Świat według przebierańców

Bezprawie jest prawem, a silni ludzie bohaterami przywracającymi demokrację. Taki właśnie Świat stworzyli przebierańcy w tzw. "tefałenowskim przekazie" - "matrix" przy tym, to mały pikuś.. Każdy kto nie mieści się w tych ramach - kto ich nie uznaje, to: troll, kłamca, idiota, megaloman czy groźny przestępca etc. - lista epitetów jest długa. Jak mawiał "krul" Korwin, cytuję: Prawdą jest to, w co wierzy większość, a większość wierzy w głupoty.  Tak JKM przekonywał nas że nie będzie inwazji na Ukrainę - i doskonale się wpisał w poczet przebierańców. Można więc bezkarnie napadać na różne instytucje i kłamać na każdy temat, a przyzwoity człowiek to dzisiaj wróg Polski.

Zgodnie z tym, ksiądz Olszewski to bardzo groźny przestępca, który wymaga specjalnych metod nadzoru. Jak ktoś nie wie, to podpowiem że są to min: specjalna cela w celi, dziwiękochłonna, zamykane w dzień do ściany krzesło, łóżko i stolik, kubeł  sanitarny wstawiany raz dziennie, albo jak podają media, butelka do załatwiania potrzeb fizjologicznych - w obecności kilku strażników obu płci. Dodam, że osobista rewizja jest stosowana kilka razy dziennie. Nie wspomnę już o obowiązkowej procedurze zakuwania w specjalne kajdanki: to pas z kajdankami który więzień ma na sobie. Tak więc zero intymności przy całkowitym zakazie kontaktów z kimkolwiek.

Pisowscy ministrowi przeszli przez bardzo podobne procedury tortury, zanim ich zwolniono. Dzicz tuskowa piała i pieje z zachwytu. Esbeckie swoje chłopy wiedzą jak w praktyce zastosować ich metody łamania ludzi, więc los księdza jest chyba przesądzony - jeśli na to pozwolimy. Moje pokolenie ma to zapisane na plecach nie tylko krwią. Dzisiaj wracają wszystkie esbeckie metody walki z przyzwoitymi ludźmi - z torturami włącznie. Możliwe że po śp. księdzu Popiełuszce, będziemy mieli kolejną ofiarę esbecji - ofiarę która już teraz cierpi w tuskowym więzieniu.

Murem za księdzem Olszewskim! Uwolnić księdza zamknąć Bodnara!

Dziękuję za uwagę.

FILM: Jeden frajer zarzucił mi tutaj kłamstwo w sprawie JKM, więc na dowód przypomnę słynne wystąpienie "krula".

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

04-07-2024 [05:29] - NASZ_HENRY | Link:

  

czeka

Każdy się stara zamknąć Bodnara
Bodnar ucieka bo wie co go czeka 😉

 

 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

04-07-2024 [05:41] - NASZ_HENRY | Link:

  
CZEKA😎
Każdy lokalny oddział Czeki miał własną specjalność. W Charkowie upodobano sobie „numer z rękawiczką” – parzono dłonie ofiar wrzątkiem, aż pokryta pęcherzami skóra dawała się zdjąć: ofiarom pozostawały obdarte do żywego mięsa, krwawiące dłonie, a torturującym „rękawiczki z ludzkiej skóry”. Czeka w Carycynie przepiłowywała ofiarom kości. W Woroneżu umieszczano nagie ofiary w nabijanych gwoździami beczkach, które potem toczono. W Armawirze miażdżono czaszki, zaciskając wokół głowy ofiary skórzany pas z żelaznym sworzniem. W Kijowie przymocowywano do tułowia ofiary klatkę ze szczurami i ją podgrzewano, tak że rozjuszone zwierzęta wgryzały się w jelita, szukając drogi ucieczki. W Odessie przykuwano ofiary łańcuchami do desek i powoli wsuwano do pieca albo zbiornika z wrzątkiem. Ulubioną zimową torturą było oblewanie wodą nagich ofiar dopóty, dopóki nie zamieniły się one w żywe lodowe posągi. Wielu funkcjonariuszy Czeki preferowało tortury psychologiczne. Jeden z nich kazał prowadzić ofiary rzekomo na egzekucję, po czym strzelano do nich ślepymi nabojami. Inny kazał grzebać ofiary żywcem albo wkładać do trumny z cudzymi zwłokami. Niektórzy zmuszali do patrzenia, jak się torturuje, gwałci lub zabija bliskie ofiarom osoby.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Czeka
Czy to Nas czeka 😎
 
 

Obrazek użytkownika juur

04-07-2024 [07:24] - juur | Link:

Ponura wizja. Ale w Gdańsku może w Bogatyni i Jagodnie na ulicach coraz radośniej uśmiechający się mieszkańcy bo ich ukochany przywódca, tak jak obiecał, dokopał pisiorom np. nowymi cenami prądu a to przecież nie koniec. Ta niepohamowana radość i ci z słabszymi pęcherzami lub zwieraczami …..trzeba pamiętaċ, że to z radości.
Ze źródeł zbliżonych to w Gdańsku zostanie usunięty pomnik Jana Pawła z Reaganem i zostanie zastąpiony, dużo okazalszym, Tuska z Putinem na podstawie zdjęć z mola. Mieszkańcy domagają się by dołączyć jeszcze Scholza….
Były głosy, że w konfiguracji jak Tusk robi łaskę Scholzowi ale ktoś przytomnie zauważył, że mogłoby to wpłynąć na stosunki z Putinem....

Obrazek użytkownika Darek65

04-07-2024 [08:41] - Darek65 | Link:

Czeka nas to, na co się zgodzimy.

Obrazek użytkownika Kaczysta

04-07-2024 [10:06] - Kaczysta | Link:

Obrazek użytkownika sake3

04-07-2024 [10:23] - sake3 | Link:

Zgadzam się z panem @juur a jeszcze bardziej z panem @Darkiem65 co do polskiej zgody(dodatkowo z uśmiechem) na wszystko co dla Polski najgorszego.Przytoczę dwie wiadomości które jakoś nie stały się powodem do zainteresowania i chyłkiem przeszły.Paniusia Leszczyna już w sposóbnieco zawolaowany chce wprowadzić na razie na zasadzie dobrowolności prywatyzacje szpitali.Druga to zdumiewające stanowisko sądu w sprawie pary ,,aktywistów'' z Fundacji Otwarty Dialog przyznania odszkodowania ze Skarbu Państwa w wysokości 200000zł za utrudnianie im działalności w Polsce i zakaz wjazdu do Polski.Tak więc prowadzeni przez swoich oficerów współpracujacy z wywiadem Rosji Kramek i Kozłowska przez polskie ABW zostali uznani jako niewinni i nadal mogą szkodzić Polsce.Wcześniej ta obrzydliwa para przed którą ostrzegał wywiad Ukrainy forsowała publicznie obalenie siłą rządu PiS.Wzruszony takim poświęceniem sąd lekką rączką przyznał odszkodowanie.Polacy zapłacą.Cienki paskudny nosek Kramka doskonale wyczuł razem z paskudną żoną,że uderzenie w PiS się opłaci.Jak więc możemy mówić o bezpieczeństwie Polski kiedy ABW na rozkaz Tuska nie widzi problemu? Jeżeli wypuszcza się jednych szpiegów a innym nawet płaci?

Obrazek użytkownika Darek65

04-07-2024 [11:14] - Darek65 | Link:

Sake
Panowie, to wyginęli na rozdrożach opactwa... (wpisać dowolne) :) Niestety, ale taka sytuacja będzie do momentu, w którym większość Polaków odczuje na własnej skórze dobrodziejstwa władzy. Masz miękkie serce, musisz..... Ucieszyłbym się, gdybym usłyszał z mównicy sejmowej słowa - KO, to organizacja przestępcza. Kto ją wspiera, jej pomaga sam staje się przestępcą. Proszę sobie przyswoić te słowa, panie Hołownia, Kosiniak i Czarzasty.

Obrazek użytkownika Ijontichy

04-07-2024 [11:02] - Ijontichy | Link:

Ula i Tezeusz + inni użytkownicy NB tylko trzeba zaglądnąć do sąsiadów...https://files.niezalezna.tech/images/upload/2024/07/03/w_ea993d6efa618ed7febe427cb418549fc537f4b70213183ad2ecf703115952d0_o.jpg?r=0,0
I co Admin na to? U Sakiewicza wolno?

Obrazek użytkownika Jan1797

05-07-2024 [18:31] - Jan1797 | Link:

@Ijontichy,
Zastanawiam się co dzisiaj powiedziałby Jan Pospieszalski? Co sądzi o słowach dzisiejszych Pani Barbary Nowak na temat separatystów. 
Powinni być traktowani jak uczestnicy obiadów czwartkowych? Chwilami uczeni w ostatecznym jednak rachunku trudno ocenić jak szkodliwi?
Rzeczywiście niechcący tyle warci, ile to bez pardonu określają górale… Zapewne część zdaje sobie z tego sprawę. 

Obrazek użytkownika Es

04-07-2024 [13:43] - Es | Link:

Autorka jest coraz bardziej zafiksowana na punkcie JKM. Jego oficjalna obecność w polityce obfituje w wystarczajaco dużo kompromitujacych go jako polityka wypowiedzi I jak dla mnie nad jego " działalnością"  powinno się opuścić zasłonę milczenia zamiast bezsensownie ją roztrząsać. Jakby miała dla Polski jakiekolwiek znaczenie albo wpływ na nią. . No ale de gustibus... .
Nie jestem przekonany, czy jego obecność ma również jakiekolwiek znaczenie dla samej Konfederacji. Moim zdaniem przynosi więcej obciachu niż intelektualnych korzyści. No, ale co najwazniejsze, pewnie i kilka potrzebnych szabel w pakiecie 
Tyle, że jeśli szukać kompromitujacych wypowiedzi u innych to gaf popełnionych przez Kaczyńskiego o wiele cięższych gatunkowo, bo przekładających się bezpośrednio na wynik wyborczy- co było niejako działaniem na szkode własnego ugrupowania, na finiszu kapmpanii wyborczych, było również sporo. Jak chociażby to słynne: wiem ale nie powiem , o Merkel, po którym słupki poparcia zjechały momentalnie w dół. 
O tusku nie warto mówić,  bo miejsce dla jawnych  zdrajców jest tylko jedno. 
Ale jakiez to " przestepstwa"  oprócz wygodnego  życia z dotacji dla 3 procentowców, szokujących czasem wypowiedzi o charakterze obyczajowym raczej niż politycznym i nazywaniem putina Jego Ekscelencją popelnil JKM? Jakoś przez dziesiątki lat żadne służby jawne tajne i wszelakie pod wszelakim zarządem z lewa i prawa nic mu nie zarzuciły. Ze współpracą czy działalnością na rzecz rosji włącznie. To jak to jest z tym potępieniem? Jakie ono ma podstawy?  W Polsce oficjalnie istnieje partia komunistyczna, co jest ponoć prawnie zakazane i jakoś nie spotkałem się nigdzie z żądaniami jej delegalizacja co najmniej. Skąd zatem ta szczególna atencją którą obdarzany jest jeden mało znaczący dla Polaków gość? I które środowiska tak naprawdę jego obecność uwiera? 
Ps. Nikt tak naprawdę- z malymi wyjatkami, ale tak naprawdę wyłącznie intuicyjnie- nie wierzył w inwazję. Jeśli już to dopuszczano możliwość interwencji- przypominam oddziałów wyposażonych i przygotowanych do ćwiczeń na poligonie, a nie do operacji zbrojnej-  w zajętych republikach . Decyzję o szerszym zakresie operacji podjęto ewidentnie w reakcji na histeryczne zachowania administracji Bidena, chaotycznie próbującej odzyskać chociaż część autorytetu straconego w Afganistanie

Obrazek użytkownika u2

04-07-2024 [14:04] - u2 | Link:

***O tusku nie warto mówić,  bo miejsce dla jawnych  zdrajców jest tylko jedno. ***

Czyli urząd premiera? A może prezydenta? :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

04-07-2024 [21:31] - Alina@Warszawa | Link:

Nie tylko JKM tuż przed agresją Rosji na Ukrainę wykluczał możliwość zbrojnej agresji. Kilku telewizyjnych ekspertów z poważnym tytułami naukowymi też tak twierdziło jeszcze na kilkanaście, kilka godzin przed agresją 24.02.2022. Dziś litościwie nikt nie wspomina nawet ich nazwisk. Więc nie rozumiem dlaczego tu taka nagonka na JKM? Ja te ich wypowiedzi skwitowałam krótkim pytankiem: "A kto Putinowi zabroni, jeśli ten zechce?" 

Trzeba być zupełnym durniem, żeby wykluczać albo narzucać Putinowi jakieś działania. Rosja to jest NAJWIĘKSZE PAŃSTWO NA ŚWIECIE i w związku z tym nie liczy się z nikim i może sobie pozwolić na wszystkie warianty. 
Zdaje się, że wielu w Polsce o tym zapomina i zupełnie nie docenia, że w takiej Warszawie może być więcej mniejszości rosyjskiej pod polskimi nazwiskami niż wynika z oświadczeń o narodowości. To by też wyjaśniało wybory warszawiaków. Bo czy rodowici Polacy wybraliby HGW, albo Trzaskowskiego na swojego prezydenta?
Jaką rolę w tym pełni JKM, czy inni politycy - wiedzą oni sami. Mam nadzieję, że mamy służby, które kiedyś to ujawnią.
Tymczasem premierem Polski jest D. Tusk, niemiecki agent, człowiek zamieszany w zbrodnie polityczne w latch 2008-2015, w tym w katastrofę CASY, Tu-154M z prezydentem RP w Smoleńsku, dziwne samobójstwa polityków. Dlaczego nikt nie postawił Tuskowi zarzutów niedopełnienia obowiązków, albo celowego rozdzielenia wizyt w Katyniu w celu zamordowania prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego? Zupełnie poza swoimi kompetencjami przekazał stronie rosyjskiej śledztwo w tej sprawie! Czyli praktycznie Tusk pozwolił zbrodniarzowi - Putinowi - prowadzić śledztwo w sprawie zbrodni, którą ten zbrodniarz popełnił. Do dziś nie ma wyniku, a ustalenia polskich naukowców, komisji Macierewicze są jakimś cudem ukrywane, zamilczane. 

Jeśli to czytają sympatycy i wyborcy Tuska i są oburzeni tekstem i oskarżeniami - niech przeprowadzą małą symulację: jak ocenilibyście J. Kaczyńskiego gdyby jako premier w ten sposób wysłał do Rosji Tuska z Komorowskim, Pawlakiem, posłami, ministrami, rabinami, popami, pastorami i imamami. Tam wszyscy zostaliby  zestrzeleni, a Kaczyński dał Putinowi wolną rękę w prowadzeniu śledztwa? Ciekawe co Wam wyszło z tej prostej analizy? Pewnie, że Kaczyński to zbrodniarz, nieprawdaż?

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

05-07-2024 [12:23] - Alina@Warszawa | Link:

Czyżby nie było na NB żadnego zwolennika Donalda Tuska? Bo coś nie widać odpowiedzi na moje proste pytanie: "Co wam wyszło z prostej analizy?"

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

05-07-2024 [20:08] - Alina@Warszawa | Link:

Oto jak Putin komentuje informacje o możliwych rozmowach pokojowych w sprawie zakończenia działań na Ukrainie:
"Analitycy wprost o zachowaniu Putina. Dyktator już się nie kryje