'nie, mnie tam żadna polityka nie interesuje' - Rzym jasno definiował niezainteresowanego własnym Polis - IDIOTA.

Przy tak dobrze zorganizowanych mediach antypolskich nie dziwi ta postawa. Jak obrzydzić masowo Polakom TV? Kiedyś było to proste - wszyscy wiedzieliśmy, ze TV kłamie. A mało kto ogląda te dwa patriotyczne kanały.

Serdecznie pozdrawiam.

Obrazek użytkownika kat

04-07-2013 [20:10] - kat | Link:

ostro , bo nie ma innego wyjścia , łagodnie to można dac się ogolic.....pozdrówka

Obrazek użytkownika agnieszka

04-07-2013 [12:59] - agnieszka | Link:

dzieki za kolejna probe "uporzadkowania" tego co sie aktualnie dzieje...
Dla "pogubionych i skolowanych" bo faktycznie mozna stracic orientacje ...kto z kim..i przeciw komu...to niezwykle wazne co piszesz, bo Ty jeden wsrod nielicznych tutaj, takie odnosze wrazenie, zachowales "jasnosc sytuacji".
Niestety, 90% tych "wydymanych" czerpie nadal wiedze i wzorce z tv, a tam najwieksze "mydlenie oczu,pranie mozgow".Wazne info. z kraju i swiata (np.jak w innych demokratycznych krajach protestuja, glownie mlodzi..) sa wcale albo zdawkowo podawane, gina w gaszczu bzdetow bez znaczenia i tanich sensacji.. Glowne wiadomosci pod wodza kraski sa dla idiotow, albo chca zrobic z nas takich ! Mysle, ze tak dlugo, jak ta forma przekazu bedzie krolowac w domostwach lemingow, tak dlugo nie ma co liczyc na "danie po ryju slupom" !!!

Obrazek użytkownika kat

04-07-2013 [20:10] - kat | Link:

dzieki za miłe słowo i pozdrówka