Pozaprawny, nowy Zarząd TVP wysysa z Euro'24 ostatnie soki..

To takie moje, ale nie tylko moje spostrzeżenie. Otóż jest co prawda tradycją, że największe wydarzenia w sportowych grach zespołowych czy też indywidualnych z udziałem Polski i Polaków jest transmitowane przez TVP, ale też i prawdą jest, że umowa na transmisję Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2024 została podpisana już dawno temu i nowy, pozaprawny zarząd (neo-zarząd) TVP nie ma w tym żadnej zasługi. 

Tym bardziej mnie trochę zastanawia, że jednak ten neo-zarząd próbuje z tej imprezy wyciągnąć ostatnie soki i te mistrzostwa są wszędzie na kanałach TVP: w jedynce, w dwójce czy na kanałach sportowych. Nieraz ma się wrażenie, że cały zespół dziennikarzy tej neo-TVP został zaprzęgnięty w pracę na rzecz obsługi tej imprezy. 

Nie, to nie jest tak, że się małostkowo czepiam, ale skoro wszystko to, co było za czasów PiS ma być niedobre to i ta umowa na transmisję winna być też zła. Nieprawdaż? Tym bardziej, że - jak mnie pamięć nie myli – już się zdarzały precedensy, kiedy to dużą imprezę z udziałem Polaków transmitował Polsat - w przypadku siatkówki czy TVN - w przypadku skoków narciarskich. Zresztą w przypadku akurat siatkówki czy skoków narciarskich jest tak do dzisiaj. 

Tak więc ferajno D. Tuska w neo-TVP. Poproszę o trochę umiaru w krytyce wszystkiego, co działo się za czasów rządów PiS i nie dotyczy to jedynie TVP.

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika spike

19-06-2024 [12:07] - spike | Link:

Znamy jedyny taki przypadek, że łotr przyznaje się, że nim jest.
To co się dzieje w Polsce jest konsekwencją braku kary dla łotrów, więc tym razem jak tylko nadarzyła się okazja, znowu robi to samo, z tym, że już zakłada, że tym razem to już może mu się nie udać, więc idzie na całość, czyli demoluje instytucje, które mogą łotrów osądzić i skazać, a cel jest dużo poważniejszy, bo mają niemieckiego wspólnika, któremu zależy i to od zawsze na słabej Polsce.

Wszystko jest w rękach samych Polaków, jak znowu nie wezmą sprawy w swoje ręce, to wrogowie zewnętrzni jak i wewnętrzni będą triumfować.