Kukułcze jaja

Spokojnie, to co prawda literacka inspiracja, ale ja dzisiaj nie o takich jajach. No cóż, jak w Polsce rządzi pierdoła, to mu właśnie takie czarne śmierdzące jaja zawsze ktoś podrzuci. No i co najśmieszniejsze, na własny koszt taka pierdoła musi je wysiedzieć. I to nie byłe jak i nie byle czym wykarmić - obowiązuje średnia unijna. To co się wykluje, musi mieć odpowiednie zakwaterowanie i odpowiedni poziom życia. Jestem ciekawa, co ta pierdoła powie swojej rodzinie - czyli nam, że te jaja są droższe od kosztów utrzymania Polaków?

Przypominam frajerom referendum w tej sprawie. Tusk dzisiaj nie kłamie - jesteście beneficjentami czarnych jaj. No i co frajerze jeden z drugim, już wiesz jak cię pierdoła wydymał? Polacy powinni wam teraz te czarne jaja podwozić do waszych domów - i wysiadujcie je sobie ile wlezie. To są biedni ludzie jak mówił pierdoła, więc bierz się ostro do roboty frajerze, bo musisz na to zarobić, bo ceny na wszystko od lipca pójdą ostro w górę. Twoi wodzowie frajerze już sobie uwili bezpieczne gniazdka w UE, a ty zostałeś z czarnym jajem w nocniku.

Jeszcze dzień czy dwa, a szarańcza ubogaci ci żonę i córki - o narkotykach już nie wspomnę - będziesz miał z dostawą do domu.  Będziesz się bał wyjść na ulicę i wyprowadzić z garażu swój samochód. A jak się wnerwisz, i zaczniesz głośno pyskować, to dostaniesz akt oskarżenia za mowę nienawiści. No cóż, jesteś frajerze jednak zwycięzcą - dokopałeś PiS, więc teraz z uśmiechem wypij to piwo które sobie uwarzyłeś.

Dziękuję za uwagę.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

17-06-2024 [19:13] - Pers | Link:

"Frajerzy" już wysiadują ok. miliona ukraińskich jaj. Parę tysięcy w te czy we wte?

Obrazek użytkownika Kaczysta

17-06-2024 [19:55] - Kaczysta | Link:

dachowiec
skomentujesz to zaoranie
jesteś już tam tylko zerem czy mniej niż zero

Wstydż się
@Jarek Ruszkiewicz SL poniedziałek, 17 czerwca 2024, 01:31:49
i licz ze słowami, chcesz beknąć to nasze blogi zdaje się, że nie są blokowane.
dżon
 
poniedziałek, 17 czerwca 2024, 01:43:40

Obrazek użytkownika Pers

17-06-2024 [22:06] - Pers | Link:

@qvak
Dżony po pijaku czasami rozrabia. Już dostał reprymendę na ucho.
Ale jakoś nie zauważyłem wśród komentatorów "zabiedzonego kaczysty"... Ban dożywotni? :))))))))

Obrazek użytkownika Kaczysta

18-06-2024 [09:46] - Kaczysta | Link:

dachowiec
W odpowiedzi na reprymendę kasuje administracyjnie twoje kometarze
Raz ci jeszcze powtarzam
Jesteś tam NIKIM
Zero do kwadratu
​Tu tylko cwaniakujesz a tam morda w kubeł

Obrazek użytkownika Tezeusz

18-06-2024 [08:40] - Tezeusz | Link:

@ kaczysta
Ponoć rusofili zamykają ? Dzon ma rację Nasze Blogi to Polski narodowy portal I TYLE W TEMACIE

Obrazek użytkownika Tezeusz

17-06-2024 [21:44] - Tezeusz | Link:

Rus..
Jesteś frajer..to wiadomo dodaj rusofilowy

Obrazek użytkownika Jabe

17-06-2024 [20:33] - Jabe | Link:

Ula usiłuje wywrzeć wrażenie, że PiS jest alternatywą. Tak się nad­wiślańskich tu­bylców roz­grywa!

Obrazek użytkownika Kaczysta

17-06-2024 [21:43] - Kaczysta | Link:

Alternatywa dla bandyty Putina jest Konfederacja?
Raczej tak
Ta sama nacja

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-06-2024 [10:35] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
//Tak się nad­wiślańskich tu­bylców roz­grywa!//
Zachowam to dla potomności gdybyś "bwanakubwa' znów doznał  nagłej amnezji.

Obrazek użytkownika angela

18-06-2024 [09:09] - angela | Link:

Polacy mają niewyczerpane pomysły, narazie leją gnojowke na nieproszonych gości, ale jak zacznie się gorąco, to i swininę, świńską krew  podrzucą podrzutkom 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

28-06-2024 [11:34] - Ula Ujejska | Link:

Angela
To mój pomysł sprzed paru lat - szkoda że PiS nie chciał z tego skorzystać. Proponowałam wtedy aby na przejściu granicznym gdzie toczyła się bitwa, zamiast wowdy, do sikawek zapodać gnojówkę.

Obrazek użytkownika Pers

28-06-2024 [11:45] - Pers | Link:

Czyli to co masz w głowie.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

28-06-2024 [23:24] - Ula Ujejska | Link:

Pers
Za mało masz danych na to,
Aby być  w moim życiu choćby datą!
...więc spieprzaj dziadu.

Obrazek użytkownika spike

18-06-2024 [12:27] - spike | Link:

A chruścina Leszczyna spokojnie nasyła gestapo na szpitale, w których lekarze nie dokonują aborcji, korzystając z klauzuli sumienia, jeden szpital został ukarany kwotą ponad 500 tys. zł. wbrew Konstytucji czy orzeczeniu TK.

Można jedynie domyślać się, że chodzi tu o wyroku śmierci dla poczętego dziecka, na podstawie badań prenatalnych, wg których poczęte dziecko ma "śmiertelną wadę", czyli wybieg medyczny na legalną aborcję, wiadomym jest, że badania prenatalne nie są wiarygodne, niski % trafnej diagnozy.
Jako ciekawostka, badania wariografem nie są uznawane jak dowód w sądzie, choć jego skuteczność jest na poziomie ponad 80%.

Czy poczęte dziecko, mimo że ma wadę biologiczną, która uniemożliwi jej życia po urodzeniu, nie ma prawa do godnej, ludzkiej śmierci?
kim są rodzice, którzy wybierają tak niehumanitarną śmierć, poprzez aborcję, potem utylizację jak odpad biologiczny w spalarce, zasługują na posiadanie dzieci?
Jak te dzieci będą wychowane przez rodziców, nie mających sumienia, będą takie jak @tri, a w kolejności tacy się też powielą, ludzkość się skończy.

Obrazek użytkownika sake3

18-06-2024 [13:00] - sake3 | Link:

@spike......Ekspertka o wszystkiego czyli od niczego swoją karierę w Ministerstwie Zdrowia ugruntowuje wyłacznie na aborcji,pastylkach dla nieletnich,in vitro i karaniu lekarzy za klauzulę sumienia.To Służba Zdrowia nie ma innych problemów,bolączek,kłopotów?Co ta idiotka zamierza zrobić w sprawie narkotyków,które zbieraja w Polsce śmiertelne żniwo? Jedynie potrafi zwalić winę na poprzedni rząd i ministrów zdrowia.A co sama potrafi?Nadęte wstrętne babsko z przerostem ego kłamie wiążac ratowanie kobiety z klauzulą sumienia.Aborcja na zyczenie nie jest chorobą którą lekarz ma obowiązek natychmiast usuwać by ratować życie matki które nie jest zagrożone w żaden sposób.Żaden lekarz nie uchyla się natomiast od aborcji jeśli jest to ciąża pozamaciczna czy poronienie bo to zagraża życiu. Paniusia udaje że nie rozróżnia tych sytuacji.