I się zaczęło! Terminal zbożowy w Szczecinie do likwidacji!!

Tak trochę w kierunku wyborców D. Tuska, Sz. Hołowni i W. Kosiniaka - Kamysza...

I co? Ano gówno! Tak sobie można dziś odpowiedzieć na rządy półniemca D. Tuska (po babce i matce jest Niemcem). "Sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało". Tak o wyborcach PO (KO), TD i PSL można też śmiało pogaworzyć zastanawiając się czy naprawdę mogą być idiotami czy naiwniakami a może hurtowymi zdrajcami...

Jak podaje portal salon24.pl za Rzeczpospolitą "Potężny terminal zbożowy w Szczecinie ma zostać zlikwidowany. Transporty mogą przejąć Niemcy, a to oznacza większe wydatki dla rolników z aż trzech województw (...) tj. "elewator zbożowy Andreas w Porcie Szczecin ma zostać sprzedany i zlikwidowany. Kupcem jest amerykańska firma, producent klejów, która chce zlikwidować terminal do przeładunku zbóż i na jego terenie przechowywać składniki do produkcji klejów, w tym mocznik (...) Terminal Andreas przeładowuje ok. 650 tys. ton zbóż i pasz, z tego ok. 500 tys. ton zbóż (...) To nieco ponad 6 proc. przeładunków. Elewator w Szczecinie jest bardzo ważny dla rolników z Zachodniopomorskiego. Polscy farmerzy mogą odwieźć płody rolne do Szczecina lub zdecydowanie mniejszych terminali w Świnoujściu i Kołobrzegu. Wszystko wskazuje, że zarobią na tym Niemcy. Do Gdyni ze Szczecina jest 355 km, a do portu Mukran w Niemczech – jedynie 130 kilometrów. Nic też dziwnego, że likwidowany terminal w Szczecinie ważny jest także dla rolników z lubuskiego, a także z Wielkopolski czy Dolnego Śląska" [1].

A ja i inni ostrzegaliśmy, że D. Tusk będzie rządził jakby był gubernatorem niemieckim przysłanym do sprzedaży Polski Unii Europejskiej  a w szczególności Niemcom. 

I co "barany"? Jak wy się teraz czujecie gdy nasze przewidywania się spełniają? 

O CPK powoli już się w ogóle nie mówi bo byłby konkurencją dla Niemiec, Portu Kontenerowego w Świnoujściu też nie będzie, tak samo jak pływającego gazoportu LNG w Zatoce Gdańskiej. I oczywiście na tym też korzystać będą Niemcy. A co z programem 100 obwodnic? Efektywny gospodarczo Port w Elblągu też nie powstanie, podobnie jak elektrownia jądrowa, bo te ostatnie bezmyślnie zamknęli sami Niemcy i teraz nie życzą sobie aby taka elektrownia powstała. Pakt Migracyjny po cichu też został podpisany przez D. Tuska i gdzie są protesty społeczne - szybko odczujemy skutki napływu takich imigrantów do Polski..., oj odczujemy!

A wy co "jełopy"? Dalej rzucicie się na rozkaz D. Tuska w ogień byleby Wasz ukochany przywódca dalej zarządzał Polską? A może zaczynacie już widzieć jaka jest o nim antypolska i proniemiecka prawda? Wierzę, że choć dla części już tak, ale nie wiem czy ta wiara jest zasadna, bo w Was tkwią ogromne pokłady nienawiści do "Kaczora" i działacie tylko emocjonalnie...

Tak jeszcze dobitniej powtórzę, że "dzień, w którym upadnie PO (KO) będzie polskim Świętem Narodowym" [2].

[1] https://www.salon24.pl/newsroo...
[2] Więcej tu: https://krzysztofjaw.blogspot....

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com 

Ten sam tekst jest jednocześnie publikowany na forach:
https://www.salon24.pl/u/krzys... 
https://naszeblogi.pl/users/kr... 
https://niepoprawni.pl/ludzie/...
https://blogmedia24.pl/

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

03-06-2024 [13:56] - u2 | Link:

T*skisyny muszą się wykazać przed swoimi niemieckim mocodawcami :-) :-) :-)

PS. Tylko naiwniak mógł wierzyć w bajeczki typu 100 konkretów na 100 dni. Polacken wpuścili niemieckiego lisa do polskiego kurnika i teraz widać tego konsekwencje.

Obrazek użytkownika sake3

03-06-2024 [14:00] - sake3 | Link:

Niech sie Pan tak nie denerwuje skoro dopiero co wyszedł ze szpitala.Rehabiltacja wymaga czasu i spokoju.Po co są te idiotyczne komisje śledcze a teraz pogoń za Obajtkiem? Tylko dlatego żeby przykryć nieudolnosć ,narzucane decyzje z zewnątrz,złodziejstwo,dorwanie się do koryta które zaraz będzie puste.Sprawa z terminalem to poczatek likwidacji wszystkiego co polskie,co zostało zbudowane przez Polaków dla Polaków.Trzeba się spytać rządzących co zamierzają zrobić ze zwalnianymi pracownikami,hurtowo i bez słowa.Co obiecano rolnikom?Otworzenie okienka do pośredniaka,uruchomienie pośredniaków pod przyszle zwolnienia? To jak i za co utrzymamy miłych gości płynących do nas z Afryki i tych z Białorusi jeśli sami nie będziemy mieć pracy?Co likwidacja to pojawia się temat zastępczy.Nawet te idiotyzmy Tuska o swoim antyrosyjskim nastawieniu to własnie taki temat zastępczy i zwykła blaga bo wiadomo że Tusk pomaga w sojuszu Niemców z Rosją ponad naszymi głowami.Dziś pałuje się rolników,jutro innych a my siedzimy i bluźnimy nadal na PiS.jak przez całe 8 poprzednich lat.Nie było tak na NB? To czego teraz się spodziewamy?. 

Obrazek użytkownika u2

03-06-2024 [14:10] - u2 | Link:

***co zamierzają zrobić ze zwalnianymi pracownikami,hurtowo i bez słowa***

Nic nie zamierzają. To liberały-aferały, których jedynym celem bycia w polityce to nachapanie się kosztem frajerów. A frajerzy niech jadą na szparagi, wiadomo gdzie. Ponadto wielu z tych zwalnianych głosowało za Tuskiem. Widać tego chcieli. :-)

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

03-06-2024 [15:45] - krzysztofjaw | Link:

sake3

Bo tak szczerze. Do dziś jestem wściekły na tą część Polaków, która głosowała na PO, TD i Lewicę. Ale za życzenia spokoju dziękuję. Dawno nie pisałem i może nieraz emocje zbyt mocno mną kierują. 
Pzdr

Obrazek użytkownika Jabe

03-06-2024 [18:32] - Jabe | Link:

A głosujący na PiS?

Obrazek użytkownika tricolour

03-06-2024 [14:32] - tricolour | Link:

@krzysztof

Sprawdzil Pan skład rady nadzorczej tego Andreasa? Na cztery osoby - trzech niemców. To jest polska firma? Dlaczego nie jest polska? Co robi obca firma w polskim porcie? Dlaczego w polskim porcie przeładunek robi obca firma?

Zaczynamy od początku, a wtedy koniec jest nasz...

Obrazek użytkownika Darek65

03-06-2024 [15:13] - Darek65 | Link:

@TRI
I to jest chyba sedno sprawy.....

Obrazek użytkownika spike

03-06-2024 [18:49] - spike | Link:

jak zwykle ci sami wzajemni onaniści @tri, @zdzicho, @darek, @jabe, gdzie wy  się skrzykujecie na publiczną orgię ?
po co Polsce Terminal zbożowy, będą go mieli teraz Niemcy.

Dla was po co Polska, wystarczą wam Niemcy, psubracia z V kolumny, pewnie już macie przygotowane bukiety powitalne dla swoich panów, co?

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

03-06-2024 [15:05] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Dalej rzucicie się na rozkaz D. Tuska w ogień byleby Wasz ukochany przywódca dalej zarządzał Polską?"
Tu nie chodzi o to by rządził Tusk tylko o to by złodziejskie ryje z PiS oderwać od publicznego koryta.

Obrazek użytkownika spike

03-06-2024 [18:54] - spike | Link:

@zdzicho
ty swojego ryja to już za niedługo będziesz wtykał do śmietnika po wyborach, jak ceny poszybują w górę.

Wskaż durniu, co ci ukradł PiS ?
bo "szmata" Tusk już raz rujnował i okradał Polskę, teraz robi to samo.

Obrazek użytkownika sake3

03-06-2024 [15:42] - sake3 | Link:

Skład Rady Nadzorczej nie budzi zdziwienia.Na Pomorzu włodarze miast są niezwykle uczynni wobec Niemców i nieba są gotowi im przychylić. Nie tylko zresztą oni.Są marszałowie,Sejmiki dla których nie stanowi problemu by rady nadzorcze firm i zakładów były w rękach niemieckich.Teraz jedynie przyspieszono tempo,bo Niemcy się niecierpliwią.Mamy już niemieckie śmieci w Polsce które jak wiemy mały zostać zabrane ale paniusia Henning-Kloska udająca ministra pozwoliła by całe tony zostały się u nas.Mamy zezłomowane wiatraki i elektryczne przechodzone samochody niemieckie do składowania w Polsce Mamy urokliwy Gietrzwałd w którym zaraz przy Sanktuarium Niemcy uparły się zrobić największe w Europie składowisko i spalarnię śmieci w zamian za pracę dla 10 osób i posadzenie kilku drzewek.No tak czysty zysk i powód do dumy,przynajmniej możemy powiedzieć że wreszcie mamy coś dla siebie.Niemieckie śmieci pełną gębą stały się polskie.Mamy zakłady które się likwiduje i rolników których się pałuje.Może policzymy ile w Polsce jest Polski bo tak szybko ta likwidacja idzie..

Obrazek użytkownika zbychbor

04-06-2024 [11:07] - zbychbor | Link:

A wy co "jełopy"? Dalej rzucicie się na rozkaz D. Tuska w ogień byleby Wasz ukochany przywódca dalej zarządzał Polską?
@autor
na tą stronę raczej tego typu osoby nie wchodzą, więc po co bluzgi