Murem za Polskim Mundurem

Wojsko Polskie naszą narodową dumą naszą, tradycją, bezpieczeństwem i gwarancją rozwoju Rzeczypospolitej. Bez Wojska Polskiego nie było by Polski.

Dzisiaj bez patosu wielu słów i opisu z czasów dawnych czy współczesnych. Dzisiaj gdy komuniści czy  tęczowe pachołki roSSji i niemiec plują na naszą ojczyznę Polskę i nasze Polskie Wojsko. Stańmy " Murem za Polskim Mundurem". Polscy żołnierze, wysłani zamiast specjalnych oddziałów policji, które zajmowały się pacyfikowaniem rolników, zostali zmuszeni od oddania strzałów ostrzegawczych, żeby zatrzymać hordę nacierających na granicę imigrantów, z których – jak zapewniał sam premier Donald Tusk – 90 proc. ma paszporty albo wizy rosyjskie.

Żołnierze są nieustannie atakowani kamieniami i ostrymi narzędziami, więc działali nie tylko w obronie granicy, ale i swojej własnej. Zostali za to zatrzymani, skuci i do dzisiaj są zawieszeni, mając postawione ciężkie zarzuty. W efekcie kolejne zaatakowane oddziały bały się użyć broni. O nieszczęście się prosiło. Mamy kilku rannych żołnierzy, jeden z nich nie przeżył. To wszystko próbowano ukryć przed opinią publiczną. Wystawili naszych żołnierzy, tak jak wystawiają Polskę. Trzeba to przerwać. Trzęsienie ziemi w najbliższych wyborach bardzo to ułatwi. Idźmy na wybory. Pogońmy zdrajców i szkodników.

Żołnierz WP został zamordowany przez bandytę pełniąc służbę wartowniczą na granicy broniąc Polski, inni za użycie broni we własnej obronie zostali aresztowani. Kto za to przeprosi rodzinę zamordowanego i aresztowanych żołnierzy. Polityka w wojsku to jak widać tylko śmierć i poniżenie. Tusk przeproś !

MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-06-2024 [08:21] - Tezeusz | Link:

Zagraniczni politycy po śmierci żołnierza RP. „Łukaszenka przekroczył punkt, z którego nie ma odwrotu“
Zagraniczni politycy składają kondolencje zmarłego żołnierza, który bronił polskiej granicy. Nie szczędzą w nich ostrych słów pod adresem białoruskiego dyktatora Aleksandra Łukaszenki.

W kwietniu Adam Bodnar powołał zespół śledczy, który zajął się ściganiem żołnierzy za odpieranie agresji ze strony nielegalnych migrantów. Trzech mundurowych zostało zatrzymanych przez Żandarmerię Wojską z oddanie strzałów ostrzegawczych. Przedstawiono im zarzuty. Jednocześnie niedawno dowiedzieliśmy się, że od stycznia do kwietnia do Polski z Niemiec trafiło ponad 3,5 tysięcy cudzoziemców.

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-06-2024 [08:25] - Tezeusz | Link:

Śmierć polskiego żołnierza to cios w samo serce polskiego państwa. "Poniósł najwyższą ofiarę" Polacy obudżcie się w dniu 9 czerwca przy wyborczych urnach i nie wybierajcie tych co mają krew na rękach Polskiego Żołnierza - Bohatera..

Obrazek użytkownika Zofia

07-06-2024 [09:07] - Zofia | Link:

Drogi autorze, przeprosiny nie są adekwatne do tej zbrodni! Rządzący powinni być wysłani na granice i to na pierwszą linię ataku przez bandyckich nachodźców. Niech w nich walą kamieniami, gałęziami czy nożami ci sprowadzeni przez nich bandyci ("lekarze, prawnicy i wszelkiej maści inteligenci") . 

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-06-2024 [09:19] - Tezeusz | Link:

Tusk i jego ekipa do dymisji - normalny honorowy człowiek by tak postąpił. HONOROWY ! ale nie 13 Grudnia lewacko - komusze i niemieckie

Obrazek użytkownika sake3

09-06-2024 [10:53] - sake3 | Link:

Czas wyciągnąć wnioski.Do czego doprowadzi podtrzymywanie wizerunku pozbawionego honoru i nieudolnego Ministra Obrony i zwalanie winy na innych? Do czego doprowadzi takie postępowanie jak nie masowego odejścia z wojska? Może tu nawet chodzi o likwidację granicy na czyjeś żadanie z góry?Karmi się nas propozycjami o tworzeniu bagien i moczarów dla obrony a jednoczesnie robi się wszystko by żadnej obrony nie było.Gdzie tu sens? Owszem ,trzeba sobie powiedzieć ,że Polska w uninym układzie nie gra roli obrońcy przed naporem nachodźców,bo sprytnych Niemców nie interesuje kto do tej Polski wejdzie, mogą to być nawet ufoludki ale nie ma prawa przekroczyć granicy z Niemcami.Tylko granicy z Niemcami mają Polacy pilnować i strzec,.Lekceważenie przez Tuska i jego popychadeł  sytuacji w Polsce pokazuje,że Polska stanie się wkrótce miejscem dla dla imigrantów z całego świata.