Imigranci w Polsce. Chcieliście to macie!

Wielu przestrzegało przed napływem nielegalnych imigrantów do Polski. Nie wiem ilu ich dziś jest w Polsce. Niestety Polska zgodziła się na przymusową ich relokację do naszego kraju. Mówi się o 3,5 tysiącach z Niemiec ale są to jedynie dane potwierdzone przez niemiecką Straż Graniczną. A tych, którym się udało pokonać polsko-białoruską granicę? Też nie wiadomo do końca.

"Na terytorium Unii Europejskiej w 2023 roku przebywało nielegalnie 1,27 mln osób niebędących obywatelami wspólnoty (...) Liczba obywateli spoza UE, którym wydano nakaz opuszczenia jednego z krajów UE, wyniosła 484,1 tys. - 4 proc. więcej niż w 2022 r. W następstwie wydania takiego nakazu 111,1 tys. osób zostało odesłanych do innego kraju (w tym do innych krajów UE). 91,4 tys. trafiło poza terytorium Unii. Na szczycie listy państw, które przeprowadziły największą liczbę readmisji, znalazły się Niemcy (15,4 tys.), Francja (12,1 tys.) i Szwecja (10,3 tys.) [1].

A ilu nielegalnych imigrantów może przyjąć Polska? Okazuje się, że może to być nawet 500 tysięcy osób (380 tysięcy - to podobno na dziś). 

No i wtedy się zacznie, bo na razie jest ich za mało żeby atakować nielegalnymi bandami,  ale nawet 1 osoba wystarczy aby zdemolować dwa samochody. "Takie sceny do niedawna można było zobaczyć tylko w krajach Europy Zachodniej. Wczoraj 26-letni obywatel jednego z krajów Afryki Wschodniej zdemolował samochody w warszawskiej dzielnicy Gocław, skacząc po nich. Został zatrzymany przez policję i usłyszał zarzuty. „Patrol interwencyjny policji zareagował natychmiast. Mężczyzna został w chwilę po tym zdarzeniu zatrzymany” - mówi portalowi wPolityce.pl nadkom. Joanna Węgrzyniak" [2]. Wspomnieć też należy, że zaatakował też naszego rodaka i wtedy dopiero uciekł, ale na szczęście i tak szybko go złapano. Czy taka szybka reakcja policji byłaby możliwa gdy zaatakuje horda tych imigrantów np. w liczbie 20-stu?

I co teraz mają powiedzieć zwolennicy imigracji do Polski osób z krajów Azji i Afryki? To pozostanie zapewne ich tajemnicą, bo trudno żeby głośno przyznali się, iż byli w błędzie a ubogacenie Polski ich przybyciem to propagandowe kłamstwo. A my, którzy ich nigdy nie chcieliśmy w Polsce możemy poczuć owoc satysfakcji, tylko że ta owocowa satysfakcja ma bardzo gorzki smak i wygląd.

[1] https://www.bankier.pl/wiadomo... 
[2] https://wpolityce.pl/kraj/6948...

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
ttp://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com 

Ten króciutki jak na mnie tekst jest jednocześnie publikowany na forach: https://www.salon24.pl/u/krzys... https://naszeblogi.pl/users/kr... https://niepoprawni.pl/ludzie/... i na blogmedia24.pl
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

09-06-2024 [19:33] - NASZ_HENRY | Link:

  

Eksportowych nachodźców z Niemiec trzeba kwaterować w niemieckim obozie Auschwitz-Birkenau. Niech się uczą historii 😎

 

Obrazek użytkownika Marek Michalski

09-06-2024 [19:49] - Marek Michalski | Link:

U siebie Niemcy już to wdrożyli.
https://pch24.pl/niemiecki-pra...

Obrazek użytkownika Marek Michalski

09-06-2024 [19:46] - Marek Michalski | Link:

Warto zacząć od oceny przyczyn, celu i narzędzi.
Mamy do czynienia z rewolucją, jej celem jest zniszczenie ludzkości z Europą i jej dorobkiem w pierwszej kolejności.
Narzędziami od kilkudziesięciu lat są socjal i prawa mniejszości, czyli gwarancja przywilejów i bezkarności. To powodowało systematyczną korozję państw Europy.
Obecnie mamy eskalację i już nie ma powolnego przeciekania, pozorów asymilacji dla imigrantów socjalnych. Na masową skalę od 10 lat organizowana jest wysyłka grup terrorystycznych. Konkretnie spośród organizatorów znamy Sorosa i Merkel.
Znamy też trick socjotechniczny, który zastosowano. Jest to zwykła manipulacja znaczeniem słowa. Terrorystę zamieniono na migranta i przyznano mu status uchodźcy.
Należy oczywiście przypomnieć w tym miejscu o zwrocie lingwistycznym, czyli odwróceniu funkcji języka z komunikacji na dezinformację propagandą marksistowską.
I to się stało. Nie ma wojny z terroryzmem i obrony Polski przed kierowanymi przez Rosję w ramach wojny hybrydowej najemnikami z Azji i Afryki, tylko udział w ustawce wg scenariusza komunistów z Rosji i Zachodu. 
Terrorystów bierze się do niewoli albo zabija, a tymczasem działania toczą się pod dyktando politycznej poprawności, czyli praw dla agresorów-uciśnionych, którym służby państwa z racji nielegalnego przekroczenia granicy nadają przywileje. To prawdopodobnie prowadzi do opacznych działań, o których słyszymy, jak niedopuszczenie do przekroczenia linii granicznej. Warto byłoby to wyjaśnić, bo konsekwencją była śmierć żołnierza, który tarczą zasłaniał dziurę w płocie. Pytanie dlaczego żołnierze są wystawiani na atak bez możliwości jego skutecznego odparcia i nie mają rozkazów pojmania lub zastrzelenia terrorysty w dogodnej zasadzce nieopodal granicy, z dala od ryzyka prowokacji na granicy z Rosją (dawniej Białorusią).

Obrazek użytkownika Pers

09-06-2024 [22:04] - Pers | Link:

@autor
Sądzisz, że bandyci kolorowi będą groźniejsi od bandytów ukraińskich?
Tych ostatnich po klęsce Ukrainy będzie dużo więcej i to doskonale uzbrojonych i wyszkolonych.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

10-06-2024 [08:25] - wielkopolskizdzichu | Link:

Emigracji zarobkowej z Azji jest w Polsce parędziesiąt tysięcy, na razie są skoszarowani, ale liczenie na to że przy panujących warunkach w tych koszarach długo będą spokojni jest naiwnością. To nie 3500 to co najmniej 40000 Azjatów. którymi spółki zatrudniające pomiatają.