Wykształciuch synonimem głupoty


Nie wierzycie? Ludwik Dorn autor tej "definicji" już to opisał. A tak to wygląda dzisiaj: Gdybym tylko napisała, że ostatni spot wyborczy PO, to święta prawda, że Tusk jest największym geniuszem i patriotą w polityce zaraz po Piłsudskim, to uwierzcie mi, po trzech dniach miałabym więcej odsłon i odniesień w sieci niż przez ostatnie 10 lat. Nawet kpiny by nie zauważyli. Gawiedź lemingowa dodała by do tego taki komentarz: Popatrzcie tylko, nawet Kaczka się nawróciła! A ryży proponował by miejsce na liście do PE.

No co, raz już mnie to spotkało na Albicla.com. Jakiś durny platfusowy troll założył fejkowe konto podrabiając mój profil i głosił różne herezje, że to niby Ujejska się nawróciła. Długo się nie cieszył, bo najpierw użytkownicy go wyśmiali, a później Admin dał mu kopa. Jednak było sporo użytkowników których ten troll nabrał. Być może zbyt mono uwieram?

Tak działają tuskowi spinerzy - i z założenia mają ludzi za idiotów. Przykro to powiedzieć, ale to założenie sprawdza się wobec ludzi od lewa do prawa. Można obrzucić błotem np. mnie - i oskarżyć o jakieś świństwo, a wielu ludzi to kupi. Coś takiego spotkało mnie na Niepoprawnych - a sitwa frajerów / konta Persa etc. oskarżała mnie że jestem jakaś "Lajla" która coś im podobno ukradła. Musiałam się przed Redakcją tłumaczyć... i się wnerwiłam. Podziękowałam za współpracę - nie tylko dlatego.

Tuskowi spinerzy od lat stosują te metody - a różnego rodzaju zdrajcy i prowokatorzy są przez lata przygotowywani do jednej tylko akcji vide Dorn, Misiek czy Kluzikowa, a ostatnio dwóch pisiorków którzy w jednym z sejmików przeszli na "właściwą" stronę. Niestety ruda wrono, z Kaczką ci się nie uda, a propozycje miałam już różne - kiedy wyczuli że PiS przestał mnie lubić. Kaczka jednak zawsze jest i będzie po polskiej stronie. Co do spotów, to te z "moją rączką" w tle, mocniej was zabolały niż nas ten ostatni tuskowy. No i my nie kłamaliśmy jak ryża wrona.

Dziękuję za uwagę.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

18-05-2024 [11:31] - Jabe | Link:

„Ciemny lud wszystko kupi”. Siebieście warci!

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

18-05-2024 [11:50] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
To o takich jak ty pisał kiedyś Dorn. No i jak ostro dał ciała wobec własnej rodziny, to się zaraz do was przyłączył 🤣🤣🤣

Obrazek użytkownika Jabe

18-05-2024 [12:55] - Jabe | Link:

Przestał być chanukowcem?

Obrazek użytkownika Ijontichy

18-05-2024 [11:36] - Ijontichy | Link:

Tu też musisz pisać w nawiasach lub post scriptum UWAGA TO BYŁA IRONIA,bo 80% uzytkowników tego nie kuma....

Obrazek użytkownika Pers

18-05-2024 [12:02] - Pers | Link:

// Jakiś durny platfusowy troll założył fejkowe konto podrabiając mój profil//

To znany numer. Kiedyś próbował tak z moim kontem niejaki Kamińskizgdyni.
Czujny admin zasadził mu kopa natychmiast.

Obrazek użytkownika sake3

18-05-2024 [13:42] - sake3 | Link:

@Pers....Wygląda na to,że ma pan jakieś kompleksy.Stale ktoś panu przeszkadza.A to Admin nie puszcza notek,a to ktoś włazi panu na konto.

Obrazek użytkownika Pers

18-05-2024 [14:40] - Pers | Link:

@sake
Znasz znaczenie słowa "kompleks"?

Obrazek użytkownika Kaczysta

18-05-2024 [14:23] - Kaczysta | Link:

dachowiec
ty ruski szmaciarzu miales kilkadziesiat lewych kont

Obrazek użytkownika Pers

18-05-2024 [14:42] - Pers | Link:

@qvak
//dachowiec
ty ruski szmaciarzu miales kilkadziesiat lewych kont//

Szmaciarzy szukaj w rodzinie i w lustrze.

Obrazek użytkownika Kaczysta

18-05-2024 [19:39] - Kaczysta | Link:

dachowiec
przepraszam ruski bucu

Obrazek użytkownika Tezeusz

18-05-2024 [14:39] - Tezeusz | Link:

@Ruszkiewicz
"Czujny admin zasadził mu kopa natychmiast"
Jak ciebie za @szperaczki z odmianami z Niepoprawnych.pl, Salonu 24 kop w dupę i won na zbity pysk...za co ? za chamstwo..Pamiętasz. Przypomnieć ?

Obrazek użytkownika u2

19-05-2024 [15:27] - u2 | Link:

***Tusk jest największym geniuszem i patriotą w polityce zaraz po Piłsudskim***

Jaki afront Ula zrobiłaś Tuskowi Adolfowiczowi. Tusk Donaldowicz jest pierwszy, nie drugi. Taki namber łan, nummer ajnc, nycht cwaj :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika Marek Kudła

20-05-2024 [11:03] - Marek Kudła | Link:

Po wojnie Stalin „przysłał”  200 tys. swoich, przeszkolonych ludzi do Polski.  Ich głównym zadaniem było montowanie komunizmu w Polsce.  Objęli różne stanowiska: w wojsku, UB, milicji, urzędach, szkołach, itd.  Pozmieniali sobie nazwiska, żeby trudniej ich było zidentyfokować.  Jednak szybko okazało się, że tych ludzi jest po prostu za mało.  Wtedy komuniści dokonali bardzo sprytnej socjologicznej sztuczki. Z zacofanej i zabiedzonej prowincji przerzucono wtedy do miast rzesze prostych i nie wykształconych ludzi. Brano głównie tych bez kręgosłupów, bez głów, bez portfeli, gdyż prawdziwy patriota się na to nie zgodził, a prawdziwy chłop ziemi nie opuścił.
W miastach pobudowano dla nich bloki z wielkiej płyty, które im się zdały pałacami. Potem im umożliwiono zrobienie zaocznej – partyjnej matury, co oni uznali za awans społeczny. Ci właśnie ludzie, z grubsza okrzesani w hotelach robotniczych przepoczwarczyli się z czasem w coś w rodzaju zdegenerowanego tworu bez rodowodu. Jednocześnie komunistyczna propaganda formowała ich i przypominała im bezustannie, że swój awans zawdzięczają dbającej o ich interesy władzy ludowej, co się w ich świadomości zakodowało na trwałe w formie ślepej wdzięczności dla komuny. 
To ci właśnie ludzie  stanowili służący wiernie stalinowskiemu reżimowi pierwszy rzut zasilający szeregi PZPR, milicji i urzędu bezpieczeństwa, którego sztab stanowili oficerowie pochodzenia żydowskiego. Oczywiście ludzie ci głosowali na komunistów, a głosowali tak, albo z „poczucia wdzięczności” (ci głupsi) albo ze strachu (ci odrobinę mądrzejsi), gdyż zdawali sobie sprawę, że gdyby wyszło na jaw, iż głosowali wbrew woli władzy byliby praktycznie skończeni, bo za sprzeniewierzenie wyborcze groziło wtedy więzienie, o ile nie gorzej.  Dzisiaj ich potomkowie to najgorsza czerwona  gangrena w naszym kraju.