Finansowy krach

No cóż, pieniądze to trzeba umieć zarabiać - jak pokazał Morawiecki. Ale jak tu zarabiać, jak teraz przy sterach same głąby? Te głąby potrafią tylko jedno, jak ich wspólnicy z pierdla, na rympał gdzieś wejść i ukraść. A w łże mediach leci taki przekaz:

Wszyscy wiemy, że to PiS zrujnował Tuskowi Budżet. Rozbuchane do niebotycznych rozmiarów zbrojenia i zaplanowane wydatki na cele społeczne spowodowały tak ogromną lukę w Budżecie, że Komisja wszczęła procedurę, pal licho jaką, ale wszczęła. Ten wredny PiS od ponad pół roku nie rządzi, ale Tuskowi w Budżecie miesza jak chce. Uniemożliwia rympałom zarabianie pieniędzy torpedując podatki - znów ten VAT nie wpływa. No i ten Obajtek, jak tylko odszedł z Orlenu, to pisowskie szpiony spowodowały wielomiliardowe straty w dochodach - pewnie znów sfinansowali "Hezbollah"? Podobno PiS namawia także inwestorów do zamykania swoich firm i wycofywania aktywów z polskiej Giełdy.

Wcale się nie zdziwię, jak za chwilę Tusk powie na konferencji prasowej, że to nie on rządzi tylko Jarosław Kaczyński, że to jego wina. Poprosi więc Sejm o przyznanie mu specjalnych prerogatyw, nie tylko politycznych i specjalnego wojskowego stopnia. Będzie mógł spokojnie zarządzać Armią i gospodarką nikogo nie pytając o zgodę. Konstytuuje się właśnie Wojskowa Rada Ocalenia Narodowego Przed PiS. Kto nie z Tuskiem ten pójdzie "w kamasze". Przesadzam? Może być jeszcze gorzej, bo jak zwykle kolejna bratnia armia, tym razem z Berlina, przyśle trzy dywizje pancerne gdyby w polskiej Armii poszło coś nie tak. Kiedyś niepokornych zsyłano na Sybir, teraz zsyłka będzie na przymusowe roboty do Bawarii.

Hasło dnia:
"Donaldzie wspaniały, twój rząd obalą pedały!"

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

24-06-2024 [14:30] - NASZ_HENRY | Link:

 

Co stworzyło to pogrzebie

Kto ty jesteś?- Volksdeutsch cwany.
Jaki znak twój? - Krzyż złamany.
https://pbs.twimg.com/media/GQvCgHxXUAApDgy?format=png&name=small
Kto cię stworzył? - Zawierucha.
Co cię czeka? - Gałąź sucha😎
 

 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

24-06-2024 [19:45] - Ula Ujejska | Link:

NASZ_HENRY
Dobre! 🤣🤣
Dziękuję za wpis.

Obrazek użytkownika u2

24-06-2024 [17:11] - u2 | Link:

***pieniądze to trzeba umieć zarabiać - jak pokazał Morawiecki***

Właśnie dlatego trwa zmasowany atak wiadomych merdiów i funkcjonariuszy wiadomego pochodzenia na PMM. Bo pokazał że można zdobywać na wszystko środki nie dzięki UE ale pomimo UE. Funkcjonariusze różnorakiej maści twierdzą z uporem maniaka, że PMM zgadzał sie na wszystko i podpisywał wszystko jak leci.

Wiadomo, było 8 lat tłustych i funkcjonariusze wiadomego pochodzenia muszą to za wszelka cenę zdyskredytować. Wszak zbliżają się kolejne wybory. Tą razą na urząd prezydenta, a PMM jest jednym kandydatów. Choć ja wolałbym zobaczyć PMM  ponownie jako Premiera. Spisał się nie na złoty, ale na platynowy medal, pomimo pandemii i wojny. Moje wielkie brawa dla PMM!

Obrazek użytkownika Ijontichy

24-06-2024 [18:18] - Ijontichy | Link:

BRAWO!!! BIS!!! 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

24-06-2024 [19:47] - Ula Ujejska | Link:

U2
Moją kandydatką na Prezydenta RP jest Beata Szydło.

Obrazek użytkownika Es

25-06-2024 [14:52] - Es | Link:

Jak to z tym rzadzeniem i podpisami PMM było?: Coś w tym stylu?:
- Ładnie pan tańczy, 
- Ja prosze Pani to sie w tancu nie pier..lę.
- Ale brzydko się Pan wyraża,
- Ale za to ladnie tańczę...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-06-2024 [16:15] - Ula Ujejska | Link:

Es
Czy czegoś z notki nie zrozumiałeś? Jeśli tak, to daj do przeczytania komuś bardziej rozgarniętemu.

Obrazek użytkownika Es

25-06-2024 [20:11] - Es | Link:

@UU
Strasznie się napinasz kochaniutka. Wyluzuj trochę. A jak już ochłoniesz poproś Smoka, żeby ci wytłumaczył do czego i kogo mój komentarz się odnosił.
Nie tylko zarabiać, ale i wydawać trzeba "umić". Niech ci te wydatki ktoś wytłumaczy, bo sama nie ogarniasz.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-06-2024 [22:50] - Ula Ujejska | Link:

Es
Jak zwykle bzdecisz. W blogosferze zwyczajowo post bez tytułu pod notką jest traktowany jako post do autora notki. Jak widzę, to ktoś mądrzejszy już ci to wytłumaczył i odpowiedź konkretnie już zatytułowałeś. Do reszty twoich wypocin się nie odniosę - za głupi jesteś na taką  dyskusję przebierańcu, więc szkoda mojego czasu.

Obrazek użytkownika Es

25-06-2024 [23:20] - Es | Link:

@uu
Faktycznie dyskusja z maglarą jest bez sensu. Ale ubaw czasem jest dobry

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

26-06-2024 [00:16] - Ula Ujejska | Link:

Es
Ty tu z kimś dyskutujesz przebierańcu? Jakoś nie zauważyłam. Ty się szwendasz tylko po różnych wątkach z głodnymi kawałkami z jakiegoś campusa dla frajerów.

Obrazek użytkownika Marek Michalski

24-06-2024 [18:01] - Marek Michalski | Link:

"pieniądze to trzeba umieć zarabiać - jak pokazał Morawiecki"
A konkretnie jak?

Obrazek użytkownika r102

24-06-2024 [18:30] - r102 | Link:

No podatków nikt nie lubi płacić - ale jakoś tak jest że płacimy.

I coś mnie się tu nie zgadza - VAT - np na żywność przywrócono 5% VAT, a w sumie rok do roku w pierwszym półroczu wpływy z VAT spadły o ile pamiętam o 1/3 ???

Jak Uśmiechnięta Polska dała rady to zrobić ???

Obrazek użytkownika Pers

24-06-2024 [18:59] - Pers | Link:

@r102
Normalnie Pan premier Tusk schował do kieszeni.
A tak poważnie to ludzie zbiednieli i mniej kupują. A teraz nawet nie każdego będzie stać żeby sobie ugotować zupę na amerykańskim, patriotycznym gazie.

Obrazek użytkownika Tezeusz

24-06-2024 [20:49] - Tezeusz | Link:

@Rus..
Dzień bez stronki o rusofilku dniem straconym nadrabiam

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

24-06-2024 [19:43] - Ula Ujejska | Link:

Marek Michalski
Morawiecki jak oddawał władzę, to w grudniu w Budżecie zostawił do wydania jeszcze 25 miliardów zł. Tusk od stycznia nie tylko to wydał, ale zwiększył dziurę w Budżecie o kolejne dziesiątki miliardów do tych już zaplanowanych przez PiS, na co zareagowała UE procedurą. ... reszta w danych GUS. Nie chce ci się poszukać?
Pieniądze zarabia się w różny sposób, przykładowo: poprzez inwestycje NBP czy zmniejszenie złodziejstwa w VAT itd. Rząd Morawieckiego stać było dosłownie na wszystko.

Obrazek użytkownika Marek Michalski

24-06-2024 [21:38] - Marek Michalski | Link:

@Ula Ujejska Nie wiedziałem czy pisze Pani to ironicznie czy na poważnie, czy w kwestii dochodów z kariery prywatnej w niemieckim banku od kredytów frankowych, czy o dochodach prywatnych w czasie pracy na etacie państwowym. Nie przyszło mi nawet, ze mówi Pani o zarabianiu w sensie przychodów państwa w czasie jego premierostwa. Obowiązek poparcia takiej tezy informacjami ciąży na tezę stawiającym. Zamieniam się w słuch. To co na koncie to jedynie mały wycinek bilansu księgowego Polski w ciągu 6 lat.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

24-06-2024 [22:30] - Ula Ujejska | Link:

Marek Michalski
Morawiecki przeprowadził Polskę bez większych strat przez najgorsze lata w powojennej historii. Poradził sobie z inflacją i uchronił Polaków przed masowym bezrobociem. Bez umiejętnego zarabiania kasy do Budżetu, nic by nie osiągnął. Dzisiaj sitwa tuskowa roztrwoniła ten sukces Przecież napisałam że wystarczy spojrzeć w dane GUS, przykładowo o ile wzrósł Budżet za rządów Morawieckiego. Wystarczy prześledzić działania ustawowe jego rządu w sprawie zmniejszenia luki VAT. Ja tego za Pana nie zrobię.

Obrazek użytkownika Marek Michalski

25-06-2024 [08:22] - Marek Michalski | Link:

@UlaUjejska Opisuje Pani jakąś inną rzeczywistość. Raczej świadomie, bo wiedza o dokonaniach Tuska i Morawieckiego nie jest tajemnicą. Np.
https://dorzeczy.pl/kraj/60099...
Oczywiście, jeżeli nie kieruje się Pani złą wolą, to zwrócę uwagę na dokonania Mateusza M. zwane pandemią, Tarczami, Nowym Ładem, Putinflacją, KPO, ETS, Zielonym Ładem, Kamieniami Milowymi a to nie wyczerpuje listy regulacji i dotacji niszczących Polskę. Nie jest Pani wyjątkiem, skoro PiS nie odciął się od tych dokonań i idzie w zaparte. Tyko pożyteczne punkty programu, jak cela+ i reforma sądownictwa, się nie udały.
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-06-2024 [09:00] - Ula Ujejska | Link:

Maek Michalski
Zaczął Pan od pytania jak zarabiał Morawiecki - podałam gdzie szukać danych i parę przykładów. A kończy Pan głodnymi kawałkami rodem z "tuskowego campusa".
Radzę wyłączyć TVN i zapoznać się z danymi GUS z czasów rządów Morawieckiego. Proszę nie pleść bzdur i nie powielać łże medialnych kłamstw, jak to Morawiecki zniszczył Polskę (wytłuściłam to już w notce przewidując takich "orłów" jak Pan). Rozumiem co tak zabolało, pewnie to że Morawiecki jednak zarabiał i miał sukces - i te "głąby" dzisiaj u steru - a to jest sprzeczne z rympalską narracją. O tym i o takich pierdołach ta notka!

Obrazek użytkownika Marek Michalski

25-06-2024 [12:42] - Marek Michalski | Link:

@Ula Ujejska Nie potrafi Pani uzasadnić swoich twierdzeń tylko złorzeczy. Maglem próbuje Pani zasłonić rzeczywistość.

Obrazek użytkownika u2

25-06-2024 [12:54] - u2 | Link:

Jak znam was lekarzy to jesteście niezwykle pazerni na kaskę. Są oczywiście wyjątki. Ale dla was liczy się tylko kasa kotku, kasa.

PS. Pisałem już tobie, że stawiasz tezy, których nie potrafisz udowodnić. Nadal brniesz w tę ślepą uliczkę złorzeczenia Dobrej Zmianie, ale po to jest to forum aby wysłuchiwać waszych złorzeczeń na cały świat :-)

Obrazek użytkownika Darek65

25-06-2024 [14:58] - Darek65 | Link:

Osobą, która wyprostowała polskie finanse, która rozpoczęła realną walkę z dziurą vatowską był Paweł Szałamacha. Po przyjściu Morawieckiego, został wraz ze swoimi współpracownikami pogoniony. Morawiecki przyszedł na gotowe i jak pisze MM, to jego zasługą jest min. przeklinany przez przedsiębiorców Polski Wał oraz wiele bolesnych dla Polski działań. Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego Kaczyński postawił na niego? Chyba, że nie miał innego wyjścia.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-06-2024 [16:07] - Ula Ujejska | Link:

@Marek Michalski
Jest Pan pospolitym przebierańcem których pełno w Konfederacji i wśród rympalskiej sitwy. Zjawiacie się tu stadem kiedy tylko ktoś obnaża Tuska i jego sitwę.

@Darek65
Zapomniałeś dodać tuskową sraczkę i gradobicie w Koluszkach.

Panowie przebierańcy, wracajcie na campus po nowy przekaz - ten  co tu wklejacie już się zgrał.

Obrazek użytkownika u2

25-06-2024 [16:54] - u2 | Link:

Cierpią za miliony, oczywiście kaski. Przebierańcy udają zbolałych Polską, no cierpiętnicy liczący na ciągłe oszukiwanie frajerów :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-06-2024 [22:56] - Ula Ujejska | Link:

U2
Coraz rzadziej się pojawiają, a niektórzy nawet zniknęli. Większość użytkowników tego portalu, to inteligentni ludzie, więc głodne kawałki dla frajerów obnażają tu na bieżąco 🤣

Obrazek użytkownika Darek65

26-06-2024 [09:54] - Darek65 | Link:

U2
Nie ma to, jak mieć monopol na bycie patriotą :) Coraz bardziej upodobniacie się do PO-owskiego betonu - silnych razem.

Obrazek użytkownika Darek65

26-06-2024 [09:53] - Darek65 | Link:

UU
Przykro mi to napisać, ale zniżyłaś się do poziomu internetowego trolla. Zero merytoryki, powraca narracja ruskiej onucy i przypisywanie komuś czegoś, co nie powiedział.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

26-06-2024 [15:57] - Ula Ujejska | Link:

Darek65
Jeśli nie zgadzam się z "argumentami" przebierańców z campusa, że Morawiecki zniszczył Polskę - to jestem trollem? Przecież podałam gdzie szukać danych na ten temat i nawet podałam kilka przykładów, to według kolejnego przebierańca jest zero merytoryki? Ja rozumiem że Kto nie z Mieciem tego zmieciem - ale i tu okazaliście się tylko prymitywnymi przebierańcami. To trzeba umieć zrobić, a tego w SMS nie nauczą. Powtarzanie głodnych kawałków z campusa dla frajerów prowadzi na manowce.

Nigdzie nie napisałam że Morawiecki nie popełniał błędów. Było ich wiele - jednak doskonale sobie poradził w najtrudniejszych czasach - i żaden przebieraniec nie podważy tego sukcesu.

Obrazek użytkownika sake3

25-06-2024 [10:55] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska.....Hasło wg mnie całkiem nietrafione,chyba chodziło tylko o rym.Ta koalicja nigdy się nie rozpadnie.Oni wszyscy jadą na tym samym wózku i w podbramkowej sytuacji zawsze się porozumieją a nam pokażą zdjęcia ze złaczonymi rączkami i obowiązkowymi usmiechami.Ileż takich zdjęć już było/.... 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-06-2024 [16:08] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
To hasło z parady zboczeńców którzy są lub byli zakochani w Tusku 🤣🤣🤣

Obrazek użytkownika sake3

26-06-2024 [17:13] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska.....To już koniec czerwca a na NB jakby czas się zatrzymał.Nieustannie PiS,PIS ,PiS......i jego zbrodnie.Może by tak dla odmiany panowie z NB ocenili rządy Koalicji? Czyzby wszystko było tak wspaniale,że zakochani w Koalicji nie znajdują tu żadnych błędów? Zaraz usłyszymy dumne zdanie jednego z komentatorów-,,PiS mojego głosu mieć nie będzie''..No to nie będzie miał ażycie toczy sie dalej.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

26-06-2024 [18:19] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Pani chce aby przebierańcy oceniali samych siebie? Nie po to przebieraniec jeden ze znanych Konfederatów poszedł do Platformy i w Sejmie promuje lewackie ustawy.  Ujadanie na PiS i Morawieckiego jest w cichym porozumieniu programowym PO - Konfederacja. Tak jest wszędzie na forach od lat.

Obrazek użytkownika Jabe

26-06-2024 [19:01] - Jabe | Link:

Komu znany?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

26-06-2024 [20:05] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Widzę że :"bwanakubwa" Jabe znów nie odrobił lekcji. Spytaj GPSa,  szefa wszystkich "bwanakubwa" w sieci 🤣🤣

Obrazek użytkownika Jabe

26-06-2024 [21:03] - Jabe | Link:

Pomawiasz.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

26-06-2024 [21:37] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Czy potrzeba lepszego dowodu że "bwanakubwa" Jabe to zwykły przebieraniec? Wróć na campus po nowe przeszkolenie.
Podpowiem, bo widzę żeś nierozgarnięty, spojrzyj na listę posłów koalicji 13 grudnia w Sejmie, a znajdziesz tam nazwisko bardzo znanego działacza, tyż "bwanakubwa", o którym piszę wyżej
🤣🤣🤣

Obrazek użytkownika Jabe

26-06-2024 [22:58] - Jabe | Link:

Konfabulacje, pomówienia, chamstwo – istota schyłkowego pisizmu. Tfu!

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

26-06-2024 [23:56] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Przebierańcu, nie masz obowiązku czytać mojego bloga, więc won za Don - tam "bwanakubwa" będzie miał super branie.. A jak sam o Polakach piszesz per tubylcy, to tubylcy pokazują ci środkowy palec!
Pisał tu kiedyś na NB pewien Niemiec o nicku Anakonda, i on także do Polaków per tubylcy. Tylko że on miał na tyle honoru, że powiedział kim jest i uzasadnił dlaczego tak pisze.. Byłbyś zdruzgotany tym, że to głownie o PO i dzisiejszych Konfederatach tak myślał - których można było kupić za garść srebrników.  Dzicz przywieziona tu na ruskich czołgach i ich potomkowie nie mają honoru za grosz - bo to przebierańcy.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-06-2024 [09:56] - Ula Ujejska | Link:

Postscriptum
Popatrzcie tylko jak nagle "bwanakubwa" Jabe doznał amnezji. Nie pamięta kim był i jest, zwłaszcza gdzie jest, niejaki Artur Dziambor. Wszyscy kłamią i konfabulują - drze tu japę. Mogłabym dorzucić jeszcze Giertycha, wychowawcę i nauczyciela dzisiejszej elity Konfederacji - a chwalił się tym sam Bosak!  O innym wodzu JKM już nie wspomnę, a ten przecież podpisywał lubelskie porozumienie z PO i popierał "Miśka" Kamińskiego w wyborach do Sejmu.  Tak, tego samego "Miśka" który pojechał z orderem do Pinocheta!