Witaj: Niezalogowany | LOGOWANIE | REJESTRACJA
Glory Glory Hallelujah!
Wysłane przez Ula Ujejska w 20-01-2025 [22:22]
No i stało się, mamy wreszcie w USA Prezydenta nie tylko po stronie Boga, ale i po stronie zwykłych ludzi .Zapowiedział już w pierwszych słowach, że przywróci przyzwoitość i moralność nie tylko w wymiarze sprawiedliwości i szkolnictwie, ale i w zasadach społecznej egzystencji. Idźmy dalej, zielony ład trafi do piekła razem z lewackimi ideami o wielości płci. Mój Smok zwrócił mi uwagę na notowania amerykańskiej Giełdy: szybują w górę, a to według niego oznacza, że już dzisiaj się konsumują skutki przyszłych reform Donalda Trumpa.
No i gdzie ta emigracja wewnętrzna USA, zwłaszcza po zapowiedzi powrotu nad Kanał Panamski i zapowiedzią ogromnego eksportu paliw? Ceny ropy i gazu już lecą w dół, a to dopiero początek = zapowiedź.
Europa i nasz "firerek" zostali z ręką w nocniku? Bo jeśli USA odstąpią od klimatycznych idiotyzmów, to UE zbankrutuje. Już pisałam, że szybkimi krokami zbliża się kolejna Wiosna Ludów która może ostatecznie zlikwidować UE. A w tym temacie wszystkie asy w rękawie są w USA. a te nowoczesne "czipy" które mogły być produkowane w Polsce gdyby nie idioci z koalicji 13 grudnia, będą chyba tym najważniejszym asem.
Jakoś nie dociera do mnie argument, że Trump to biznesmen, więc raczej będzie się dogadywał z Tuskiem. Być może, ale sądzę że najpierw wyniosą Tuska na tarczy. Jakakolwiek inwestycja USA w Polsce, musi mieć gwarancje stabilności prawa, przyzwoitości i praworządności. Rympały więc nie mają szans - podmienią ich na nowy przyzwoity model. I nikt w UE nie zaprotestuje.
Dziękuję za uwagę
YouTube:
Komentarze
20-01-2025 [22:41] - Siberian Husky Dog | Link: Trump jest prezydentem USA a
Trump jest prezydentem USA a nie Polski, więc będzie realizował interes USA. Ale interes USA niejeden raz będzie zbieżny z interesem Polski, więc te nadzieje nie są bezpodstawne. Byle zachować rozsądek i nie "myśleć życzeniowo"
Zawsze z rezerwą podchodziłem do różnych nadziei typu „Trump pomoże polskiej prawicy”. Zasadniczo przy tym obstaję także dziś, po inauguracji. ALE - teraz uważam, że wiatr zmian w USA (koniec zielonego ładu, dwie płcie), pójdzie w świat i przechyli wahadło w prawo wszędzie, także u nas. Pamiętajmy, że Ameryka, a zwłaszcza platformy społecznościowe, to było wielkie oparcie dla światowego libo-lewactwa. To się teraz w dużej mierze skończy. A więc Trump jednak pomoże polskiej prawicy.Nie dlatego, że chce jej pomóc, tylko dlatego, że robi porządek w domu.
Poniżej grupowe zdjęcie wszystkich polityków obecnej koalicji rządzącej, walczących o sprawy Polski, podczas uroczystości związanych z zaprzysiężeniem Donalda Trumpa
https://pbs.twimg.com/media/GhvoKbKWkAEWF65?format=jpg&name=small
20-01-2025 [23:41] - smieciu | Link: Europa i nasz "firerek"
Europa i nasz "firerek" zostali z ręką w nocniku?
Nie tylko on. Ta sprawa jest szersza czemu poświęciłem ostatnie swoje notki, których idea pewnie nie przypadła do gustu niemal nikomu. Także KaOwcom jeśli takowi tutaj zaglądają.
Przy okazji inauguracji bowiem wyszło że Morawieckiemu nie udało się wkręcić na żadną imprezę. Lans był. Tylko zaproszenia nie było. Wbrew temu co usilnie usiłowano wmówić.
Także nawet teraz wciąż jeszcze, na Interii przykładowo. W związku z czym można chyba już oficjalnie uznać że portal Solorza stał się pisowski... Po tym jak przeprowadzono tam operację przejęcia. Oczywiście zorganizowaną przez dobrotliwe duszki ;)
21-01-2025 [00:01] - spike | Link: @śmieciu
@śmieciu
a było się nie odzywać, nikt by nie miał pewności, a tak już wszyscy wiedzą także o tym, że ty szpion jesteś.
"Były premier opisał, że Waszyngton był w tym czasie częściowo zablokowany z powodu organizacji wydarzeń, co zmusiło go do poruszania się pieszo. Podczas drogi na umówiony wcześniej wywiad zapytał strażników o drogę. „Zapytali, gdzie idę, powiedziałem, że na wywiad. Spytali, kim jestem. Powiedziałem, że jestem posłem na Sejm, byłym premierem, szefem EKR” – relacjonował.
Morawiecki przyznał, że nie miał żadnej plakietki ani identyfikatora, co mogło wzbudzić podejrzenia strażników, ale potwierdził swoją tożsamość. Strażnicy wskazali mu alternatywną drogę, dzięki czemu dotarł na wywiad i zrealizował swoje plany. Natomiast rzekoma strona w Wikipedii była najprawdopodobniej aplikacją Map Google."
21-01-2025 [06:40] - Siberian Husky Dog | Link: Czy to, że członkowie
Czy to, że członkowie patowładzy i ich medialne cyngle kolportowali fejka o Morawieckim w USA świadomie?
Czy że są tak glupi, że to łyknęli? A może zgrabnie połączyli obie możliwości? Niemniej warto zapisać sobie nazwiska i rzucać im tym kłamstwem prosto w twarz przy każdej okazji. Zwłaszcza, że tego fejka puścili ludzie PO, członkowie władzy, którą nowa administracja w USA pogardzanym, uważając za ubezwłasnowolnionych lokajów Niemiec i eurokratów. Serio, już nie pojmuję, jakim trzeba być kretynem, żeby łykać ich propagandę. To połączenie durnoty z podłością menela. Kim są ludzie, do których to trafia?
21-01-2025 [11:35] - smieciu | Link: @spike Miałem na myśli
@spike Miałem na myśli wprawdzie co innego ale mogę się odnieść i do tego. Czyli Morawiecki ma takie parcie na jakiś stołek i lans że nie zdziwiłoby mnie gdyby się próbował gdzieś wkręcić. Wychodzi na miasto bez żadnego dokumentu i gdzieś lezie na wywiad nie wiadomo z kim. Pewnie z nikim.
Mi chodziło jednak o co innego. Uznałem że u Uli mogę sobie pojechać pudelkiem. W końcu gdzie jak nie u niej?
Ostatecznie wyszło połowicznie. Owszem Morawiecki nie otrzymał zaproszenia na samą ceremonię inauguracji. Gdzie znalazła się przykładowo Meloni. Ale udało mu się wkręcić na jeden z trzech oficjalnych bali: czyli w jego przypadku Starlight Ball. Gdzie mógł sobie zrobić parę fotek. Zatem trochę lansu mu jednak wyszło...
21-01-2025 [00:06] - spike | Link: @śmieciu
@śmieciu
widać jak Polska ciebie uwiera, jak twojego idola Tyfusa, niech mu ziemia ciężką będzie.
Jak ty żyjesz w Polsce z tą swoją nienawiścią do wszystkiego co polskie, ciągły podwyższony poziom adrenaliny spowoduje zmiany w mózgu, na początku zaczniesz się moczyć, potem nie tylko to, aż ciebie zapakują w kaftanik i zakwaterują w pokoju bez klamek.
21-01-2025 [02:23] - Kaper | Link: W marionetkowych republikach
W marionetkowych republikach bananowych poruszenie.
Teraz trzeba będzie robić łaskę nowemu panu.
21-01-2025 [14:33] - Siberian Husky Dog | Link: ruszkiewicz
ruszkiewicz
Oddasz wreszcie mi pieniadze?
21-01-2025 [06:56] - Siberian Husky Dog | Link: Biden pogrążył Demokratów na
Biden pogrążył Demokratów na lata... "W ostatnim dniu urzędowania, Joe Biden ułaskawił: swojego brata Jamesa Bidena swoją bratową Sarę Jones Biden swoją młodszą siostrę Valerie Biden Owens jej męża Johna T. Owensa i swojego brata Francisa W. Bidena. Wcześniej, syna Huntera.
21-01-2025 [08:11] - Darek65 | Link: Trump, jak słusznie napisano,
Trump, jak słusznie napisano, będzie realizował swoje (amerykańskie) interesy. To, co się stanie w Polsce, to wypadkowa wielu rzeczy, ale podstawą jest postawa Polaków. Nikt za nas nic nie załatwi. Kluczem w tej grze jest postawa Trumpa wobec Niemiec. Jeśli się z nimi dogada, to Tusk zostanie, przynajmniej na razie.
21-01-2025 [14:25] - sake3 | Link: Wprawdzie premier Morawiecki
Wprawdzie premier Morawiecki nie tańczył tanga z prezydentem Argentyny Javierem Milei na balu prezydenckim ale z nim rozmawiał.Trochę chyba zgasła uciecha pana@smiecia który zapewne już widział Morawieckiego z hukiem wywalonego z balu.
21-01-2025 [14:35] - Siberian Husky Dog | Link: Donald Trump zaczął swoją
Donald Trump zaczął swoją prezydenturę z „grubej rury”. Oprócz wystąpienia z porozumień paryskich oraz podpisania rozporządzenia w sprawie polityki imigracyjnej, postanowił ułaskawić znaną w USA działaczkę pro-life, mecenas Bevelyn Williams, która za czasów administracji Bidena została skazana przez sąd federalny na 3 lata więzienia za walkę o życie nienarodzonych dzieci.
https://pbs.twimg.com/media/GhxwjGjXAAAYqU5?format=jpg&name=large
21-01-2025 [14:45] - smieciu | Link: @sake Tak, wyżej to opisałem.
@sake Tak, wyżej to opisałem. Coś tam udało mu się polansować. Na nasze podwórko wystarczy ;)
Ale kontynuując pudelka od strony „firerka” To widać że na pasku Sikorskiego chodzi jak piesek. Teraz pouczając konsulaty w sprawie deportacji Trumpa zachowuje się jak Jaruzelski wysyłający koce dla bezdomnych za bodajże Reagana.
Naprawdę zadziwia mnie to co robi Tusk. Tak jak pisałem w swoim ostatnim tekście. Zwykły zdrowy rozsądek każe utrzymywać jakieś pozytywne kontakty z prezydentem USA. Tym bardziej że dopiero następuje otwarcie. Tym bardziej że Tusk mógł tylko na tym zyskać. Zwłaszcza w walce z PiS. Najwyraźniej jednak Tusk postanowił skrócić swoją kadencję premiera.
Morawiecki Morawieckim, też często działał wbrew interesom PiS. Ale Tusk jedzie na totalną czołówkę i samorozwałkę.
21-01-2025 [15:42] - sake3 | Link: Czyli pudelek jako źródło
Czyli pudelek jako źródło plotek już przeczuwa że Sikorski szykuje się na prezydenta.
21-01-2025 [16:04] - smieciu | Link: Nie widzę szans Sikorskiego w
Nie widzę szans Sikorskiego w walce o prezydenturę. Po co wyborcy KO kolejny kandydat gadający jak PiS?
Raczej koncepcja (tych co u nas pociągają za sznurki) polega na ciągłej (samo)kompromitacji Tuska, co siłą rzeczy będzie ciągnąć Trzaskowskiego w dół. Wydaje się że Trzaskowski, jeśli faktycznie ma jakieś swoje zaplecze, będzie musiał się coraz bardziej dystansować od tego co robi Tusk.
Zresztą na podobnej zasadzie jaką obrało PiS. Które wystawiło Nawrockiego właśnie jako człowieka nie kojarzonego bezpośrednio z dokonaniami poprzedniego rządu.
21-01-2025 [21:39] - sake3 | Link: @smieciu,,,,,Trzaskowski
@smieciu,,,,,Trzaskowski ciągnięty w dól? Skoro go dotąd nie wykonczyły liczne wpadki, kłamstwa ,nieudolność i głupota to lekko dociągnie do maja. Syn Sorosa będzie go wspierał, a zresztą naród bezwarunkowo kocha swojego ,,dupiarza''..
22-01-2025 [16:16] - Ula Ujejska | Link: Sake3
Sake3
Nie Sikorski tylko Kidawa się teraz odwdzięczy Rafałowi@
🤣🤣🤣
21-01-2025 [17:19] - smieciu | Link: Ocho, to też jest niezłe :)
Ocho, to też jest niezłe :) Skoro już ciągniemy pudelka... W sumie niemal jak Alleluja czyli Musk robi „Heil Hitler”. Podobno. Ale sprawa jest dość głośna. Przykładowo na TVN. Z tego co kojarzę to nie pierwszy taki jego gest przyjaźni wobec Hitlera. Sądzę że tutaj na NB się nie spodoba. Wyborcy PiS :P Aczkolwiek ja sporo już napisałem że tamten okres historii i sam Hitler był czymś innym niż się to w podręcznikach dla dzieci maluje. Tak więc w sumie miło mi że E. Musk najwyraźniej skądś ma podobne spojrzenie jak ja. Przy czym jak sądzę może mieć dużo lepsze źródła niż ja...
21-01-2025 [17:30] - Siberian Husky Dog | Link: szmaciarz
szmaciarz
POcaluj pana Muska w odbyt frajerze od Tuska
21-01-2025 [17:40] - smieciu | Link: @Syberian tobie tylko jedno
@Syberian tobie tylko jedno na myśli. Ciągle to samo. W co drugiej wypowiedzi. Ten stan umysłu...
Ale teraz chyba i czynu bo przecież pewnie kochasz pana Muska. A jeśli nie to pokochasz. Jak każdy PiSowiec.
21-01-2025 [17:57] - Siberian Husky Dog | Link: Szmaciarzu
Szmaciarzu
Znasz tego chuja na tym zdjeciu
Jak często liżesz mu odbyt, jak każdy CZŁONEK z Padliny Obywatelskiej
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/11/normal/ab5WiX7TdBubdUZJNmKRBOTSXxGV6PJk.jpg
22-01-2025 [16:13] - Ula Ujejska | Link: Siberian Husky Dog
@ Siberian Husky Dog
Podobno Elon Musk przymierza się do kupienia akcji TVN - do czego go gorąco namawiam. On mnie pyta dlaczego ma to zrobić, a ja mu na to: przede wszystkim dla ochrony zdrowia Polaków 🤣