Cisza nad trumną

Stul pysk!
I cicho bądź nad tą trumną.

Polsko, gdzieś twarz swą schowała dumną?
Wołają, ciszej bądź! Nad tą trumną.
Gdzież nam się zwrócić? Gdy wybór dany.
Grób czy kajdany...
Orle, praojców nieba Patronie.
Dumny nad ptaki.Z Krzyżem w Koronie.
Wznieś nas nad ziemię, pod bramy Nieba.
Jakże nam dzisiaj Wiary potrzeba.
Choćby nam spokój został zabrany.
Choćby nas w więzień wpędzono bramy.
Nie nam powtarzać treść bezrozumną.
Stul pysk!
I cicho bądź nad tą trumną.

https://niepoprawni.pl/blog/brian/cisza-nad-trumna

Histeria aktorów, aktoreczek, twórców doprowadziła do paraliżu państwa, paraliżu armii. Histeria i głupie zacietrzewienie sprawiły, że państwo przestało normalnie funkcjonować a prokurator zarządza nastrojami w polskim wojsku. A teraz śmierć młodego żołnierza będzie pretekstem do politycznych czystek.
Gdy lali wodą dzicz od Putina w obronie Polskich granic, ryży kazał wrzeszczeć wszystkim jbaćPISom i jego mediom na Polski rząd. Dziś gdy zginął Polski Żołnierz, inny walczy z życiem, wszyscy milczą, wszystkim jest to obojętne.
Wstyd i hańba na wieki
Czy o taką Polskę walczyli moi przodkowie?
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

08-06-2024 [08:43] - Pers | Link:

//Gdy lali wodą dzicz od Putina w obronie Polskich granic//

Ta "dzicz" przyszła po prostu z rewizytą. Nasi dzielni wojacy odwiedzali ich już od wielu lat w służbie zamorskiego Pana bo przecież nie w obronie polskich interesów. I nie byli tak grzeczni jak oni teraz. Powinniśmy się cieszyć i po staropolsku chlebem i solą powitać.

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-06-2024 [19:15] - Tezeusz | Link:

Tak  jest u ciebie w Izraelu ? Ponoć rusofili zamykają ?. wiesz coś ! siedzą faktycznie o chlebie i soli..taka kapucha...scierwoneonowa.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

08-06-2024 [09:57] - Marek Kudła | Link:

Na,  polskojęzyczne kacapy ?
Jeszcze wam za mało 45 lat komunizmu i setek mordów wykonanych na bohaterach i niewinnych ludziach, w tym na żołnierzach niezłomnych czy na ks. Popiełuszczce ?  Jeszcze wam za mało stanu wojennego, kiedy bolszewia z Jaruzelskim na czele wypowiedzieli wojnę narodowi polskiemu , mordując i skazując na lata więzienia wielu aktywistów i niewinnych ludzi ?  Jeszcze wam za mało mordu własnego Prezydenta i 96 osób polskiej elity pod smoleńskiem ?  Jeszcze wam za mało 8 lat władzy PO i PSL, lat mordów tych, którzy wiedzieli zbyt dużo, lat potwornych afer korupcyjnych i okradając Polaków na setki miliardów złotych  ?
Jeszcze wam za mało – nadal jesteście u koryta, by robić to samo co robiliście ?
 

Obrazek użytkownika sake3

08-06-2024 [10:54] - sake3 | Link:

Pan Stanowski ma rację zwracając się do do pani Kurdej -Szatan propagatorki nienawiści do polskiego wojska.Nie rozumiem jak można być tak bezwstydnym,by po swojej akcji składać kondolencje zamiast po prostu milczeć.Przypuszczam,że ona jest nawet gotowa uczestniczyć w pogrzebie by siebie lansować jak roni krokodyle łzy do kamery i rozdaje autografy.Niestety naród tę panią i inne aktorzynki czy celebrytki nauczył się traktować jak autorytety od wszystkiego i do naśladowania.Politycy zaś wykorzystują ich pazerność na pieniądze by za byle rólkę czy udział w reklamach posługiwać się tymi moralnymi zerami.Dość powiedzieć,że ambasadorek Brzeziński urządził spotkanie z nią i jej mężem niejako pochwalając ich zaangażowanie w opluwanie polskiego wojska. 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

08-06-2024 [11:59] - Alina@Warszawa | Link:

Jak to jak "można być tak bezwstydnym"?
Po prostu. Baba ma za to płacone! Dostała takie zadanie i je realizuje. Taką rolę przypisała jej gmina Tuskowa i taką gra. A "zwrotnicowi" z mediów robią z niej gwiazdę, choć każdy normalny Polak ma odruch wymiotny na widok takiej Kurdej -Szatan, czy innej Myszki Agresorki, że o indywiduach typu Lempart, czy inne zboczki i zboki nie wspomnę.

Obrazek użytkownika Kamil Olszówka

09-06-2024 [03:19] - Kamil Olszówka | Link:

Dopóki tli się umiłowanie Ojczyzny,
W duszach tysięcy żołnierzy strzegących granic,
Możemy do snu dzieci swe tulić,
Sami bez obaw mrużąc powieki...

https://naszeblogi.pl/67684-bo...

Obrazek użytkownika Kaczysta

09-06-2024 [10:31] - Kaczysta | Link:

Szanowni państwo, pamiętajcie o obowiązkowej segregacji śmieci.
Jutro wywożą.

https://pbs.twimg.com/media/GPnAUfJXsAEwJRb?format=jpg&name=medium

Obrazek użytkownika Kaczysta

09-06-2024 [13:58] - Kaczysta | Link:

Tusk , Bodnar i jego szajka tak zwanych bodnarowców maja na sumieniu następnego żołnierza.Ranny młody obrońca granicy stracił oko ugodzony przez uzbrojonego dzikusa.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

09-06-2024 [18:31] - Kazimierz Kozio... | Link:

peerelowski zolnierz nie musial miec dylematow kto swoj kto obcy bo okupant nie owijal w bawelne ani w tresci roty przysiegi ani w propagandzie politrukow. wprawdzie na paradach swieta LWP powiewala polska flaga bialo-czerwona ale przysiege wojskowa skladal z sentencja na wiernosc ukladowi warszawskiemu (sojuszowi z armia radziecka).

ale rzolnierz IIIRP Anno Domini 2020-24 nie ma juz tak klarownej sytuacji pomimo ze z tresci roty parlamentarzysci usuneli bzdety o sojuszach. natomiast jest w tresci roty sentencja o obronie (jakiegos nieokreslonego) sztandaru wojskowego. nielada dylemat ma wiec rzolnierz, kto swoj-kto obcy, ktory widzi na centralnej paradzie swojego swieta 15 sierpnia 2023 jak na pojazdach bojowych majacych byc wizytowka "naszej" polskiej armii powiewa flage ukrainska zamiast polskiej lub zamiast sztandaru wojskowego o ktorym jest mowa w tresci przysiegi.
wczesniej za robienie wody z mozgu zolnierza byli odpowiedzialni oficerowie polityczni ustawiani przez pzpr a teraz wode z mozgu polskiego zolnierza robia politycy najwyzszego szczebla niezaleznie od deklarowanej przez nich przynaleznosci do okreslonej opcji politycznej wg madrosci aktualnego etapu.
to cud ze wciaz jeszcze te polityczne pieknoduchy zezwalaja na wydawanie polskiemu zolnierzowi ostrej amunicji. ale rzolniez przez to ma jeszcze wiekszy dylemat czy uzyc tej broni i ryzykowac wiezieniem czy lepiej uzywac jej tak zeby agresorowi nie spadl wlos z glowy.
a wrog ten bajzel obserwuje i tylko rece zaciera ze kiedy juz zapadnie decyzja do rozwiazania polskiego problemu to bedzie mial lekki orzech do zgryzienia.
co by tu jeszcze spieprzyc panowie....?