Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Brutalna egzekucja w Iranie okiem izraelskiego blogera

Kaczysta, 20.03.2026


Brutalna egzekucja w Iranie. Nie żyje 19-letni sportowiec

W Iranie publicznie powieszono 19-letniego mistrza zapasów Saleha Mohammadi oraz dwie inne osoby.

Oto wpis izraelskiego blogera (z Tel Awiwu, który widzi, dokąd to wszystko zmierza, jak Iran już dostaje po dupie na wszystkich frontach).

Nu, co za poyebany spektakl, drodzy przyjaciele.
Wczoraj w Komie ajatollahowie powiesili publicznie 19-letniego zapaśnika Saleha Mohammadi – mistrza, medalistę z Rosji, chłopaka z irańskiej kadry narodowej. Razem z dwoma innymi. 

Za co? 

Za to, że w styczniu ośmielił się wyjść na ulicę, kiedy już czuł, że wasz reżim się rozpada jak stary dywan. Tortury, wymuszone zeznania, sąd w stylu ‘pięć minut i po sprawie’. Genialne!  Wiecie, co jest w tym wszystkim najzabawniejsze?
Im bardziej Iran przegrywa wojnę – z nami, z całym cywilizowanym światem, z własnym narodem – tym mocniej wiesza własnych dzieciaków na dźwigach. 

Boją się. 

Bo wiedzą, że jak tylko my skończymy z ich proxy (Hezbollah już leży, Hamas w piachu, a ich atomówka zaraz będzie wspomnieniem), to irański lud weźmie siekiery i zrobi z nimi to, co oni robią z protestującymi.  

Brawo, ajatollahowie! 
Genialna strategia przetrwania: zabijać własnych sportowców, żeby reszta siedziała cicho. Tylko że to działa dokładnie odwrotnie. Każda taka pętla przyspiesza wasz koniec. Jeszcze trochę i zamiast "Śmierć Izraelowi" będziecie słyszeli "Śmierć ajatollahom" z każdego okna w Teheranie.  

My w Izraelu tylko patrzymy i kręcimy głową: ‘Nu, dalej tak, chłopaki. Im szybciej się sami wykończycie, tym mniej roboty dla nas.’  Pamiętajcie imię Saleha. To nie ofiara – to symbol. Symbol tego, co dzieje się z reżimem, który już czuje smak porażki.  

My tu tylko czekamy z uśmiechem i kawą.  

Z Tel Awiwu, z serdecznym ‘todah raba’ za ten cyrk.


 

Autor tekstu J.R na zdjeciu

Tel-Awiw 20.03.2026

  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 352
Siberian Husky Dog

Siberian Dog Husky

20.03.2026 22:26

No i rozkręca się ten żydek 
Coraz ciekawsze te posty z Izraela
Szacun dla niego
Szacun

niepoprawni.pl

Mrówka

Mrówka

22.03.2026 07:36

Dodane przez Siberian Husky Dog w odpowiedzi na No i rozkręca się ten żydek…

Wszelkie zło na tym ziemskim padole bierze się z jednego źródła.

Tezeusz

Tezeusz

25.03.2026 09:27

Dodane przez Mrówka w odpowiedzi na Wygląd wyraża wiele.

od komuszego scierwa

Kaczysta
Nazwa bloga:
Kaczysta

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 513
Liczba wyświetleń: 1,239,603
Liczba komentarzy: 5,654

Ostatnie wpisy blogera

  • Krym – rosyjska „niezatapialna forteca”, która tonie w ogniu ukraińskich dronów
  • Ci sędziowscy zwyrodnialcy w Iranie to hańba dla rodzaju ludzkiego
  • Rok temu wygrała Polska

Moje ostatnie komentarze

  • a rosjanie?
  • Rocznica wiekopomnego tryumfu Rafała Krótkiego, a jakże ważnego dla świata  pbs.twimg.com
  • Jakikolwiek sprzeciw Tuska w tej materii zrówna go z przyzwoleniem na gloryfikacje bestialskiego zamordowania ponad stu tysięcy Polaków przez ukraińską swołocz, dla niepoznaki nazywanej bandami UPA.…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Najsłynniejsza i najlepiej zareklamowana polska firma za darmoszkę?
  • Azow - Bohaterski batalion armii Ukraińskiej
  • Pomagajmy naszym braciom

Ostatnio komentowane

  • JzL, Zobacz w lustro a zobaczysz tego pedofilato takie proste parchu 
  • Mirek Skalski, "Jarek Ruszkiewicz...... postać znana na wielu portalachPewnie go osobiście znasz" - Osobiście nie ale znam jego świetną publicystykę ale co to mnie obchodzi? Niech on się martwi. Mam nadzieję, że…
  • tricolour, Wytłumaczę ci, bo jesteś ruskim pachołkiem wiec nie rozumiesz, nie jesteś w stanie dotrzeć do sedna...."znajdują się jeszcze renegaci cieszący się z wyimaginowanych "sukcesów" bojowych Ukrainy? Z…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności