Tresura sekty Tuska

Podobno Rosja wynajęła setki tysięcy trolli, aby lobbowały za budową CPK, które wzmocni Polskę gospodarczo i finansowo jako cel ataku i ułatwi koncentrację logistyczną sił militarnych wojsk sojuszniczych w przypadku agresji. To się durnym ye**ćpisom logicznie spina.
Ręce opadają
                                             

Bełkot Zembaczyńskiego o tym, że dziennie rosyjskie serwery generują milion twittów na temat CPK, to Platforma Obywatelska w pigułce. Idealny melanż głupoty, absurdu, robienia ze swoich odbiorców debili (tu szacunek dla Tuska i jego partii, w tym osiągnęli mistrzostwo), obrażanie, skrajne, tych Polaków, którzy na nich nie głosowali. I rzecz chyba poważniejsza- granie "antyrosyjską" kartą po to, żeby uwalić projekty, które tej Rosji mogą realnie zaszkodzić. CPK pokazuje więc jak w pigułce, czym tak naprawdę jest antyrosyjskość PO.

Robieniem dobrze Kremlowi. Nie wiem jakim durniem trzeba być, żeby tego nie widzieć. A pamiętacie, jak jakiś tydzień temu media robiące dobrze PO triumfalnie obwieściły, że Tusk jest za CPK? To ja tylko przypomnę. Otóż Tusk może powiedzieć wszystko. Jego słowom nie można ufać, nie można brać je na poważnie. Wiecie dlaczego? Nie dlatego, że to patologiczny kłamca, co pokazała chociażby sprawa granicy. Jest poważniejszy powód. On kłamie, bo może. Bo jego wyznawcy łykną wszystko a media to podchwycą i będą to opiewać. Przedwczoraj CPK było rosyjskim projektem a tłum fanatyków Tuska był gotowy właściwie zlinczować jego zwolenników. Wczoraj CPK okazało prorozwojowym projektem świadczącym o wielkości Tuska. Dziś znowu jest akcją rosyjskich służb. Wczoraj na granicy było ludobójstwo, dziś obrona przed Putinem. Przykłady można mnożyć.

Więc jak jutro Tusk oświadczy, że jednak CPK fuj, ci sami ludzie, te same media gromko zakrzykną "wódz ma rację". Jak w najgorszym szambie PRLu. Żeby pojąć, co naprawdę dzieje się w Polsce, trzeba zrozumieć, że Tusk i jego media, ten cały syf, wylewający się codziennie z TVN, Wyborczej, z OkoPress etc., to nie są poglądy polityczne. To tresura, jak w najgorszej sekcie, to pranie mózgu 24 godziny na dobę. Więc Tusk może wszystko powiedzieć, to nic nie znaczy,
Tym się kończy skrajny populizm i fanatyzm w polityce, nakręcany przez funkcjonariuszy medialnych z GW, TVN i reszty mediów na pasku PO.
https://x.com/DawidWildstein/status/1801520843064820065

Przy okazji o niecodziennym incydencie w sejmie 

Ktoś przebywał na dachu Sejmu w nocy.
Hołownia: "Czekam na raport Straży Marszałkowskiej"

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

14-06-2024 [16:22] - NASZ_HENRY | Link:

 

Sejm morowy
  
 w sejmie jest już takie morowe powietrze, że muszą wychodzić na dach aby zaczerpnąć świeżego ;-)
  

 

Obrazek użytkownika Kaczysta

14-06-2024 [18:20] - Kaczysta | Link:

Hujownia wysłał do Wąsika pismo, że w ciągu 14 dni ma złożyć oświadczenie o rezygnacji z mandatu Posła na Sejm, bo został wybrany do Parlamentu Europejskiego. Cyrkowiec nie tylko przyznał że Wąsik jest Posłem, ale przyznał że Sejm jest niekonstytucyjny. Pierdolnik niesamowity

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

14-06-2024 [22:53] - Ula Ujejska | Link:

Kaczysta
To jest właśnie wiadomość dnia! Teraz poseł Wąsik powinien podać go do sądu.

Obrazek użytkownika Hornblower

14-06-2024 [17:44] - Hornblower | Link:

Tuskowi może się pomysł CPK podobać lub nie, to nie ma najmniejszego znaczenia. On, podobnie jak reszta polskich polityków, nie jest od decydowania w tej sprawie. Zadecyduje Nasz Najważniejszy Sojusznik. Jak uzna, że mu potrzebny porządny hub to CPK będzie. A wygląda na to, że tak uznał. Dla Tuska też korzyść. Do obsadzenia wiele intratnych stanowisk, a przy budowie takiego molocha jak wyparuje kilkaset milionów, to i tak nikt nie zauważy. 

Obrazek użytkownika Kaczysta

14-06-2024 [18:23] - Kaczysta | Link:

Hołownia na dachu gmachu Sejmu, to był szczyt parlamentaryzmu i w ogóle hit, poseł Matecki to sejmozbrodnia i hańba

Obrazek użytkownika sake3

14-06-2024 [21:27] - sake3 | Link:

Dlaczego spacerek po dachu stał się newsem dnia? Ja tam typuję na news kraciasty żakiecik w którym wystąpiła w Sejmie Jachira,Czegoś tak koszmarnego w życiu nie widziałam.W którym lumpeksie to wytrzasnęła?